Moderní konferenční stůl Token, sonoma

Velmi moderní konferenční stůl Token Dekor: dub sonoma Nábytek je dodáván v demontu     Parametry: (šířka x výška x hloubka)... více informací »
Moderní konferenční stůl Token
Značka: PRO
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní konferenční stůl Token Dekor: dub sonoma Nábytek je dodáván v demontu     Parametry: (šířka x výška x hloubka)...

Velmi moderní konferenční stůl Token
Dekor: dub sonoma
Nábytek je dodáván v demontu

 
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)  
60x31x60cm
Super produkt Moderní konferenční stůl Token, můžete nakoupit rovněž tady na našich stránkách v oblíbené kategorii dřevěná deska! Máme pro vás ještě jiné výrobky z této populární rubriky za super cenu! Tato značka PRO pro vás připravuje vysoce kvalitní výrobky. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na více skvělých produktů značky PRO. Najdete je níže na této stránce.
Hodně žádaný produkt Moderní konferenční stůl Token, můžete získat již dnes tady na našem webu v sekci dřevěná deska. Nyní si můžete pořídit vyjímečné výrobky ve zmiňované sekci za outletovou cenu! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce také další skvělé kousky od výrobce PRO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní produkt Moderní konferenční stůl Token, sonoma od kvalitního výrobce PRO jde sehnat teď trvale výhodně. Nyní můžete mít za 1 699 Kč.