Toaletní stolek caroline – dub zlatý/černá

Ve slevě tento produkt Toaletní stolek caroline - dub zlatý/černá od výrobce se zárukou kvality LB snadno můžete najít nyní extra výhodně! V akci od 4 876 Kč.
Toaletní stolek caroline - dub zlatý/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
4 876

Popis produktu

Pokud jste zastánci jednoduchého a přesto elegantního stylu nábytku, rádi vás seznámíme s kolekcí Caroline, která je určena především pro vybavení ložnic nebo studentských pokojů. Některé prvky se však mohou hodit i do předsíní, obýváků nebo pracoven. Výhodou je, že jednotlivé díly nábytku můžete objednávat samostatně a vybavit domácnost přesně tak, jak potřebujete.

 

Snad každá žena ocení mít v ložnici místo, kde si odloží různé kosmetické potřeby a jiné osobní věci. Pro tyto účely slouží toaletní stolky. Nabízený toaletní stolek Caroline má jednoduchý design. Je rovný a jeho součástí jsou dvě zásuvky, které mají plný výsuv. Rozměry čílka jedné zásuvky jsou 57,7x18cm a maximální zátěž zásuvek je 15kg. Podpěrná konstrukce je z kovu v černé barvě. 

 

Stolek je vyroben z lamina v dekoru dřeva dub zlatý. Úchytky jsou kovové. Rozměry toaletního stolku Caroline jsou 90×119,2×45,7cm (v, š, h) a je dodáván v demontovaném stavu. K toaletnímu stolku můžete dokoupit zrcadlo, které…