Box na hračky s víkem - vyber si obrázek

 

Zde si můžete vybrat barvu i obrázek a různě kombinovat, jak se Vám líbí, či jak potřebujete dle vybavení a výmalby dětského pokoje.

Box na hračky je vyrobený z překližky silné 12mm. Kontejner je také vybaven kolečky pro snadnou manipulaci. Víko je odklopné a lehké. Dodáváme jej v demontu, montáž výrobku je velmi snadná.

Rozměr kontejneru: 39x34x40cm

 

Obrázek můžete vybírat z naší nabídky dřevěných dekorací.

Dřevěný box na hračky box na hračky jezevčík modrý

Dřevěný box na hračky je praktickým doplňkem dětského pokoje. Nabízená varianta boxu je určena pro malé děti, které si mohou své hračky uložit na bezpečné místo. Součástí boxu jsou modrá kolečka a tahací šňůrka, což umožňuje dětem lepší manipulaci. Ručně malovaný obrázek jezevčíka rozveselí hrátky malých dětí.

Dřevěná truhla na hračky pirátská

Pirátská truhla na hračky potěší každého malého piráta, ale je to i výborný dárek pro starší děti nebo dospělé. Uklízení se stane hrou. Dřevěná truhla na hračky je vyrobena z masivního dřeva, ručně malovaná, lakovaná bezbarvým lakem. Rozměry ( š80 – v44 – h40 ) cm. Víko truhly je volně posazeno. Truhla je vybavena pojízdnými kolečky. Dodává se v demontu. Jednoduchá montáž. 

 

Nevíte kam se všemi hračkami? Truha na hračky je výborným řešením.