Toaletní stolek s dekorovaným zrcadlem ofélie – šedá

Povedený produkt Toaletní stolek s dekorovaným zrcadlem ofélie - šedá od známého výrobce LB seženete na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu! Zrovna teď v akci za 9 167 Kč.
Toaletní stolek s dekorovaným zrcadlem ofélie - šedá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
9 167

Popis produktu

Toaletní stolek Ofélie se zrcadlem je praktickým i estetickým prvkem do každé ložnice obývané ženou. Jeho jemné provedení potrhne váš ženský půvab při každodenním zkrášlování. Elegantní obdélníkové tvary orámované vyřezávanými pilastry a sokly vytvářejí vynikající a ušlechtilý celek. Praktičnost toaletního stolku Ofélie spočívá v uložení všech věcí na jednom místě. Skříňka nalevo ukrývá 2 zásuvky na kuličkových pojezdech s plným výsuvem. Rozměry předních čel zásuvek jsou 44x19cm (š, v) a maximální zatížení jedné zásuvky je 15kg. Originálně tvarované úchytky jsou kovové, natřené stříbnou barvou. Deska stolu je nesena dvěma podpěrami, z toho jedna je zkrácena a podepřena skříňkou se zásuvkami. Podepření skříňkou se zajistí přišroubováním. Součástí je pilastry a sokl z MDF profilu potaženého šedou matnou fólií. Nosnost desky stolu je 15kg.

 

Zrcadlo s dekorem Ofélie o šířce 4mm je zasazeno v rámu z polyuretanové pěny, která umožnuje vytvoření jeho ladných křivek.  Zadní stranu…