Komoda Tango TK2D2SZ, turkus

Moderní komoda Tango TK2D2SZ  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / turkus  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Komoda Tango TK2D2SZ
Značka: GIB
2 895 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Tango TK2D2SZ  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / turkus  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní komoda Tango TK2D2SZ 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / turkus 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x103x40cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Tento oblíbený výrobek Komoda Tango TK2D2SZ, turkus lze koupit již dnes tady u nás zařazený v kategorii dětské komody. Nyní získáte akční zboží ze zmíněné sekce za výborné peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce GIB pro vás vyrábí prvotřídní výrobky

Vysoce kvalitní produkt Komoda Tango TK2D2SZ, turkus od dodavatele zboží GIB můžete najít momentálně v naši nabídce za akční cenu! Aktuálně v akci za 2 895 Kč.