Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, růžová

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,... více informací »
Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140x80 cm
Značka: COT
5 616 Kč
Ověřit dostupnost
Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF,...

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech
Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Maximální nosnost do 100 kg
Součástí je zásuvka pod postel
Dodáváno bez matrace
Rošt je součástí postele

 
Rozměr: 140x80x65 cm Povedený produkt jde pořídit mimo jiné tu na našich stránkách umístěný v rubrice dětské pokoje. Prozkoumejte parádní výrobky ve zmíněné kategorii za rozumné peníze. Oblíbený dodavatel COT pro vás připravuje prvotřídní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Zlevněný kus Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140×80 cm, růžová máte možnost sehnat rovněž na stránkách v populární rubrice postele pro 1 dítě! Prozkoumejte nové produkty ve zmíněné kategorii za skvělou cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás také další zboží od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Unikátní a žádaný produkt Dětská postel s úložným prostorem máte možnost sehnat rovnou na našich stránkách v sekci postele pro 1 dítě. Nyní si můžete koupit ještě ostatní kusy ve zmiňované kategorii za skvělou cenu!
Tento velmi oblíbený výrobek Dětská postel s úložným prostorem Tomáš seženete také tady u nás zařazený v kategorii postele pro 1 dítě. Získejte ještě další produkty z naší kategorie na pár kliknutí! Známý výrobce COT může nabídnout vysoce kvalitní sortiment.

Velmi prodávaný výrobek můžete koupit nyní tady na stránkách v oblíbené kategorii postele pro 1 dítě. Najděte si další produkty ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu! Věhlasný dodavatel COT má ve stále nabídkce špičkové produkty.
Tento kvalitní produkt Dětská postel s úložným prostorem Tomáš máte možnost koupit přímo tady a teď na našem webu v populární sekci postele pro 1 dítě! Mrkněte na nové zboží z naší kategorie za skvělou cenu! Tento vyjímečný výrobce COT dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní výrobky Nové kousky každý den.
Často hledaný produkt je dostupný bezstarostně tu na našem webu ve známé rubrice postele pro 1 dítě. Najděte si unikátní produkty ve zmíněné kategorii za parádní cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky více produktů od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt lze sehnat již dnes tu na webu zařazený v rubrice postele pro 1 dítě. Podívejte se na ještě ostatní produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu! Tato vyjímečná značka COT dodává vynikající produkty za dobré peníze. A tady je důkaz.

Oblíbený výrobek najdete prostě na našem webu umístěný v kategorii postele pro 1 dítě. Pořiďte si vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky za super peníze! Známý výrobce COT poskytuje vysoce kvalitní výrobky . A to ještě není vše.
Vynikající kus lze zakoupit jednoduše tady u nás zařazený v sekci postele pro 1 dítě! Máme pro vás akční produkty ve zmíněné sekci za super ceny. Máme toho více, máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kus Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140x80 cm, růžová od top výrobce COT jednoduše naleznete aktuálně na našich stránkách levně. V současnosti za 5 616 Kč.