Šatní skřín Hermína 180cm se zrcadlem

  Moderní šatní skřín  Dekor: šedá/černá Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
180x216x65cm      Často hledaný kus máte možnost nakoupit jednoduše na stránkách v populární rubrice uncategorized. Připravili jsme pro vás ještě ostatní výrobky z této oblíbené sekce za extra cenu!
Tento levný produkt Šatní skřín Hermína 180cm lze zakoupit rovněž tu na našich stránkách umístěný v rubrice moderní skříně! Mrkněte na zlevněné výrobky ze zmíněné kategorie za akční cenu! Přední značka JRK pro své zákazníky nabízí top produkty

Tento diskontní produkt máte možnost získat pohodlně tu na našem webu v rubrice moderní skříně! Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu! Významný výrobce JRK vám nabízí velmi kvalitní výrobky. A tady je důkaz. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od dodavatele JRK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento vynikající produkt lze získat mimo jiné tady u nás v kategorii moderní skříně. Najděte si zlevněné výrobky z této sekce za nejnižší cenu. Tento skvělý produkt máte možnost sehnat bez problémů na našem webu ve známé sekci moderní skříně! Nyní získáte parádní kusy z této známé sekce za parádní cenu!
Oblíbený a kvalitní výrobek Šatní skřín Hermína 180cm se zrcadlem, šedá/černá lze koupit bez problémů tady na našich stránkách umístěný v rubrice moderní skříně. Podívejte se na parádní produkty z naší sekce za extra cenu! Vynikající produkt Šatní skřín Hermína 180cm je k dostání právě teď tady u nás ve známé sekci moderní skříně. Mrkněte na jiné výrobky z této populární rubriky za rozumné peníze. Věhlasný dodavatel JRK prodává top zboží.. Unikátní produkt Šatní skřín Hermína 180cm se najdete aktuálně na webu umístěný v rubrice moderní skříně! Připravili jsme ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za super ceny!

Levná šatní skřín Montana S3D

Stylová skřín  Dodáváme v dekoru dub lefkas   Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Skřín: 166x197x53cm     Kvalitní postel a matrace jsou základem zdravého spánku, důležité je ovšem i prostředí, ve kterém spíte, proto jsme pro vás připravili tuto ložnici. Ložnice je velmi kvalitní a originálně vyrobená, proto vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Tato sestava je dostupná opravdu všem! Můžete zakoupit celou sestavu jako na fotografii nebo ijednotlivé elementy. Pokud si z nabídky nevyberete, nabízíme i samostatně skříně, komody, noční stolky, postele a další ložnicové doplňky. Udělejte si radost snadným nákupem ložnice za zvýhodněnou cenu!   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Kvalitní a oblíbený výrobek Levná šatní skřín Montana S3D lze nakoupit nyní tady na webu zařazený v kategorii ložnice. Nyní koupíte skvělé produkty ze zmíněné sekce za super peníze.

Nový produkt Levná šatní skřín Montana lze zakoupit právě zde tu na webu v oblíbené rubrice ložnice. Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty z naší sekce za extra cenu. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od značky GAL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel GAL pro své zákazníky poskytuje top výrobky. Udělejte si radost!
Diskontní produkt najdete taky tu umístěný v rubrice stylové skříně. Nyní koupíte parádní produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! Unikátní kousek můžete dostat již dnes tady u nás v populární sekci stylové skříně. Nyní najdete skvělé zboží z této oblíbené sekce za akční cenu! Populární výrobce GAL má na skladě prvotřídní produkty za neuvěřitelně výhodné ceny! Hodně oblíbený produkt Levná šatní skřín Montana S3D můžete koupit taky tady na našich stránkách ve známé sekci stylové skříně. Nyní můžete najít oblíbené produkty z naší kategorie za super peníze. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od výrobce GAL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka GAL představuje špičkový sortiment.!

Skřín Reval S2D

Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii  Dodáváno v demontu  Parametry: (výška x šířka x hloubka)  187x97x49cm  Nový produkt máte možnost pořídit již dnes na našich stránkách umístěný v sekci ložnice. Mrkněte na unikátní výrobky z této kategorie za báječnou cenu.

Akční a ve slevě výrobek Skřín Reval S2D máte možnost nakoupit právě teď tady a teď na našem webu ve známé rubrice ložnice. Nyní najdete ještě další výrobky z této známé rubriky v bezva akci. Věhlasný dodavatel GAL má na skladě vysoce kvalitní zboží.
Tento levný produkt Skřín Reval S2D máte možnost nakoupit bez problémů tady u nás v populární kategorii stylové skříně. Pořiďte si ostatní produkty z této sekce za výborné peníze.

Tento kvalitní a levný produkt Skřín Reval S2D jde nakoupit rovnou tady na webu zařazený v sekci stylové skříně. Získejte oblíbené zboží z této známé sekce za parádní cenu. Věhlasný výrobce GAL vyrábí velmi kvalitní sortiment.. Udělejte si radost! To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na více produktů od výrobce GAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Skřín Reval S1D

Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii  Dodáváno v demontu  Parametry: (výška x šířka x hloubka)  193x60x46cm 
Kvalitní a oblíbený produkt Skřín Reval S1D lze zakoupit snadno tu v sekci ložnice! Mrkněte na skvělé produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také více produktů značky GAL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce GAL pro své zákazníky dodává špičkové výrobky Kvalitní a levný produkt jde získat také na webu v sekci ložnice! Nyní koupíte ještě jiné zboží z této oblíbené sekce za rozumné peníze!
Velmi prodávaný produkt Skřín Reval S1D dostanete bezprostředně tady na webu ve známé kategorii stylové skříně. Nyní můžete získat zcela nové výrobky ze zmíněné rubriky za skvělou cenu! Populární dodavatel GAL pro své zákazníky poskytuje kvalitní produkty. A to je teprve začátek! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od výrobce GAL. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento akční a ve slevě kousek můžete dostat také tady a teď na našich stránkách v populární kategorii stylové skříně! Nyní si můžete koupit zcela nové výrobky ve zmíněné kategorii za super ceny. Přední značka GAL pro své zákazníky dodává špičkové výrobky . A tady je důkaz! To však není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od výrobce GAL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus Skřín Reval S1D můžete dostat pohodlně na stránkách umístěný v rubrice stylové skříně! Nyní najdete podobné produkty z této kategorie za super cenu. Tato značka GAL prodává vysoce kvalitní výrobky ! Nakupujte výhoděn u nás!

Luxusní skřín Nox A

Luxusní 2-dveřová skřín Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH Korpus v dekoru: bílá Dveře v dekoru: černý/bílý lesk Dveře v provedení vysoký lesk Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
244x206x64cm   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento designový kus seženete také tady na webu v kategorii ložnice. Máme pro vás ostatní produkty z této populární sekce za výhodnou cenu! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od značky MRD. Najdete je níže na této stránce.

Hodně povedený produkt lze pořídit mimo jiné tady a teď na našich stránkách v kategorii moderní skříně. Nyní si můžete pořídit ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu!
Tento diskontní výrobek máte možnost získat bezstarostně na našem webu zařazený v kategorii moderní skříně! Nyní najdete parádní kousky z této rubriky v akci! Významný dodavatel MRD pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob! Kvalitní a velmi žádaný produkt Luxusní skřín Nox A, vysoký dostanete právě nyní tady a teď na našem webu v populární rubrice moderní skříně! Mrkněte na další zboží ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu!
Nejprodávanější produkt máte možnost koupit bez obtíží tady na našich stránkách umístěný v rubrice moderní skříně. Nyní si můžete koupit parádní zboží ve zmiňované rubrice ve slevě. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele MRD. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Ve slevě tento výrobek lze zakoupit právě teď tady u nás umístěný v rubrice moderní skříně. Připravili jsme pro vás parádní kusy z naší sekce za výborné peníze! Diskontní kus jde koupit taky tady na webu v populární kategorii moderní skříně! Získejte ještě ostatní výrobky ve zmiňované sekci za báječnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od dodavatele MRD. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka MRD vám představuje špičkové produkty !

Kvalitní a žádaný kus Luxusní skřín Nox A, vysoký dostanete taky tady a teď na našem webu ve známé kategorii moderní skříně! Nyní můžete najít vyjímečné produkty z této populární sekce na pár kliknutí! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od dodavatele MRD. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Velmi oblíbený produkt Luxusní skřín Nox A, vysoký jde pořídit taky tady u nás v populární rubrice moderní skříně. Připravili jsme pro vás nové kousky z této rubriky ve výprodejové akci. Významný výrobce MRD nabízí vynikající výrobky. za super cenu. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od značky MRD. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Luxusní skřín Nox A, vysoký lesk lze zakoupit právě nyní na stránkách v populární rubrice moderní skříně! Najděte si kvalitní kusy ve zmiňované sekci za akční cenu. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce MRD. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Dvoudveřová přídavná skříň tiana - bílá

Tuto doplňkovou šatní skříň nelze osadit samostatně, neboť její součástí nejsou boční strany. Doporučujeme ji používat pouze v kombinaci se základními skříněmi Tiana (bez rámu), které jsou bočnicemi vybaveny. Doplňková dvoudveřová šatní skříň vám pomůže prodloužit zvolenou skladbu šatní skříně o dvě délky dveří. 

 

Všechny viditelné strany skříně jsou potaženy vysoce lesklým UV lakem, který je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardním lakem, v tomto případě odstínem v křišťálově bílé barvě. Vnitřek korpusu je bílý. Skříň je vybavena panty soft-close, které umožňují tiché zavírání dveří a poskytují další pohodlí při každodenním používání. Výrobním materiálem je lamino v poctivé tloušťce 18mm. Velkou výhodou jsou také nastavitelné nožky, které vyrovnají případnou nerovnost terénu. Nejsou na první pohled viditelné, zakrývá je spodní lišta, nijak tedy neovlivňují čistý design výrobku. Výrazným prvkem je naopak štíhlá kovová úchytka, která podtrhuje luxusní vzhled výrobku.

 

Součástí skříně jsou tři police a šatní tyč zároveň. Můžete si zvolit rozestup polic od sebe navzájem a celkové uspořádání vnitřního prostoru. Pomocí doplňkového vybavení, které naleznete v souvisejícím zboží níže, si můžete tuto komponentu ještě více přizpůsobit svým potřebám.

 

Rozměry dvoudveřové PŘÍDAVNÉ skříně Tiana jsou 90x224x56cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.Oblíbený produkt lze koupit mimo jiné tu v populární rubrice šatní skříně! Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty z této rubriky ve výhodné akci. V očích zákazníků populární výrobce JL vám představuje prvotřídní sortiment.

Komoda rustique - béžová/hnědá patina

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tuto komodu povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je komoda vyrobena, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňují kovové úchytky a nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné vyřezávané římsy. Díky stylovým nohám komoda neleží přímo na podlaze a zůstává tak neustále dostatečně větraná. Tento fakt oceníte také při úklidu. Pod komodou jednoduše vytřete či zametete. Využít můžete dvě uzavíratelné skříňky, rozdělené napůl policemi. Komoda se hodí jak do obývacího pokoje, tak i do ložnice či předsíně. Úložný prostor oceníte v každé místnosti. Můžete sem uschovat například deskové hry, knihy či sklenice na víno. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry komody Rustique jsou 110x89x48cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.Nový produkt lze zakoupit právě nyní tady u nás zařazený v kategorii komody z masivu! Připravili jsme pro vás jiné produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další produkty od dodavatele SZE. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zásuvková komoda rustique - béžová/hnědá patina

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tuto komodu povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je komoda vyrobena, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňují kovové úchytky a nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné vyřezávané římsy. Díky stylovým nohám komoda neleží přímo na podlaze a zůstává tak neustále dostatečně větraná. Tento fakt oceníte také při úklidu. Pod komodou jednoduše vytřete či zametete. Využít můžete celkem tři pojízdné zásuvky na kovových kolejničkách. Všechny jsou vybaveny tichým automatickým dojezdem.  Komoda se hodí jak do obývacího pokoje, tak i do ložnice či předsíně. Úložný prostor oceníte v každé místnosti. Můžete sem uschovat například deskové hry, oblečení či lůžkoviny. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry zásuvkové komody Rustique jsou 110x89x48cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.Zlevněný kousek Zásuvková komoda rustique – béžová/hnědá patina můžete najít bez problémů tady u nás zařazený v sekci komody z masivu. Vyberte si zcela nové produkty z naší sekce za příznivou cenu.

Široká komoda rustique - béžová/hnědá patina

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tuto komodu povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je komoda vyrobena, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňují kovové úchytky a nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné vyřezávané římsy. Díky stylovým nohám komoda neleží přímo na podlaze a zůstává tak neustále dostatečně větraná. Tento fakt oceníte také při úklidu. Pod komodou jednoduše vytřete či zametete. Využít můžete dvě uzavřené skříňky a tři pojízdné zásuvky na kovových kolejničkách. Všechny jsou vybaveny tichým automatickým dojezdem. Skříňky jsou uvnitř rozděleny poličkou. Komoda se hodí jak do obývacího pokoje, tak i do ložnice či předsíně. Úložný prostor oceníte v každé místnosti. Můžete sem uschovat například deskové hry, oblečení či sezónní dekorace. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry široké komody Rustique jsou 158x89x48cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.
Zcela unikátní kus Široká komoda rustique – béžová/hnědá patina pořídíte bez problémů na našem webu v sekci komody z masivu! Podívejte se na ostatní produkty z této známé kategorie za rozumné peníze. Oblíbený dodavatel SZE dodává velmi kvalitní zboží. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další kvalitní produkty od dodavatele SZE. Najdete je níže na této stránce.

Kombinovaná komoda rustique - béžová/hnědá patina

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tuto komodu povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je komoda vyrobena, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňují kovové úchytky a nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné vyřezávané římsy. Díky stylovým nohám komoda neleží přímo na podlaze a zůstává tak neustále dostatečně větraná. Tento fakt oceníte také při úklidu. Pod komodou jednoduše vytřete či zametete. Využít můžete variabilního úložného prostoru. K dispozici vám budou tři pojízdné zásuvky a jedna uzavíratelná skříňka, jenž je uvnitř rozdělena policí napůl. Všechny šuplíky jsou vybaveny tichým automatickým dojezdem. Komoda se hodí jak do obývacího pokoje, tak i do ložnice či předsíně. Úložný prostor oceníte v každé místnosti. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry kombinované komody Rustique jsou 110x89x48cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky. Tento velmi oblíbený produkt Kombinovaná komoda rustique – béžová/hnědá patina máte možnost dostat bez obtíží na stránkách v populární kategorii komody z masivu. Prozkoumejte ještě podobné výrobky z této oblíbené sekce za skvělou cenu. Značka SZE představuje prvotřídní výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Dětská šatní skříň alegria - borovice/multicolor

Šatní skříň do dětského pokoje se 3 dvířky a 2 zásuvkami v sobě skrývá nečekaně objemný úložný prostor. Korpus, čela dvířek a čela zásuvek jsou vyrobeny z lamina v dekoru polární borovice. Za vysokými dvířky se urývá prostor s horní policí a šatní tyčí, v případě zájmu lze do tohoto prostoru přikoupit i další police. Nad zásuvkami najdeme za menšími dvířky prostor rozdělený 3 policemi, tyto police jsou variabilní. Zásuvky i dvířka jsou opatřeny panty a pojezdy se systémem soft-close, který umožnuje tiché a pomalé zavírání, což poskytuje pohodlí při každodenním používání. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Celá skříň je nesena nastavitelnými nožkami umožňujícími případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Rozměry dětské šatní skříně Alegria jsou 128x200x56cm (š, v, h).

 

 

Veškerý…

Dětská komoda alegria - borovice/multicolor

Komoda do dětského pokoje se 1 dvířky a 3 zásuvkami poskytuje dostatek místa pro uložení oblečení či hraček. Korpus, čelo dvířek a čela zásuvek jsou vyrobeny z lamina v dekoru polární borovice. Za dvířky se urývá prostor, kde najdeme 2 menší police. Zásuvky i dvířka jsou opatřeny panty a pojezdy se systémem soft-close, který umožnuje tiché a pomalé zavírání, což poskytuje pohodlí při každodenním používání. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Celá komoda je nesena nastavitelnými nožkami umožňujícími případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Rozměry dětské komody Alegria jsou 126x84x44cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech.

Zásuvková komoda se zrcadlem lilian - bříza

Komoda se zrcadlem Lilian se stane praktickým pomocníkem v každé místnosti, zejména pak v dětském a studentském pokoji. Nezabírá mnoho místa, a přesto poskytne dostatek úložného prostoru. Součástí komody jsou zásuvky, do kterých lze uložit drobné oblečení a jiné dívčí potřeby. Co jistě mladé slečny ocení, je zrcadlo, které je umístěné na horní desce komody. Komoda je  zhotovena ve světlém dekoru břízy a obohacena o keramické úchytky s motivem květin, což ve výsledků působí velmi něžně a romanticky. Pokud bydlíte v městském bytě, je kolekce nábytku Lilian skvělou volbou, jelikož s ní přeneste kousek přírody i k vám domů. Komoda Lilian je vyrobena z kvalitního lamina a posílena MDF. Hlavní předností lamina je snadná údržba a dobrá odolnost proti mechanickému poškození. Zrcadlo spolu s komodou vytvoří nádherný celek, který nesmí chybět v žádném pokojíčku malé slečny.

 

Rozměry zásuvkové komody se zrcadlem Lilian jsou 80x48x162cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do…
Unikátní a oblíbený kousek Zásuvková komoda se zrcadlem lilian – bříza máte možnost nakoupit rovnou na našich stránkách ve známé kategorii standardní komody. Najděte si skvělé produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu!

Třídveřová šatní skříň lilian - bříza

Šatní skříň Lilian vám pomůže s nedostatkem úložných prostor. Úložný prostor šatní skříně Lilian najdete v podobě několika polic, šatníkových tyčí. Ve spodní části skříně jsou úložné boxy, do kterých lze pohodlně umístit drobné oblečení, boty a jiné osobní věci. Police skvěle poslouží na uložení triček či mikin. Na šatníkovou tyč zase můžete zavěsit oblečení a zásuvky můžete využít na skladování menších kusů oblečení jako spodního prádla. Skříň je zhotovena ve světlém dekoru břízy a obohacena o keramické úchytky s motivem květin, což ve výsledků působí velmi něžně a romanticky. V horní části skříně naleznete další motiv květiny. Pokud bydlíte v městském bytě, je kolekce nábytku Lilian skvělou volbou, jelikož s ní přeneste kousek přírody i k vám domů. Skříň Lilian je vyrobena z kvalitního lamina a posílena MDF. Hlavní předností lamina je snadná údržba a dobrá odolnost proti mechanickému poškození.

 

Rozměry třídveřové šatní skříně Lilian jsou 137,5x60x212,5cm (š, h, v)….

Předsíňová komoda melad - béžová

Tento moderní prvek potěší nejen svým vzhledem, ale i vnitřním uspořádáním. Potěšit vás může nejen dvěma výklopnými dvířky na boty, ale také šuplíkem na lžíci, krém, ubrousky a jiné nezbytnosti. Pojezdy u šuplíku i panty dvířek májí soft-close mechanismus. Umožňují tedy tiché zavírání, což poskytuje další pohodlí při používání výrobku. Všechny pohledové plochy jsou pokryty vysoce lesklým UV lakem v teplé béžové barvě. Tento UV lak, ve velmi vysokém lesku, je čtyřikrát odolnější proti fyzickému poškození oproti standardnímu lakování. Vnitřní strana korpusu je v barvě bílé. Dvě vnitřní police, ozdobné chromové úchyty a nastavitelné nožky pro vyrovnání nerovného povrchu jsou součástí standardní výbavy v ceně komody. Tloušťka lamina je až 38mm.

 

Rozměry předsíňové komody Melad jsou 68x102x35cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Melad najdete níže v souvisejícím zboží. Vynikající kus Předsíňová komoda melad – béžová lze získat taky tady na našich stránkách umístěný v rubrice standardní komody. Podívejte se na unikátní produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu!

Kombinovaná komoda poly - bílá/ořech pacific

Nábytek kolekce Poly se vyznačuje jednoduchým, přesto rafinovaným designem. Kombinace křišťálově bílé barvy ve vysokém lesku a dekoru ořechu pacific působí jemným elegantním dojmem. Horní desky, úchytky a nožky jsou vyrobeny v dekoru pacifického ořechového dřeva s vyřezávanou texturou, kterou lze vnímat pouhým dotykem. Pojezdy a panty nábytku jsou opatřeny systémem soft-close pro pomalé a tiché zavírání snižující tření, poskytují tak větší odolnost proti opotřebení a umožňují maximální životnost při každodenním používání.

 

 

Kombinovaná komoda obsahuje 3 zásuvky a prostor krytý 2 dvířky. Čela a dvířka jsou vyrobena ve dvou různých šířkových úrovních, aby vytvořily 3D efekt. Prostor za dvířky je rozdělen 2 policemi. Spodní zásuvka komody je vyšší než horní dvě, pro snadné uložení rozměrnějších věcí. Korpus komody je tvořen laminem o šířce 2,5cm.

 

 

Rozměry kombinované komody Poly jsou 180x94x46cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Poly najdete níže… Tento velmi žádaný produkt Kombinovaná komoda poly – můžete nakoupit přímo tu na našich stránkách v populární kategorii široké komody! Nyní můžete najít unikátní produkty ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás najdete další prověřené zboží značky JL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka JL vyrábí skvělé výrobky Vždyť to vidíte sami!

Široká komoda do obývacího pokoje stephano - bílá/ořech pacific

Elegantní bezúchytková komoda Stephano se pyšní bohatým úložným prostorem, který zaručují tři zásuvky a dvoje dvířka, za nimiž se vždy nachází ještě horizontálně dělící polička uprostřed. Nezáleží na tom, zda potřebujete uložit prádlo, společenské hry nebo talířky a skleničky. Své uplatnění najde v jakékoliv místnosti vaší domácnosti. Oku velmi lahodící kombinace bílé barvy a dřevěného dekoru je lakována ze všech viditelných stran. V případě dvířek, boků a horní odkladné plochy jde o lak v křišťálově bílé barvě. Čela zásuvek jsou v dekoru dřeva ořech pacific tloušťky 25 mm, taktéž lakované. Tento UV lak ve velmi vysokém lesku je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardním lakováním.

 

Oblíbený dekor ořechu pacific nalezneme také na zadní části a designových nožkách, které přispívají k lepší cirkulaci vzduchu v místnosti. Také se vám bude pod nábytkem snadno vytírat, což každá hospodyňka jistě ocení. Pod nožky výšky 16cm vám také pohodlně zajede… Často hledaný kousek Široká komoda do obývacího pokoje stephano – bílá/ořech pacific seženete snadno tady na webu ve známé kategorii široké komody! Nyní můžete získat zcela nové produkty z této známé sekce za rozumné peníze!

Komoda marley - bílá/borovice

Potřebujete ve své domácnosti rozšířit úložný prostor? Komody jsou praktickými pomocníky v každém domově. Díky komodě Marley získáte nejen prostor pro své předměty navíc, ale také kouzelný rustikální vzhled v čele s profilovanými předními dvířkami a stylovými horními lištami. Produkt je sladěn do odstínu bílé barvy v odstínu slonové kosti, jenž doplňuje jemný dekor polárního borovicového dřeva. Tato kombinace skvěle padne do každé místnosti a lehce ji sladíte i s ostatními doplňky. Své předměty si můžete uložit do uzavíratelné skříňky na levé straně, která je uvnitř rozdělena policí na půl. K dispozici vám budou také tři pojízdné zásuvky v pravé části. Na horní desku můžete umístit například zarámované fotografie, menší rostlinky či jiné dekorační předměty.

 

Komoda je vyrobena z kvalitních materiálů v čele s odolným laminem tloušťky 18mm a silné MDF desky 25mm. Tato kombinace zajistí především snadnou údržbu a vysokou odolnost. Čela a krycí desky jsou navíc lakovány UV…
Unikátní produkt Komoda marley – bílá/borovice můžete sehnat rovněž tady a teď na našem webu umístěný v kategorii široké komody. Nyní si můžete pořídit akční zboží z této oblíbené rubriky v akci. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od výrobce JL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kombinovaná komoda marley - bílá/borovice

Klasicistický rustikální styl zaujme všechny milovníky retra a originálu. Bílou barvu v odstínu slonové kosti doplňuje světlý dekor polárního borovicového dřeva, který dodá komodě nádech přírody. Hlavními dominantami nábytku jsou dekorativní lišty a profilované přední desky dvířek. Jedinečný styl doplňují ozdobné vzorované úchytky, které jsou součástí balení. Komoda disponuje objemným kombinovaným úložným prostorem. Po stranách a v dolní prostřední části naleznete uzavíratelné skříňky. Krajní jsou uvnitř rozděleny dvěma a prostřední jednou policí. Ve vrchní prostřední části můžete využít ještě dvě pojízdné zásuvky. Prostorná horní deska slouží jako odkládací prostor. Hodí se sem umístit například zarámované fotografie či menší rostlinky. Bílou barvu nábytku skvěle sladíte jak s doplňky či barvou stěn, tak i se sedací soupravou.

 

Čelní desky a ozdobné lišty jsou lakovány odolným UV lakem s jemným matným efektem. Korpus vitríny tvoří lamino o tloušťce 18mm společně s MDF…
Kvalitní produkt Kombinovaná komoda marley – bílá/borovice je k sehnání bezprostředně tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii široké komody! Nyní získáte parádní produkty z této oblíbené sekce v bezva akci! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další skvělé produkty od značky JL. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významná značka JL svým zákazníkům dodává vynikající sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Komoda freya - dub halifax/bílá

Šatní skříň, noční stolek a postel je základním vybavením většiny ložnic. Úložný prostor navíc se však vždy hodí. Navíc nemusíme zůstat jen u ložnice. Komoda Freya se hodí také do obývacího pokoje či předsíně. Originální design navodí v domácnosti přírodní atmosféru, především díky dekoru dubového dřeva v odstínu Halifax tabákový. Ten doplňuje bílá barva s vysokým leskem na předních stranách dvířek. Použit je speciální UV lak, který je šetrný k životnímu prostředí a až čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození oproti standardnímu lakování. I když by se to na první pohled nemuselo zdát, komoda nabízí kombinovaný úložný prostor. Zatímco na levé straně naleznete uzavíratelnou skříňku, jenž je uvnitř rozdělena dvěma policemi, pravou část komody tvoří tři pojízdné zásuvky. Můžete si sem odložit například oblečení, šperky či jiné módní doplňky.

 

Korpus skříně je vyroben z odolného lamina. Prostřední zásuvku zdobí dekorativní přední profilovaná deska z MDF. U produktu vyzkoušíte…

Kombinovaná komoda orfea - šedá/ořech pacific

Kolekce nábytku Orfea propojuje moderní a neotřelý vzhled, kvalitu zpracování a praktičnost. První čím nábytek zaujme na první pohled, je odolný UV lak v antracitově šedé barvě v kombinaci s dekorem ořechu pacific. UV lak je 4x odolnější proti fyzickému poškození než lak standardní. Veškeré panty a dojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovírání dvířek i zásuvek. Jednotlivé kousky nábytku jsou neseny chromovými nožkami v rámové konstrukci a dozdobeny praktickými chromovými úchytkami. Interiér jednotlivých prvků je v béžovém textilním dekoru.

 

 

Kombinovaná komoda Orfea poskytuje úložný prostor stávající se z 1 skříňky kryté plnými dvířky a 3 zásuvek. Prostor skříňky je rozdělen 2 policemi. Čelo první zásuvky je v dekoru ořechu pacific, což jemně rozbíjí kompaktnost antracitově šedé barvy ve vysokém lesku. Pojezdy zásuvek s měkkým zavíráním snižují tření, poskytují větší odolnost proti opotřebení a umožňují maximální životnost při…

Široká komoda orfea - šedá/ořech pacific

Kolekce nábytku Orfea propojuje moderní a neotřelý vzhled, kvalitu zpracování a praktičnost. První čím nábytek zaujme na první pohled, je odolný UV lak v antracitově šedé barvě v kombinaci s dekorem ořechu pacific. UV lak je 4x odolnější proti fyzickému poškození než lak standardní. Veškeré panty a dojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovírání dvířek i zásuvek. Jednotlivé kousky nábytku jsou neseny chromovými nožkami v rámové konstrukci a dozdobeny praktickými chromovými úchytkami. Interiér jednotlivých prvků je v béžovém textilním dekoru.

 

 

Široká komoda Orfea poskytuje úložný prostor stávající se z 2 skříněk krytých plnými dvířky a 3 zásuvek. Prostory skříněk jsou rozděleny 2 policemi. Čelo první zásuvky je v dekoru ořechu pacific, což jemně rozbíjí kompaktnost antracitově šedé barvy ve vysokém lesku. Pojezdy zásuvek s měkkým zavíráním snižují tření, poskytují větší odolnost proti opotřebení a umožňují maximální životnost při…
Kvalitní a levný produkt Široká komoda orfea – šedá/ořech pacific lze zakoupit mimo jiné na stránkách v kategorii široké komody! Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. Tento výrobce JL vám nabízí vynikající sortiment Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další skvělé produkty značky JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zásuvková komoda vysoká orfea - šedá/ořech pacific

Kolekce nábytku Orfea propojuje moderní a neotřelý vzhled, kvalitu zpracování a praktičnost. První čím nábytek zaujme na první pohled, je odolný UV lak v antracitově šedé barvě v kombinaci s dekorem ořechu pacific. UV lak je 4x odolnější proti fyzickému poškození než lak standardní. Veškeré panty a dojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovírání dvířek i zásuvek. Jednotlivé kousky nábytku jsou neseny chromovými nožkami v rámové konstrukci a dozdobeny praktickými chromovými úchytkami. Interiér jednotlivých prvků je v béžovém textilním dekoru.

 

 

Zásuvková komoda Orfea poskytuje úložný prostor ve 5 šuplících. Čelo první zásuvky je v dekoru ořechu pacific, což jemně rozbíjí kompaktnost antracitově šedé barvy ve vysokém lesku. Pojezdy zásuvek s měkkým zavíráním snižují tření, poskytují větší odolnost proti opotřebení a umožňují maximální životnost při každodenním používání.

 

 

Rozměry zásuvkové komody vysoké Orfea jsou 60x123x45cm…

Zásuvková komoda nízká orfea - šedá/ořech pacific

Kolekce nábytku Orfea propojuje moderní a neotřelý vzhled, kvalitu zpracování a praktičnost. První čím nábytek zaujme na první pohled, je odolný UV lak v antracitově šedé barvě v kombinaci s dekorem ořechu pacific. UV lak je 4x odolnější proti fyzickému poškození než lak standardní. Veškeré panty a dojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovírání dvířek i zásuvek. Jednotlivé kousky nábytku jsou neseny chromovými nožkami v rámové konstrukci a dozdobeny praktickými chromovými úchytkami. Interiér jednotlivých prvků je v béžovém textilním dekoru.

 

 

Zásuvková komoda Orfea poskytuje úložný prostor ve 4 šuplících. Čelo první zásuvky je v dekoru ořechu pacific, což jemně rozbíjí kompaktnost antracitově šedé barvy ve vysokém lesku. Pojezdy zásuvek s měkkým zavíráním snižují tření, poskytují větší odolnost proti opotřebení a umožňují maximální životnost při každodenním používání.

 

 

Rozměry zásuvkové komody nízké Orfea jsou 60x101x45cm… Tento zlevněný produkt Zásuvková komoda nízká orfea – šedá/ořech jde nakoupit právě tady a teď na našem webu v oblíbené sekci nízké komody! Podívejte se na zcela nové kusy ze zmíněné kategorie za skvělou cenu!

Široká komoda s osvětlením freya - dub halifax/bílá

Originální design v provedení kolekce nábytku Freya zaujme všechny vyznavače moderního stylu. Tvůrci našli ideální rovnováhu mezi bílou elegantní barvou a harmonickým hřejivým dekorem dubového dřeva v odstínu Halifax tabákový. Tato kombinace dokáže vytvořit příjemnou atmosféru a z obývacího pokoje se tak stane oblíbené centrum dění ve vaší domácnosti. Komoda nabízí objemný úložný prostor, který se skrývá za třemi dvířkami, z nichž jedny jsou částečně proskleny. Své předměty si můžete uložit na šest vnitřních polic. Za prosklenými dvířky se budou skvěle vyjímat například sklenice na víno, porcelánové nádobí či dekorativní sošky. Díky použití speciálního UV laku je dosaženu opravdu vysokého lesku na bílých površích. Navíc je lakování až čtyřikrát odolnější oproti běžnému a zároveň je šetrné k životnímu prostředí. Součástí komody je taktéž bodové LED osvětlení.

 

Přední stranu komody zdobí dekorativní profilovaná MDF deska a tvrzené sklo o tloušťce 4mm. Korpus je vyroben z… Tento diskontní produkt jde koupit již dnes tady na našem webu ve známé rubrice velké komody. Nyní můžete najít kvalitní produkty z této známé kategorie za báječnou cenu!

Zásuvková komoda artis - bílá/ořech pacific

Zásuvková komoda z kolekce nábytku Artis okouzlí nejednoho milovníka venkovského Provence stylu. Na první pohled zaujmou vyřezávaná čela zásuvek společně s dekorativními profilovanými lištami. Originální design se nese v odstínech elegantní bílé barvy a dekoru dřeva v odstínu ořechu pacific. Tato kombinace nastolí v ložnici příjemnou atmosféru. Čtyři pojízdné zásuvky nabízí objemný úložný prostor. Jejich hloubka činí téměř 39cm a dovnitř tak uschováte opravdu velké množství předmětů. Komoda se dá využít třeba pro úschovu módních doplňků, spodního prádla či důležitých dokumentů. K dispozici vám bude také pevná horní deska o tloušťce 6,6cm. Na ni můžete odložit například fotografie, rostlinky či jiné dekorační předměty. Pohledové strany nábytku jsou navíc lakovány speciálním UV lakem, jenž je šetrný k přírodnímu prostředí a zároveň až čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození oproti standardnímu lakování.

 

Silná MDF deska tloušťky 25mm spolu s laminem 18mm tvoří dohromady…

Zásuvková komoda artis - šedá/ořech pacific

Zásuvková komoda z kolekce nábytku Artis okouzlí nejednoho milovníka venkovského Provence stylu. Na první pohled zaujmou vyřezávaná čela zásuvek společně s dekorativními profilovanými lištami. Originální design se nese v odstínech šedé grafitové barvy a dekoru dřeva v odstínu ořechu pacific. Tato kombinace nastolí nejen v ložnici příjemnou atmosféru. Čtyři pojízdné zásuvky nabízí objemný úložný prostor. Jejich hloubka činí téměř 39cm a dovnitř tak uschováte opravdu velké množství předmětů. Komoda se dá využít třeba pro úschovu módních doplňků, spodního prádla či důležitých dokumentů. K dispozici vám bude také pevná horní deska o tloušťce 6,6cm. Na ni můžete odložit například fotografie, rostlinky či jiné dekorační předměty. Pohledové strany nábytku jsou navíc lakovány speciálním UV lakem, jenž je šetrný k přírodnímu prostředí a zároveň až čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození oproti standardnímu lakování.

 

Silná MDF deska tloušťky 25mm spolu s laminem 18mm tvoří…
Velmi žádaný kus je k dostání právě zde tady a teď na našem webu zařazený v sekci standardní komody. Nyní pořídíte ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu!

Kombinovaná komoda artis-šedá/ořech pacific

Kombinace rustikálního designu a moderního nátěru musíte prostě milovat. Snadno zapadne do interiéru v provensálském stylu. Oceníte především jemné přesto rafinované detaily profilovaných lišt. V zajímavosti jim snadno konkurují i elegantní mosazné úchytky. Nábytek lakován matným lakem na vodní bázi, čímž je přívětivý k životnímu prostředí. Díky UV lakování z pohledové strany je povrch 4x odolnější vůči fyzickému opotřebení, něž standartní lakování. Nábytek je opatřen ABS hranami, které plní ochrannou funkci, a to především proti mechanickému poškození a vniku vlhkosti. Pod spodními lištami se skrývají nastavitelné vyrovnávací nožky pro případné nerovnosti na podlaze.

 

 

Komoda Artis je vybavena 3 šuplíky a 1 skříňkou. Dojezdy i panty jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovíraní jak zásuvek, tak dvířek. Čela komody jsou vyrobena z vyřezávané MDF desky, lakované v grafitově šedé barvě s matným efektem. Horní deska je taktéž z MDF materiálu a je…
Tento akční a ve slevě produkt Kombinovaná komoda artis-šedá/ořech pacific seženete v pohodě u nás v rubrice standardní komody! Podívejte se na zcela nové zboží z této oblíbené sekce ve slevě. Tato vyjímečná značka JL dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další zboží od výrobce JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kombinovaná komoda artis - bílá/ořech pacific

Kombinace rustikálního designu a moderního nátěru musíte prostě milovat. Snadno zapadne do interiéru v provensálském stylu. Oceníte především jemné přesto rafinované detaily profilovaných lišt. V zajímavosti jim snadno konkurují i elegantní mosazné úchytky. Nábytek lakován matným lakem na vodní bázi, čímž je přívětivý k životnímu prostředí. Díky UV lakování z pohledové strany je povrch 4x odolnější vůči fyzickému opotřebení, něž standartní lakování. Nábytek je opatřen ABS hranami, které plní ochrannou funkci, a to především proti mechanickému poškození a vniku vlhkosti. Pod spodními lištami se skrývají nastavitelné vyrovnávací nožky pro případné nerovnosti na podlaze.

 

 

Komoda Artis je vybavena 3 šuplíky a 1 skříňkou. Dojezdy i panty jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovíraní jak zásuvek, tak dvířek. Čela komody jsou vyrobena z vyřezávané MDF desky, lakované v grafitově šedé barvě s matným efektem. Horní deska je taktéž z MDF materiálu a je…Super produkt Kombinovaná komoda artis – bílá/ořech jde pořídit snadno tu na webu v populární sekci standardní komody! Vyhledejte si skvělé výrobky ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. To však není všechno, máme toho více! Máme v nabídce také další prověřené kousky od dodavatele JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známá značka JL vám může poskytnout top produkty.

Široká komoda artis - šedá/ořech pacific

Kombinace rustikálního designu a moderního nátěru musíte prostě milovat. Snadno zapadne do interiéru v provensálském stylu. Oceníte především jemné přesto rafinované detaily profilovaných lišt. V zajímavosti jim snadno konkurují i elegantní mosazné úchytky. Nábytek lakován matným lakem na vodní bázi, čímž je přívětivý k životnímu prostředí. Díky UV lakování z pohledové strany je povrch 4x odolnější vůči fyzickému opotřebení, něž standartní lakování. Nábytek je opatřen ABS hranami, které plní ochrannou funkci, a to především proti mechanickému poškození a vniku vlhkosti. Pod spodními lištami se skrývají nastavitelné vyrovnávací nožky pro případné nerovnosti na podlaze.

 

 

Komoda Artis je vybavena 3 skříňkami a 1 šuplíkem. Panty i dojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovíraní jak zásuvek, tak dvířek. Čela komody jsou vyrobena z vyřezávané MDF desky, lakované v grafitově šedé barvě s matným efektem. Horní deska je taktéž z MDF materiálu a…
Tento žádaný produkt Široká komoda artis – šedá/ořech je dostupný mimo jiné tady na webu v populární sekci široké komody! Nyní najdete podobné zboží z této populární sekce za internetové ceny! Věhlasný dodavatel JL může nabídnout vysoce kvalitní výrobky Přesvědčte se sami.

Široká komoda artis - bílá/ořech pacific

Kombinace rustikálního designu a moderního nátěru musíte prostě milovat. Snadno zapadne do interiéru v provensálském stylu. Oceníte především jemné přesto rafinované detaily profilovaných lišt. V zajímavosti jim snadno konkurují i elegantní mosazné úchytky. Nábytek lakován matným lakem na vodní bázi, čímž je přívětivý k životnímu prostředí. Díky UV lakování z pohledové strany je povrch 4x odolnější vůči fyzickému opotřebení, něž standartní lakování. Nábytek je opatřen ABS hranami, které plní ochrannou funkci, a to především proti mechanickému poškození a vniku vlhkosti. Pod spodními lištami se skrývají nastavitelné vyrovnávací nožky pro případné nerovnosti na podlaze.

 

 

Komoda Artis je vybavena 3 skříňkami a 1 šuplíkem. Panty i dojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovíraní jak zásuvek, tak dvířek. Čela komody jsou vyrobena z vyřezávané MDF desky, lakované v bílé barvě s matným efektem. Horní deska je taktéž z MDF materiálu a je…Levný výrobek je k sehnání bez obtíží tady na webu v oblíbené kategorii široké komody! Máme pro vás parádní produkty ze zmíněné sekce za báječnou cenu! Známá značka JL pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky.

Předsíňová komoda artis - šedá/ořech pacific

Skvostná komoda z kolekce nábytku Artis nabídne objemný úložný prostor, pro úschovu obuvi. K dispozici vám bude dvoudveřová uzavíratelná skříňka a široká pojízdná zásuvka v horní části. Za dvířky skříňky se schovávají 2 police, které tak vytvoří 3 výklenky s hloubkou téměř 32cm. Pohodlně zde tedy uschováte veškerou obuv a přezůvky. Využít však můžete také širokou zásuvku pod horní deskou. Zde můžete uschovat například ostatní módní doplňky jako jsou šátky, šály či čepice. Vrchní deska poté poslouží jako odkládací prostor pro klíče nebo dekorace. Šedá barva v kombinaci s dekorem ořechu pacific podpoří v domácnosti příjemnou hřejivou atmosféru. Kolekce nábytku Artis se nese v duchu venkovského stylu Provence. Komoda disponuje vyřezávaným čelem, horní lištou a ozdobnými úchytkami. Pohledové strany produktu jsou navíc lakovány speciálním UV lakem s jemným matným efektem, který je šetrný k životnímu prostředí a až čtyřikrát odolnější v porovnání se standardním lakováním.

 

Produkt… Tento kvalitní a levný produkt Předsíňová komoda artis – šedá/ořech najdete přímo tady na našich stránkách v kategorii vysoké komody! Nyní získáte ještě jiné kusy z této sekce snadno online!

Předsíňová komoda artis - bílá/ořech pacific

Skvostná komoda z kolekce nábytku Artis nabídne objemný úložný prostor, pro úschovu obuvi. K dispozici vám bude dvoudveřová uzavíratelná skříňka a široká pojízdná zásuvka v horní části. Za dvířky skříňky se schovávají 2 police, které tak vytvoří 3 výklenky s hloubkou téměř 32cm. Pohodlně zde tedy uschováte veškerou obuv a přezůvky. Využít však můžete také širokou zásuvku pod horní deskou. Zde můžete uschovat například ostatní módní doplňky jako jsou šátky, šály či čepice. Vrchní deska poté poslouží jako odkládací prostor pro klíče nebo dekorace. Bílá barva v kombinaci s dekorem ořechu pacific podpoří v domácnosti příjemnou pohodovou atmosféru. Kolekce nábytku Artis se nese v duchu venkovského přírodního stylu Provence. Komoda disponuje vyřezávaným čelem, horní lištou a ozdobnými úchytkami. Pohledové strany produktu jsou navíc lakovány speciálním UV lakem s jemným matným efektem, který je šetrný k životnímu prostředí a až čtyřikrát odolnější v porovnání se standardním lakováním….
Akční a ve slevě produkt můžete najít rovněž tu na stránkách v rubrice vysoké komody! Nyní si můžete pořídit nové produkty z této populární sekce za parádní cenu.

Šatní skřín Malta 42

Moderní 2-dveřová skřín Malta 
Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk + zrcadlo + stříbrné doplňky 
Doplňky na fotce jsou černé, ve skutečnosti jsou stříbrné
Vnitřní uspořádání na fotografii č.2 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
183x218x61cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Designový produkt můžete pořídit bez obtíží tu na webu umístěný v sekci skříně! Pořiďte si ještě jiné produkty z této populární sekce ve výhodné akci! Ve slevě tento produkt Šatní skřín Malta 42, bílá/bílý mat 183cm jde sehnat právě tady na stránkách v oblíbené sekci skříně. Podívejte se na ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu. Tato vyjímečná značka IDZ dlouhodobě dodává skvělé výrobky. Nakupujte výhoděn u nás!

Šatní skřín Malta 42

Moderní 2-dveřová skřín Malta 
Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk + zrcadlo + stříbrné doplňky
Doplňky na fotce jsou černé, ve skutečnosti jsou stříbrné 
Vnitřní uspořádání na fotografii č.2 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
203x218x61cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Často hledaný výrobek pořídíte bezstarostně tady na našem webu v oblíbené kategorii skříně. Nyní najdete nové zboží ze zmíněné kategorie za super ceny.
Hodně oblíbený produkt Šatní skřín Malta 42, bílá/bílý mat 203cm máte možnost získat v pohodě na stránkách zařazený v kategorii skříně. Nyní můžete získat zcela nové výrobky ze zmíněné kategorie za skvělou cenu. Tento výrobce IDZ vás a vaše blízké obohatí o špičkový sortiment Nakupujte výhoděn u nás!

Oblíbený a kvalitní produkt Šatní skřín Malta 42, bílá/bílý mat 203cm můžete pořídit snadno na našem webu umístěný v sekci moderní skříně! Připravili jsme zcela nové produkty z naší sekce za báječnou cenu.

Tento levný kus je k dispozici nyní u nás v sekci moderní skříně! Mrkněte na ještě podobné produkty z této populární sekce za báječnou cenu. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další skvělé kousky od značky IDZ. Najdete je níže na této stránce.

Šatní skřín Malta 42

Moderní 2-dveřová skřín Malta 
Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk + zrcadlo + stříbrné doplňky 
Doplňky na fotce jsou černé, ve skutečnosti jsou stříbrné
Vnitřní uspořádání na fotografii č.2 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
233x218x61cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento zlevněný produkt Šatní skřín Malta 42, bílá/bílý mat 233cm jde koupit lehce na našem webu umístěný v sekci skříně. Nyní najdete zcela nové produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od značky IDZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka IDZ vám představuje kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Úzká komoda lilian - bříza

Komoda Lilian se stane praktickým pomocníkem v každé místnosti, zejména pak v dětském a studentském pokoji. Nezabírá mnoho místa, a přesto poskytne dostatek úložného prostoru. Ten u komody Lilian najdete v podobě pěti zásuvek, které můžete využít na uložení oblečení, ložního prádla či dokumentů. Do komody můžete odložit prakticky cokoli se vám zamane. Komoda je úzká, zhotovena ve světlém dekoru břízy a obohacena o keramické úchytky s motivem květin, což ve výsledků působí velmi něžně a romanticky. Pokud bydlíte v městském bytě, je kolekce nábytku Lilian skvělou volbou, jelikož s ní přeneste kousek přírody i k vám domů. Komoda Lilian je vyrobena z kvalitního lamina a posílena MDF. Hlavní předností lamina je snadná údržba a dobrá odolnost proti mechanickému poškození.

 

Rozměry zásuvkové komody Lilian jsou 60x48x110,5cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lilian najdete níže v souvisejících produktech. Velmi oblíbený produkt Úzká komoda lilian – bříza lze nakoupit jednoduše tu na našem webu ve známé rubrice úzké komody! Máme pro vás ještě podobné produkty z této kategorie za extra cenu. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na další kvalitní produkty od značky CLK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zásuvková komoda lilian - bříza

Komoda Lilian se stane praktickým pomocníkem v každé místnosti, zejména pak v dětském a studentském pokoji. Nezabírá mnoho místa, a přesto poskytne dostatek úložného prostoru. Ten u komody Lilian najdete v podobě čtyř zásuvek, které můžete využít na uložení oblečení, ložního prádla či dokumentů. Do komody můžete odložit prakticky cokoli se vám zamane. Komoda je  zhotovena ve světlém dekoru břízy a obohacena o keramické úchytky s motivem květin, což ve výsledků působí velmi něžně a romanticky. Pokud bydlíte v městském bytě, je kolekce nábytku Lilian skvělou volbou, jelikož s ní přeneste kousek přírody i k vám domů. Komoda Lilian je vyrobena z kvalitního lamina a posílena MDF. Hlavní předností lamina je snadná údržba a dobrá odolnost proti mechanickému poškození.

 

Rozměry zásuvkové komody Lilian jsou 80x48x84cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lilian najdete níže v souvisejících produktech.

Úzká skříň s šatní tyčí selská szy05a - k16 antická bílá

Tento vynikající produkt najdete bezprostředně tu na stránkách v populární sekci šatní skříně z masivu borovice. Nyní najdete parádní produkty z této kategorie za nejlepší ceny. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od značky MW. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce MW dlouhodobě prodává prvotřídní zboží. Víte, co vašemu oblečení opravdu sluší? Jednoznačně masivní šatník z borového dřeva. Pusťte mezi své šaty vůni přírody. Těšit vás bude nejen úložný prostor, ale také samotná skříň ve venkovském stylu. Luxusní zpracování a jedinečný vzhled zaujmou na první pohled. Kvalitní zpracování a poctivé borové dřevo jsou zárukou dlouhověkosti. Šatní skříň, vyrobená z masivního borového dřeva, je ošetřena přírodním včelím voskem, který ji povyšuje na luxusní ekologický nábytek. Využití najde nejen v ložnici, ale také v pokojích, halách a předsíních. Obdivovat ji budete dlouhá léta. Téměř dvoumetrová robustní skříň snese časté používání i vysokou zátěž. Má velmi odolnou, robustní konstrukci, přitom stojí na dekorativních kulatých nohou. Velmi dekorativní je také frézování dřeva. Úchyty jsou kovové, přičemž kování je ozdobeno uměleckou patinou. Součástí skříně jeden praktický šuplík, ve kterém se vám ponožky určitě nezapaří… Selský nábytek z masivní borovice nabízíme v několika odstínech…

Potravinová skříň nora dg40l - hruška

Dolní skříň – spíže NORA vyrobená z kvalitního LTD. Korpus, sokl i dvířka jsou v barvě hruška. Rozměry skříňky – šířka 40 cm, výška 213 cm, hloubka 55 cm. Úchyty jsou z plastu. Dvířka mají pravé otvírání.
Nový výrobek Potravinová skříň nora dg40l – máte možnost najít zrovna tady na webu ve známé kategorii potravinové skříně! Najděte si ještě jiné kusy z této známé sekce ve výprodejové akci! To ale není vše, máme toho více! Mrkněte také na další skvělé kousky od dodavatele CAS. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce CAS dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží Podívejte se sami!

Moderní šatní skřín Horacio 120cm

Moderní 2-dveřová skřín 
Dodáváme v dekoru dub sonoma 
2x zasouvací dveře 
Skřín je rozdělena na 2 části 
Vnitřní uspořádání skříně na fotografii č. 2 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
120x200x55cm
 
  Výjimečný kus Moderní šatní skřín Horacio 120cm, sonoma + máte možnost nakoupit také tady u nás umístěný v rubrice moderní skříně! Nyní si můžete koupit unikátní výrobky ve zmíněné kategorii za báječnou cenu. Tato vyjímečná značka IDZ pro své zákazníky poskytuje prvotřídní zboží. A to je teprve začátek!
Vysoce kvalitní výrobek můžete koupit aktuálně tady na stránkách v rubrice moderní skříně! Nyní pořídíte skvělé kusy z této populární sekce za zcela nejnižší cenu! To ovšem není všechno, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů značky IDZ. Najdete je níže na této stránce.

Zajímavý produkt Moderní šatní skřín Horacio 120cm, sonoma můžete získat aktuálně na našem webu umístěný v rubrice moderní skříně! Vyhledejte si skvělé zboží z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na další prověřené zboží od značky IDZ. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Moderní šatní skřín Horacio pořídíte rovněž tady u nás v populární kategorii moderní skříně. Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další kvalitní zboží od dodavatele IDZ. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel IDZ vám představuje velmi kvalitní výrobky. za extra cenu! A to je teprve začátek.
Kvalitní produkt lze sehnat nyní na našem webu umístěný v rubrice moderní skříně. Nyní si můžete vybrat unikátní zboží z této oblíbené kategorie za výhodné peníze! To ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od značky IDZ. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce IDZ má na skladě top zboží !

Velmi žádaný produkt Moderní šatní skřín Horacio 120cm, sonoma + zrcadlo seženete také tady na našich stránkách v populární sekci moderní skříně. Nyní můžete koupit oblíbené kousky ve zmiňované rubrice jednoduše online!

Komoda norfy 5s - světle šedá

Představujeme vám  kolekci Norfy, která je svým retro nádechem, vhodná pro vybavení ložnic nebo obývacích pokojů. Některé prvky je možné využít i v jiných prostorách domácnosti. Komoda Norfy je vyrobená v kombinaci dánské borovice a MDF materiálu ve světle šedém odstínu (popelavá). Horní deska komody je z masivu, korpusy a čelní plochy jsou z MDF desky. Zadní část je z HDF desky v bílé barvě. Komoda Norfy je vysoká, úzká, má 5 malých šuplíků s úchyty z nerezové oceli. Výrazným prvkem nábytku Norfy jsou vysoké nohy.

 

Z kolekce Norfy můžete dále objednávat skříňě, komody, které naleznete níže, v souvisejícím zboží. Pokud by vám nepasoval šedavý odstín sestavy, nabízíme  nábytek Norfy také v béžovém odstínu (viz související zboží).

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.