Samolepicí dětská bordura medvídek pú

Samolepicí bordura Medvídek PÚ je určená k dekoraci zdí a jiných hladkých ploch. Šířka dekorace 10,6 cm a délka 500 cm. Dětské bordury zútulní každý pokojíček. Ideální v kombinaci s dalšími výrobky s motivem Medvídka PÚ, jež naleznete níže v souvisejím zboží.

Dětská 3d tapeta cirkus

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny k rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Walltastic 3D tapety se skládají z 12 dílů o celkové velikosti cca 2438 x 3048mm, tudíž mohou být přizpůsobeny i menší zdi, pouze se použije méně částí tapety. Instalace tapety je díky zpracování velmi snadná, nemusíte manipulovat s dlouhou rolí papíru. Na nalepení tapety je třeba použít jakékoliv lepidlo na tapety. Před nalepením není třeba původní tapety sundávat, stačí je pouze přelepit tapetou Walltastic. Tapetu je moźné čistit pouze vlhkým hadříkem.

Dětská tapeta na zeď 6-dilná - madagascar

Tapeta s filmovými postavičkami z dětského příběhu o zvířátkách z New Yorské Zoo, které jsou známé každému malému dítěti. Vyzdobte dětem jejich pokojíček tapetou s těmito hrdiny.

 

Celkový rozměr nalepeného plakátu Walltastic je 152,4 cm široký a 243,84 vysoký a skládá se z 6ti panelů.

Dětská tapeta na zeď 6-ti dílná - kung fu panda

Kund Fu Panda – 6-ti dílná tapeta na zeď

 

Kdo z dětí by neznal velkého Pandu z filmové pohádky Kund Fu Panda? Krásná barevná fototapeta s touto blíbeným Pandou a jeho kamarády krásně vyzdobí dětský pokoj.

Celkový rozměr nalepeného plakátu Walltastic je 152,4 cm široký a 243,84 vysoký a skládá se z 6ti panelů.

Dětská tapeta na zeď 6-ti dílná - shrek

Shrek – 6-ti dílná tapeta na zeď

 

Kdo z dětí by neznal strašlivého zlobra Shreka? Krásná barevná fototapeta s touto blíbenou postavičkou kráně vyzdobí dětský pokoj..

Celkový rozměr nalepeného plakátu Walltastic je 152,4 cm široký a 243,84 vysoký a skládá se z 6ti panelů.

 

Dětská tapeta na zeď 6-ti dílná - řev dinosaura

Velikost, strašidelnost a respekt, to je to, co malé kluky na dinosaurech přitahuje. Udělejte malému obdivovateli nebo lovci dinosaurů v pokojíčku výzdobu ze strašlivým Tyronnosaurem Rexem.

 

Celkový rozměr nalepeného plakátu Walltastic je 152,4 cm široký a 243,84 vysoký a skládá se z 6ti panelů.

 

Dětská tapeta na zeď 6-dilná - prasátko pepina

Kdo z dětí by neznal roztomilé prasátko Pepinu? Krásná barevná fototapeta s touto blíbenou postavičkou kráně vyzdobí dětský pokoj.

 

Celkový rozměr nalepeného plakátu Walltastic je 152,4 cm široký a 243,84 vysoký a skládá se z 6ti panelů.

Dětská tapeta na zeď 6-dilná - princezny na louce

Malé dívenky milují pohádky s priceznami, tak proč je nemít všechny pohromadě na jednom plákátu? Krásná barevná fototapeta s Disney princeznami kráně vyzdobí dívčí pokoj.

 

Celkový rozměr nalepeného plakátu Walltastic je 152,4 cm široký a 243,84 vysoký a skládá se z 6ti panelů.

Dětská tapeta na zeď 6-dilná - toy story

Tapeta s filmovými postavičkami z dětského příběhu o hračkách Toy story je známá každému malému dítěti. Připojte se k Woodymu, Buzzovi a Jessi a zažijte s hračkami a vyzdobte dětem jejich pokojíček.

 

Celkový rozměr nalepeného plakátu Walltastic je 152,4 cm široký a 243,84 vysoký a skládá se z 6ti panelů.

Dětská 3d tapeta na zeď walltastic - mapa světa

Walltastic jsou 3D tapety s motivem zeměkoule špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny k rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Úžasná mapa světa, vás naučí poznávat země a vlajky a z každého dítěte udělá malého cestovatele. Walltastic 3D tapety se skládají z 12 dílů o celkové velikosti cca 2438 x 3048mm, tudíž mohou být přizpůsobeny i menší zdi, pouze se použije méně částí tapety. Instalace tapety je díky zpracování velmi snadná, nemusíte manipulovat s dlouhou rolí papíru. Na nalepení tapety je třeba použít jakékoliv lepidlo na tapety. Před nalepením není třeba původní tapety sundávat, stačí je pouze přelepit tapetou Walltastic. Tapetu je moźné čistit pouze vlhkým hadříkem.

Dětská 3d tapeta na zeď walltastic - princezny

Walltastic jsou 3D tapety s motivem princezny špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny k rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Walltastic 3D tapety se skládají z 12 dílů o celkové velikosti cca 2438 x 3048mm, tudíž mohou být přizpůsobeny i menší zdi, pouze se použije méně částí tapety. Instalace tapety je díky zpracování velmi snadná, nemusíte manipulovat s dlouhou rolí papíru. Na nalepení tapety je třeba použít jakékoliv lepidlo na tapety. Před nalepením není třeba původní tapety sundávat, stačí je pouze přelepit tapetou Walltastic. Tapetu je moźné čistit pouze vlhkým hadříkem.

Samolepicí bordura hello kitty

Samolepicí 5 m dlouhá a 10,6 cm široká bordura s motivem Hello Kitty je určená k dekorací zdí a jiných hladkých ploch.

Dětská 3d tapeta na zeď baby dino

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny k rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Walltastic 3D tapety se skládají z 12 dílů o celkové velikosti cca 2438 x 3048mm, tudíž mohou být přizpůsobeny i menší zdi, pouze se použije méně částí tapety. Instalace tapety je díky zpracování velmi snadná, nemusíte manipulovat s dlouhou rolí papíru. Na nalepení tapety je třeba použít jakékoliv lepidlo na tapety. Před nalepením není třeba původní tapety sundávat, stačí je pouze přelepit tapetou Walltastic. Tapetu je moźné čistit pouze vlhkým hadříkem. Kreslená jednoduchost obrázků je velmi oblíbená u malých i velkých dětí.

Dětská 3d tapeta na zeď baby jungle

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny k rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Walltastic 3D tapety se skládají z 12 dílů o celkové velikosti cca 2438 x 3048mm, tudíž mohou být přizpůsobeny i menší zdi, pouze se použije méně částí tapety. Instalace tapety je díky zpracování velmi snadná, nemusíte manipulovat s dlouhou rolí papíru. Na nalepení tapety je třeba použít jakékoliv lepidlo na tapety. Před nalepením není třeba původní tapety sundávat, stačí je pouze přelepit tapetou Walltastic. Tapetu je moźné čistit pouze vlhkým hadříkem. Kreslená jednoduchost obrázků  je velmi oblíbená u malých i velkých dětí.

Dětská 3d tapeta na zeď baby moře

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny k rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Walltastic 3D tapety se skládají z 12 dílů o celkové velikosti cca 2438 x 3048mm, tudíž mohou být přizpůsobeny i menší zdi, pouze se použije méně částí tapety. Instalace tapety je díky zpracování velmi snadná, nemusíte manipulovat s dlouhou rolí papíru. Na nalepení tapety je třeba použít jakékoliv lepidlo na tapety. Před nalepením není třeba původní tapety sundávat, stačí je pouze přelepit tapetou Walltastic. Tapetu je moźné čistit pouze vlhkým hadříkem. Kreslená jednoduchost obrázků moře je velmi oblíbená u malých i velkých dětí.

Dětská tapeta na zeď fotbal

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny k rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Walltastic 3D tapety se skládají z 12 dílů o celkové velikosti cca 2438 x 3048mm, tudíž mohou být přizpůsobeny i menší zdi, pouze se použije méně částí tapety. Instalace tapety je díky zpracování velmi snadná, nemusíte manipulovat s dlouhou rolí papíru. Na nalepení tapety je třeba použít jakékoliv lepidlo na tapety. Před nalepením není třeba původní tapety sundávat, stačí je pouze přelepit tapetou Walltastic. Tapetu je moźné čistit pouze vlhkým hadříkem.

Každý hráč má bílý dres a na dětech je, jakou barvu bude mít. Děti si dokonce mohou vyplnit skóre obou týmů.

Papírová tapeta růžové pruhy

Papírová tapeta  určená k dekoraci zdí. Tapety nejsou samolepicí, pro jejich lepení můžete použít lepidlo aka Specialkleister, jež naleznete níže v souvisejícím zboží. Rozměry 53 x 1000 cm.