Interbyt.cz

Předsíňová stěna Phoenix v populárním dekoru dub sonoma funkčně vyplní prostor v malé předsíni. S nákupem dalších komponentů do předsíně ve stejném dekoru, vytvoříte prostor dle vašich představ a potřeb. V horní části této stěny je umístěna police, na kterou můžete položit třeba kabelky či košíky, pod policí naleznete praktické věšáky. U této předsíně nechybí ani výklopný botník s polstrovaným polštářkem na pohodlné posezení při obouvání.

 

Rozměry předsíňové stěny Phoenix jsou 67×191,5x35cm (š,v,h)

 

Produkty do předsíně ve stejném dekoru naleznete níže v souvisejícím zboží.

Věšákový panel Tamika by mohl být takovou příjemnou nutností vaší předsíně. Zvládne udržet několik bund a kabátů na pěti stabilních háčcích, zatímco horní police zase poslouží rukavicím, šálám a čepicím. Vše hezky po ruce. Panel je vyroben z lamina o tloušťce 16mm v dekoru dub artisan.

 

Rozměry panelu Tamika do přesíně jsou 67x137x19,5 cm (š, v, h).

 

Další nábytek z kolekce Tamika naleznete níže nebo se podívejte na naši širokou nabídku věšáků do předsíně a vyberte si ten svůj.

Věšákový panel Logan je díky svému minimalistickému designu snadno kombinovatelný s dalšími předsíňovými prvky. Nejlépe však zapadne do kolekce Logan. Věšák se skládá ze základní desky, která se přimontuje na zeď, na ni je posazena police na drobné svršky a pod policí je umístěno 5 háčků. Celý panel je tvořen laminem o tloušťce 1,6cm.

 

Rozměry věšákového panelu Logan jsou 67x137x19,5cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Logan naleznete níže v souvisejících produktech.

Kolekce nábytku Lotta nabízí vybavení pro vaši ložnici, obývací pokoj i předsíň. Nemusíte si tak lámat hlavu s kombinací jednotlivých kusů nábytku a můžete si jednoduše zařídit celý svůj domov v jednom atraktivním designu. Řada nabízí moderní vzhled s jednoduchými liniemi, který však nepůsobí studeným futuristickým dojmem, ale vyzařuje útulnost a vřelost. Teplo domova vytváří především dřevěný dekor dubu artisan na horních deskách, římsách, či vnitřních prostorech. 

 

Věšák tvoří základná deska z lamina v bílé barvě s MDF profily, pokrytá matnou bílou fólií. K ní kolmo přiléhá police z HDF desky v dekoru dubu artisan. Pod policí naleznete kovové háčky v černé barvě. Design věšáku je sjednocený v jednoduchých liniích. 

 

Rozměry Věšákový panel Lotta jsou 86,5x57x19,5cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Lotta naleznete níže v souvisejících produktech.

Věšákový panel Falka se bude pěkně vyjímat v jakékoliv předsíni, a to nejen díky neutrální bílé barvě, která se hodí ke všemu, ale také díky svému designu, který je rovněž univerzální. Věšákový panel je součástí kolekce Falka dub šedý/bílá. Stejně jako ostatní nábytek z této kolekce je vyrobený z lamina, u kterého velmi oceníte snadnou údržbu a dobrou odolnost proti poškození. Přední část se navíc obohacena o bílou lakovanou fólii, díky které působí celý věšákový panel elegantním dojmem. Odkládací prostor nám zde zajišťuje horní odkládací police v dubu šedém a dva věšáky, které se nacházejí pod ní. Věšákový panel je nejen pěkný na pohled, ale jeho hlavní podstatou je ochrana stěny i oblečení od vzájemného ušpinění či oděru. Tento věšákový panel je ideální na delší oděvy, jako jsou například dlouhé kabáty.

 

Rozměry věšákového panelu Falka II jsou 39x190x25,5cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Falka naleznete níže v souvisejících produktech.

Věšákový panel Falka se bude pěkně vyjímat v jakékoliv předsíni, a to nejen díky neutrální bílé barvě, která se hodí ke všemu, ale také díky svému designu, který je rovněž univerzální. Stejně jako ostatní nábytek z této kolekce je vyrobený z lamina, u kterého velmi oceníte snadnou údržbu a dobrou odolnost proti poškození. Přední část se navíc obohacena o bílou lakovanou fólii, díky které působí celý věšákový panel elegantním dojmem. Odkládací prostor nám zde zajišťuje horní odkládací police  a čtyři věšáky, které se nacházejí pod ní. Police je vyrobena v odstínu dub šedý. Věšákový panel je nejen pěkný na pohled, ale jeho hlavní podstatou je ochrana stěny i oblečení od vzájemného ušpinění či oděru. Tento věšákový panel je ideální na kratší oděvy, jako jsou bundy, mikiny či krátké kabátky. 

 

Rozměry věšákového panelu Falka I jsou 76x114x19,5cm (š, v, h) 

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Falka naleznete níže v souvisejících produktech.