Pohovka Mallorca, tmavě šedá

Moderní pohovka Mallorca  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah jako na fotografiich  Pohovka Mallorca  je rozkládací včetně... více informací »
Pohovka Mallorca
Značka: DBK
12 869 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Mallorca  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah jako na fotografiich  Pohovka Mallorca  je rozkládací včetně...

Moderní pohovka Mallorca 
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah jako na fotografiich 
Pohovka Mallorca  je rozkládací včetně úložného prostoru

Rozměry: 
225x93x100cm
Plocha po rozložení: 200x144cm
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
Ve slevě tento produkt Pohovka Mallorca, tmavě šedá najdete bezstarostně tu na našem webu v sekci pohovky – 3 sedáky. Připravili jsme podobné produkty z této populární kategorie ve výhodné akci. Máme toho více, máme v nabídce také další produkty od výrobce DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbená značka DBK pro své zákazníky dodává velmi kvalitní výrobky.

Tento levný produkt Pohovka Mallorca, tmavě šedá od oblíbené značky se zárukou kvality DBK jednoduše můžete pořídit na našich stránkách nyní pořád výhodně. Aktuálně za super cenu 12 869 Kč.