Toaletní stolek se zrcadlem caroline – dub zlatý/černá

Žádaný produkt Toaletní stolek se zrcadlem caroline - dub zlatý/černá od značky s dobrým jménem LB lze koupit zrovna napořád výhodně. Nyní pořídíte jen za 10 053 Kč.
Toaletní stolek se zrcadlem caroline - dub zlatý/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
10 053

Popis produktu

Pokud jste zastánci jednoduchého a přesto elegantního stylu nábytku, rádi vás seznámíme s kolekcí Caroline, která je určena především pro vybavení ložnic nebo studentských pokojů. Některé prvky se však mohou hodit i do předsíní, obýváků nebo pracoven. Výhodou je, že jednotlivé díly nábytku můžete objednávat samostatně a vybavit domácnost přesně tak, jak potřebujete.

 

Snad každá žena ocení mít v ložnici místo, kde si odloží různé kosmetické potřeby a jiné osobní věci. Pro tyto účely slouží toaletní stolky. Nabízený toaletní stolek Caroline má jednoduchý design. Je rovný a jeho součástí jsou dvě zásuvky, které mají plný výsuv. Rozměry čílka jedné zásuvky jsou 57,7x18cm a maximální zátěž zásuvek je 15kg. Podpěrná konstrukce je z kovu v černé barvě. 

 

Ke stolku se připevňuje zrcadlo s osvětlením. Na každé straně jsou čtyři žárovky a dohromady má zrcadlo osm žárovek. Vypínač v podobě tlačítka je na pravé straně zrcadla. Zrcadlo je také možné připevnit na stěnu. Stolek je…