Moderní komoda Alien

Moderní komoda Alien Dodáváme v dekoru dub Matera / old style Lze dokoupit LED osvětlení Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)
140x80x40cm
Výjimečný produkt Moderní komoda Alien, dub Matera/old style najdete bezprostředně tu na stránkách ve známé rubrice kombinované komody! Nyní si můžete vybrat podobné produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu. Oblíbený výrobce STZ pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty. Nakupujte výhoděn u nás!
Zcela unikátní produkt Moderní komoda Alien, dub je k sehnání aktuálně tady na stránkách v populární rubrice kombinované komody. Vyhledejte si unikátní zboží z této rubriky v akci. Známá značka STZ vám může poskytnout skvělý sortiment. za příznivé ceny! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.
Hodně prodávaný kus Moderní komoda Alien, dub jde získat zrovna tady na našem webu ve známé kategorii kombinované komody. Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z této kategorie za báječnou cenu. Tento výrobce STZ představuje top výrobky.. Přesvědčte se! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na další kvalitní produkty značky STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Kvalitní a velmi žádaný produkt dostanete lehce na našem webu zařazený v rubrice kombinované komody. Mrkněte na zlevněné produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu! V očích zákazníků populární výrobce STZ má v nabídce špičkové zboží.! Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele STZ. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Moderní obývací stěna Alien

Moderní obývací stěna Alien Dodáváme v dekoru dub Matera / old style Lze dokoupit LED osvětlení Nábytek je dodáván v demontu Součástí: TV stolek, stojací vitrína, závěsná vitrína a police Jednotlivé elementy lze ustavit zvlášt Krásná obývací stěna za TOP cenu! Lze dokoupit komodu! Parametry: (šířka x výška x hloubka)

Celá sestava 235x180x40cmskříň stojací 59 x 115 x 30 cmskříň nástěná 59 x 113 x 30 cmtelevizní stolek 175 x 22,7 x 40 cmpolička 102 x 16 x 17 cm
Tento diskontní výrobek Moderní obývací stěna Alien, dub Matera/old style lze pořídit rovnou na našem webu ve známé kategorii moderní do 6 tis. kč! Najděte si ještě další zboží z této oblíbené rubriky v bezva akci. Oblíbený výrobce STZ vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní zboží. To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží značky STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento akční produkt Moderní obývací stěna Alien, dub je k sehnání také u nás v populární rubrice moderní do 6 tis. kč! Nyní si můžete koupit parádní zboží ve zmíněné sekci za báječnou cenu.
Exkluzivní produkt Moderní obývací stěna Alien, dub je k dispozici v pohodě tu umístěný v rubrice moderní do 6 tis. kč. Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této známé kategorie za super peníze. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další produkty od značky STZ. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce STZ nabízí kvalitní sortiment za překvapivě výhodné ceny! A to ještě není vše.

Komoda Rask 2F

Moderní komoda Rask 
Dodáváme v dekoru dub Matera / old style 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
97x82x40cm 
 
 
Hodně povedený výrobek Komoda Rask 2F, dub Matera/old můžete pořídit pohodlně na stránkách v oblíbené kategorii šuplíkové komody. Mrkněte na ještě jiné kusy ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na více skvělých produktů značky STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Unikátní a žádaný produkt Komoda Rask 2F, dub můžete dostat snadno tu na stránkách v oblíbené rubrice šuplíkové komody. Nyní můžete najít zcela nové produkty ve zmíněné kategorii ve slevě. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další skvělé zboží značky STZ. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce STZ vám nabízí vysoce kvalitní výrobky . Přesvědčte se. Akční kousek Komoda Rask 2F, dub Matera/old style jde koupit taky tu na našem webu zařazený v sekci šuplíkové komody! Máme pro vás podobné produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze! Přední značka STZ může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. za skutečně nízé ceny! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Komoda Rask 3F

Moderní komoda Rask 
Dodáváme v dekoru dub Matera / old style 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
149x82x40cm 
 
  Designový produkt Komoda Rask 3F, dub Matera/old style jde sehnat rovněž tady na našem webu zařazený v rubrice šuplíkové komody. Nyní koupíte oblíbené produkty ve zmíněné sekci za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od dodavatele STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka STZ pro své zákazníky prodává vynikající výrobky
Unikátní produkt můžete nakoupit již dnes tu na našem webu umístěný v kategorii šuplíkové komody! Mrkněte na parádní zboží z této známé rubriky za výhodné peníze.

Komoda Rask 2F2S

Moderní komoda Rask 
Dodáváme v dekoru dub Matera / old style 
Lze dokoupit LED osvětlení 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
156x82x40cm 
 
 
Kvalitní a žádaný produkt Komoda Rask 2F2S, dub Matera/old style získáte již dnes tady u nás umístěný v kategorii kombinované komody. Nyní můžete získat skvělé produkty z této známé kategorie za super peníze.

Tento exkluzivní kus Komoda Rask 2F2S, dub Matera/old style máte možnost získat již dnes tady na stránkách v oblíbené sekci kombinované komody. Nyní koupíte další produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. Tato značka STZ dlouhodobě poskytuje kvalitní výrobky.! Nabídka platí do vyprodání zásob!

Moderní obývací stěna Rask

Moderní obývací stěna Rask 
Dodáváme v dekoru dub Matera / old style 
Lze dokoupit LED osvětlení 
Nábytek je dodáván v demontu 
Součástí: TV stolek, stojací vitrína vysoká, stojací vitrína nízká a police
Jednotlivé elementy lze ustavit zvlášt
Krásná obývací stěna za TOP cenu!
Lze dokoupit komodu! 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

Celá sestava 270x190x40cm
vitrína vysoká 75 x 190 x 34 cm
vitrína nízká 75 x 117 x 34 cm
televizní stolek 120 x 32 x 40 cm
polička 140 x 16 x 18 cm 
 
  Diskontní produkt Moderní obývací stěna Rask, dub Matera/old style máte možnost sehnat v pohodě tady u nás ve známé rubrice moderní 6 – 12 tis. kč. Připravili jsme unikátní produkty z této populární kategorie jednoduše online! Tato značka STZ má k dispozici vynikající sortiment. Přesvědčte se!
Povedený výrobek Moderní obývací stěna Rask, dub Matera/old style pořídíte již dnes tady na stránkách umístěný v rubrice moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní můžete koupit ostatní produkty z naší rubriky za báječnou cenu!

Tento neodolatelný produkt Moderní obývací stěna Rask, dub lze pořídit rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní můžete koupit další produkty z naší sekce za outletovou cenu. Tento oblíbený kousek Moderní obývací stěna Rask, dub seženete právě tady na našem webu ve známé sekci moderní 6 – 12 tis. kč! Získejte podobné produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu.

Komoda Ghost 3D šedá/dub craft zlatý

Moderní komoda Ghost Dodáváme v dekoru šedá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu systém otevírání push to open Parametry: (šířka x výška x hloubka)
110×133,5x45cm    Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 

KVADRO kuchynská linka sestava B béžová

Moderní kuchynská linka Kvadro  Sestava B zahrnuje: 3x W4BS/80 WKF + 2x D15 + cargo + D11K/60 + D8Z/80 + 2x D3M/80  Zásuvkové skřínky obsahuje šuplík metabox, viz. foto  Korpus: bílý (lamino 18mm)  Dvířka: bílý mat, grafit, mentolová, vanilková nebo béžová  Součástí jsou kovová madla Relling  Značkové kování GRASS HOPPER  Tiché domykání v ceně (není součástí rohových a zásuvkových skříněk)  Dvířka: MDF + PVC folie matná  Součástí všech dolních skřínek je sokl v bílé barvě (na fotografii je v jiném dekoru)  Korpus sříněk je vždy bílý  Součástí jsou regulovatelné nožky (vhodné i na nerovný povrch)  Pracovní deska, dřez a bytové doplnky nejsou součástí  Dodáváme v demontu  Parametry: (šířka x výška + hloubka) 
Viz. jednotlivé skřínky v souvisejícím zboží 
Ve slevě kousek KVADRO kuchynská linka sestava B béžová jde koupit již dnes tu na webu zařazený v kategorii sektorové kuchyně! Nyní si můžete vybrat vyjímečné kusy z naší kategorie ve výhodné akci. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další kvalitní produkty značky EXT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

KVADRO kuchynská linka sestava C

Moderní kuchynská linka Kvadro  Sestava C zahrnuje: 4x W4B/80 + D8Z/80 + 2x D3M/80  Zásuvkové skřínky obsahuje šuplík metabox, viz. foto  Korpus: bílý (lamino 18mm)  Dvířka: bílý mat, grafit, mentolová, vanilková nebo béžová  Součástí jsou kovová madla Relling  Značkové kování GRASS HOPPER  Tiché domykání v ceně (není součástí rohových a zásuvkových skříněk)  Dvířka: MDF + PVC folie matná  Součástí všech dolních skřínek je sokl v bílé barvě (na fotografii je v jiném dekoru)  Korpus sříněk je vždy bílý  Součástí jsou regulovatelné nožky (vhodné i na nerovný povrch)  Pracovní deska, dřez a bytové doplnky nejsou součástí  Dodáváme v demontu  Parametry: (šířka x výška + hloubka) 
Viz. jednotlivé skřínky v souvisejícím zboží  Zajímavý produkt KVADRO kuchynská linka sestava dostanete bez obtíží na našich stránkách ve známé kategorii sektorové kuchyně. Vyberte si akční produkty z této kategorie za nejlepší ceny. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky EXT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

KVADRO kuchynská linka sestava A

Moderní kuchyňská linka Kvadro Sestava A včetně: 4x W4B / 60 + D1D / 60 + ZM60 + D3M / 60 + D11K / 60 Zásuvková skřínka obsahuje šuplík metabox, viz. foto Korpus: bílý (lamino 18mm) Dvířka: bílý mat, grafit, mentolová, vanilková nebo béžová Součástí jsou kovová madla Relling Značkové kování GRASS HOPPER Tiché domykání v ceně (není součástí rohových a zásuvkových skříněk) Dvířka: MDF + PVC folie matná Součástí každého dolního skříně je sokl v bílé barvě (na fotografii je v nabídce dekoru) Korpus sříněk je vždy bílý Součástí jsou regulovatelné nožky (i na nerovný povrch) Pracovní deska, dřez a bytové doplnky nejsou součástí Dodáváme v demontu Parametr: (šířka x výška + hloubka)
Viz. všetky nábytnky v Souvisejícím zboží

ESTER kuchyňská linka sestava C

Moderní kuchyňská linka Ester
Sestava C zahrnuje: W3/80 + D3M/80 + D1D/60 + D12/90 + D8Z/80 + D3M/50 + D11K/60 + D1D/50
Zásuvková skříňka obsahuje šuplík metabox, viz. foto
Korpus: bílý (lamino 18mm)
Dvířka: bílý lesk, černý lesk nebo šedý lesk
Dvířka: Akryl MDF
Součástí jsou kovová madla Relling
Značkové kování GRASS HOPPER
Tiché dobývání v ceně (není součástí rohových a zásuvkových skříněk)
Součástí všech dolních skříněk je sokl v bílé barvě (na fotografii je v jiném dekoru)
Korpus srinok je vždy bílý (na fotografii v jiném dekoru)
Součástí jsou regulovatelné nožky (vhodné i na nerovný povrch)
Pracovní deska, dřez a bytové doplňky nejsou součástí
Dodáváme v demontu
Parametry: (šířka x výška + hloubka)
Viz. jednotlivé skříňky v souvisejícím zboží Akční a ve slevě produkt ESTER kuchyňská linka sestava C, bílý lesk jde nakoupit také tady na stránkách v populární sekci sektorové kuchyně! Nyní můžete získat akční produkty z naší rubriky za výborné peníze. Tento vyjímečný výrobce EXT pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní zboží Podívejte se sami! Zcela unikátní produkt ESTER kuchyňská linka sestava C, bílý lesk jde nakoupit právě nyní tu na našich stránkách v kategorii sektorové kuchyně. Mrkněte na skvělé produkty ve zmíněné sekci za super cenu. Populární značka EXT pro své zákazníky prodává top sortiment. Podívejte se sami! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od výrobce EXT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Akční a ve slevě výrobek je k dispozici právě zde tady na našem webu ve známé kategorii sektorové kuchyně. Získejte ještě další produkty z naší sekce za výhodnou cenu!
Zajímavý produkt ESTER kuchyňská linka sestava C, je k dispozici rovnou tu na webu umístěný v rubrice sektorové kuchyně! Nyní najdete unikátní produkty ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny!
Vynikající produkt můžete sehnat ještě tady na našich stránkách ve známé sekci sektorové kuchyně. Prozkoumejte oblíbené produkty z této oblíbené sekce za super ceny. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. U nás najdete další prověřené kousky od dodavatele EXT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka EXT vás a vaše blízké obohatí o top sortiment ! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Žádaný produkt ESTER kuchyňská linka sestava C, bílý lesk lze zakoupit jednoduše tu na našem webu zařazený v kategorii sektorové kuchyně! Nyní najdete nové produkty z této známé sekce ve výprodejové akci. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od výrobce EXT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Super produkt můžete získat bezstarostně tady u nás zařazený v kategorii sektorové kuchyně! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu! Významná značka EXT představuje špičkový sortiment !
Tento akční kousek ESTER kuchyňská linka sestava C, bílý lesk lze zakoupit právě zde tady na webu zařazený v sekci sektorové kuchyně. Najděte si zlevněné kousky ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu. Přední značka EXT pro své zákazníky dodává kvalitní sortiment.. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další prověřené zboží značky EXT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

ESTER kuchyňská linka sestava B

Moderní kuchyňská linka Ester
Sestava B zahrnuje: D14RU/60/207 2M 356 + W2/60 + W2/60 + W3/80 + D1D/60 + D1D/60 + D11/80
Zásuvková skříňka obsahuje šuplík metabox, viz. foto
Korpus: bílý (lamino 18mm)
Dvířka: bílý lesk, černý lesk nebo šedý lesk
Dvířka: Akryl MDF
Součástí jsou kovová madla Relling
Značkové kování GRASS HOPPER
Tiché dobývání v ceně (není součástí rohových a zásuvkových skříněk)
Součástí všech dolních skříněk je sokl v bílé barvě (na fotografii je v jiném dekoru)
Korpus srinok je vždy bílý (na fotografii v jiném dekoru)
Součástí jsou regulovatelné nožky (vhodné i na nerovný povrch)
Pracovní deska, dřez a bytové doplňky nejsou součástí
Dodáváme v demontu
Parametry: (šířka x výška + hloubka)
Viz. jednotlivé skříňky v souvisejícím zboží
Unikátní a oblíbený produkt ESTER kuchyňská linka sestava B, šedý je k sehnání rovnou tu na stránkách v populární kategorii sektorové kuchyně. Vyberte si ještě podobné výrobky z naší rubriky za super cenu! Významný dodavatel EXT pro své zákazníky dodává špičkový sortiment. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více. Máme v nabídce také další vybrané produkty značky EXT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený a kvalitní kousek jde získat právě tu na našem webu v populární sekci sektorové kuchyně! Připravili jsme pro vás ještě další produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze. Tento vyjímečný výrobce EXT dlouhodobě prodává prvotřídní zboží.
Velmi prodávaný produkt máte možnost najít teď tady a teď na našem webu zařazený v rubrice sektorové kuchyně! Podívejte se na vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu! Značka EXT má ve stále nabídkce špičkové zboží.
Tento zlevněný výrobek ESTER kuchyňská linka sestava lze pořídit pohodlně tu v kategorii sektorové kuchyně! Prozkoumejte nové produkty z této populární rubriky za internetové ceny.
Velmi žádaný výrobek ESTER kuchyňská linka sestava B, šedý lesk je k sehnání bez problémů tady na našem webu v rubrice sektorové kuchyně! Najděte si zlevněné kusy z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další skvělé zboží od výrobce EXT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka EXT pro vás vyrábí prvotřídní produkty za dobré ceny. Udělejte si radost!
Tento akční produkt máte možnost sehnat v pohodě tu na našich stránkách ve známé sekci sektorové kuchyně. Nyní si můžete vybrat podobné zboží z této sekce za super peníze. Tento nejprodávanější produkt můžete nakoupit bezstarostně tu na stránkách v populární sekci sektorové kuchyně! Najděte si skvělé zboží z této známé sekce za internetové ceny. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás další prověřené kousky značky EXT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka EXT má na skladě velmi kvalitní výrobky ! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

ESTER kuchyňská linka sestava A

Moderní kuchyňská linka Ester
Sestava A zahrnuje: W2/60 + W3/80 + W3/90 + D1D/60 + D8Z/80 + D19/90 + D11K/60 + D3M/60
Zásuvková skříňka obsahuje šuplík metabox, viz. foto
Korpus: bílý (lamino 18mm)
Dvířka: bílý lesk, černý lesk nebo šedý lesk
Dvířka: Akryl MDF
Součástí jsou kovová madla Relling
Značkové kování GRASS HOPPER
Tiché dobývání v ceně (není součástí rohových a zásuvkových skříněk)
Součástí všech dolních skříněk je sokl v bílé barvě (na fotografii je v jiném dekoru)
Korpus srinok je vždy bílý (na fotografii v jiném dekoru)
Součástí jsou regulovatelné nožky (vhodné i na nerovný povrch)
Pracovní deska, dřez a bytové doplňky nejsou součástí
Dodáváme v demontu
Parametry: (šířka x výška + hloubka)
Viz. jednotlivé skříňky v souvisejícím zboží
Zcela unikátní produkt ESTER kuchyňská linka sestava je k získání bezprostředně tu na webu v populární sekci sektorové kuchyně! Připravili jsme jiné kusy ze zmíněné rubriky za báječnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další vybrané produkty značky EXT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento designový produkt ESTER kuchyňská linka sestava A, černý lesk dostanete bezprostředně na webu v rubrice sektorové kuchyně. Vyberte si akční kusy z naší sekce za extra cenu.

Kvalitní a žádaný produkt ESTER kuchyňská linka sestava A, černý lesk jde získat v pohodě tady u nás umístěný v sekci sektorové kuchyně! Nyní můžete koupit další produkty ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na více kousků od dodavatele EXT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kus jde pořídit bezstarostně u nás v rubrice sektorové kuchyně! Nyní si můžete koupit parádní kousky z této známé kategorie za výborné peníze. Naše nabídka je široká, podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele EXT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel EXT má na skladě vysoce kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Ve slevě kousek můžete dostat ještě tu ve známé rubrice sektorové kuchyně. Podívejte se na akční produkty z této známé sekce snadno online! To není všechno, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele EXT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce EXT nabízí vysoce kvalitní produkty. se zárukou! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.
Unikátní a žádaný produkt můžete koupit již dnes tu na našich stránkách zařazený v sekci sektorové kuchyně. Nyní najdete další produkty z této oblíbené sekce snadno online. Naše nabídka je široká, máme v nabídce více kvalitních produktů od dodavatele EXT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední výrobce EXT dlouhodobě dodává vysoce kvalitní sortiment . Nové kousky každý den!

Kvalitní a levný kus ESTER kuchyňská linka sestava A, černý lesk lze pořídit již dnes tady na našem webu v rubrice sektorové kuchyně. Nyní pořídíte další produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od značky EXT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento výjimečný produkt pořídíte přímo tady na webu umístěný v kategorii sektorové kuchyně. Nyní pořídíte akční produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu. Máme toho více, podívejte se také na další kousky značky EXT. Najdete je níže na této stránce.

Moderní kuchynská linka Madrid 180cm

  Moderní kuchynská linka Madrid  Korpus v dekoru: dub artisan  Dvířka v dekoru: dub artisan / černý mat  Dodáváme včetně madel  Pracovní deska není součástí  Lze zakoupit jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy Sestava 180cm zahrnuje: Dolní: 80cm dřezová + 60cm + 40cm zásuvková  Horní: 80cm + 60cm + 40cm  Madla 160mm Nábytek je dodáván v demontu Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče 
Cena nezahrnuje dřez    Rozměry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé skřínky v souvisejícím zboží Tento kvalitní a levný produkt máte možnost najít již dnes na našich stránkách umístěný v sekci uncategorized! Nyní koupíte parádní zboží z této oblíbené rubriky za akční cenu. Tento vyjímečný výrobce vás obohatí o vynikající výrobky. Přesvědčte se. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od dodavatele . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Moderní kuchynská linka Madrid 260cm

  Moderní kuchynská linka Madrid  Korpus v dekoru: dub artisan  Dvířka v dekoru: dub artisan / černý mat  Dodáváme včetně madel  Pracovní deska není součástí  Lze zakoupit jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy Sestava 260cm zahrnuje: Dolní: 80cm dřezová + 80cm + 60cm zásuvková + 40cm zásuvková  Horní: 80cm vitrína + 80cm + 60cm + 40cm  Madla 160mm Nábytek je dodáván v demontu Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče 
Cena nezahrnuje dřez    Rozměry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé skřínky v souvisejícím zboží 
Tento vynikající kousek je k sehnání nyní na stránkách ve známé kategorii uncategorized! Nyní koupíte oblíbené produkty z naší rubriky ve výhodné akci.
Tento skvělý produkt lze získat právě zde tady u nás ve známé sekci akční kuchynské sety. Nyní můžete koupit vyjímečné produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze!

Moderní kuchynská linka Madrid

  Moderní kuchynská linka Madrid  Korpus v dekoru: dub artisan  Dvířka v dekoru: dub artisan / černý mat  Dodáváme včetně madel  Pracovní deska není součástí  Lze zakoupit jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy Sestava zahrnuje: Dolní: 40cm potravinová + 80cm dřezová + 40cm zásuvková + 15 otevřená + 60 spotřebičová + 80cm  Horní: 40cm + 80cm + 15cm otevřená + 60cm nízká + 80cm vitrína  Madla 160mm Nábytek je dodáván v demontu Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče 
Cena nezahrnuje dřez    Rozměry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé skřínky v souvisejícím zboží  Tento unikátní produkt lze zakoupit nyní na stránkách v oblíbené rubrice uncategorized. Připravili jsme kvalitní produkty ve zmiňované kategorii ve slevě! Oblíbená značka svým zákazníkům nabízí top výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více skvělých kousků značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt lze získat jednoduše tady u nás v oblíbené rubrice sektorové kuchyně. Nyní můžete najít skvělé kusy ze zmíněné kategorie za akční cenu. Přední značka STZ představuje špičkové produkty. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více! U nás v nabídce najdete více produktů od výrobce STZ. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento levný výrobek můžete pořídit právě nyní na webu v kategorii sektorové kuchyně. Nyní si můžete pořídit skvělé kusy z této populární sekce za super cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další vybrané produkty od dodavatele STZ. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Moderní obývací stěna Centaur 02

Moderní obývací stěna Centaur  Dodáváme v dekoru švestka / černý lesk  Včetně LED osvětlení  Nábytek je dodáván v demontu  Součástí: TV stolek, 2x dolní akřínka, 2x závěsná vitrína a 2x police Jednotlivé elementy lze ustavit zvlášt Krásná obývací stěna za TOP cenu! Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

Celá sestava 250x180x42cm vitrína 2x: 50 x 115 x 29 cm televizní stolek: 150 x 32 x 42 cm dolní skřínka 2x: 50 x 32x 42cm  polička 2x: 120 x 28 x 18 cm        
Akční produkt Moderní obývací stěna Centaur 02, lze zakoupit také na webu v populární rubrice uncategorized. Nyní si můžete pořídit ostatní zboží z této oblíbené sekce ve slevě.

Moderní obývací stěna Centaur 02

Moderní obývací stěna Centaur  Dodáváme v dekoru švestka / bílý lesk  Cčetně LED osvětlení  Nábytek je dodáván v demontu  Součástí: TV stolek, 2x dolní akřínka, 2x závěsná vitrína a 2x police Jednotlivé elementy lze ustavit zvlášt Krásná obývací stěna za TOP cenu! Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

Celá sestava 250x180x42cm vitrína 2x: 50 x 115 x 29 cm televizní stolek: 150 x 32 x 42 cm dolní skřínka 2x: 50 x 32x 42cm  polička 2x: 120 x 28 x 18 cm        
Unikátní a žádaný produkt Moderní obývací stěna Centaur 02, švestka/bílý lesk jde sehnat právě zde tu na webu zařazený v kategorii moderní 6 – 12 tis. kč! Získejte nové výrobky ve zmíněné kategorii za super cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty značky DLM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kuchynská linka Oliver

Moderní kuchynská linka Oliver  Sestava 240/180cm jako na fotografii  Dodáváme v dekoru bílá / kalvados  Madla jsou součástí  Nábytek je dodáván v demontu  Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče  Cena je včetně pracovní desky Pracovní deska v dekoru:
    Diskontní produkt Kuchynská linka Oliver, 240/180cm, kalvados máte možnost získat rovnou tady na stránkách v populární sekci uncategorized! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této kategorie za super cenu. Máme toho více, máme v nabídce také další zboží značky . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka vás a vaše blízké obohatí o skvělé výrobky
Kvalitní a oblíbený produkt Kuchynská linka Oliver, 240/180cm, kalvados máte možnost najít bez problémů tady u nás zařazený v sekci akční kuchynské sety. Nyní najdete ještě podobné kousky ve zmiňované sekci jednoduše online! Výrobce ARK má k dispozici vysoce kvalitní produkty . Udělejte si radost! Naše nabídka je široká, mrkněte na další prověřené zboží od značky ARK. Najdete je níže na této stránce.

Obývací stěna Crodino s BIO krbem

Moderní obývací stěna Crodino  Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk/černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu  Krásná obývací stěna za TOP cenu! Součástí je BIO krb  Hořlavý materiál:
Biopalivo je spalováno v biokrbech, což dává jasný a živý plamen, takže se nemusíme starat o odstraňování dřeva nebo popela.
Doba hoření: 3-9 hodin / litr 
Bioethanol – je vysoce kalorický produkt, který zajišťuje dlouhou dobu spalování
Objem nádrže: 1 litr,
Rozměry nádrže: 525 mm x 60 mm,
Bezpečnost: 
účinkem spalování je vodní pára + oxid uhličitý v bezpečném množství, takže k jejich odstranění stačí dostatečné větrání místnosti
Povolení:
Výhodou biokrbů je možnost instalace v místnostech, které nejsou vhodné pro tradiční krby
Zápach:
krb nevydává zápach – žádné emise saze a kouř
Dodatečné informace:
topný výkon: 1,6 až 6 kW
hmotnost: 10 kg
  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Viz. nákres ve fotogalerii   Tento neodolatelný výrobek Obývací stěna Crodino s BIO máte možnost získat v pohodě tady u nás v populární rubrice uncategorized! Nyní koupíte akční produkty ve zmiňované sekci za skvělou cenu.

Tento velmi oblíbený kousek Obývací stěna Crodino s BIO jde nakoupit již dnes tu zařazený v sekci moderní nad 12 tis. kč! Podívejte se na oblíbené výrobky z naší sekce ve slevě. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete další vybrané kousky značky Mjn. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Vynikající kousek dostanete rovněž na webu umístěný v sekci moderní nad 12 tis. kč. Pořiďte si vyjímečné výrobky ve zmiňované kategorii za super cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele Mjn. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Mjn pro své zákazníky nabízí top sortiment. A to je teprve začátek.
Výjimečný produkt je k dispozici teď na našem webu v sekci moderní nad 12 tis. kč! Získejte akční produkty z této rubriky ve slevě! Přední výrobce Mjn pro své zákazníky dodává vynikající sortiment.

Tento designový kus Obývací stěna Crodino s BIO je dostupný taky tu na našem webu v oblíbené sekci moderní nad 12 tis. kč. Máme pro vás podobné produkty z naší sekce jednoduše online! Velmi prodávaný produkt Obývací stěna Crodino s BIO krbem najdete teď tu na našem webu zařazený v sekci moderní nad 12 tis. kč! Máme pro vás kvalitní výrobky z této populární rubriky za akční cenu.

Zcela unikátní výrobek Obývací stěna Crodino s BIO krbem je k dispozici mimo jiné tady na stránkách v sekci moderní nad 12 tis. kč! Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této populární sekce snadno online. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další vybrané kousky od výrobce Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Povedený produkt je k dostání lehce tu na našich stránkách umístěný v kategorii moderní nad 12 tis. kč. Vyberte si podobné produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu!
Neodolatelný výrobek Obývací stěna Crodino s BIO krbem získáte aktuálně tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii moderní nad 12 tis. kč! Podívejte se na parádní produkty z této známé sekce snadno online! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další zboží značky Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento velmi žádaný produkt Obývací stěna Crodino s BIO můžete sehnat teď tady u nás v populární rubrice moderní nad 12 tis. kč! Získejte nové zboží ve zmiňované kategorii snadno online. Velmi žádaný produkt Obývací stěna Crodino s BIO jde sehnat již dnes tady na našem webu zařazený v rubrice moderní nad 12 tis. kč! Pořiďte si parádní produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze! Oblíbená značka Mjn svým zákazníkům dodává prvotřídní výrobky .

Komoda Tiano 44

Velmi moderní bytový nábytek Tiano  Dekor: wenge / černé sklo  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí 
Rozměry: (šířka x výška x hloubla) 
101x134x44cm      Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Diskontní kousek Komoda Tiano 44, wenge/černé sklo jde pořídit teď na webu zařazený v rubrice uncategorized! Prozkoumejte zlevněné zboží z naší sekce za výborné peníze!

Kuchynská linka Miami picard 180/240

Moderní kuchynská linka Miami  Sestava 180/240cm  Dolní skřínky: 60cm, 40cm, 80cm dřezová 
Horní skřínky: 80cm vitrína, 60cm, 60cm digestořová, 40cm Korpus v dekoru: šedý  Dvířka v dekoru: picard ú bílý lesk Madla jsou součástí  Nábytek je dodáván v demontu  Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče  Cena nezahrnuje pracovní desku    KUCHYNSKÁ LINKA Miami  Novou kuchyň si dnes může dopřát opravdu každý! Elegantní kuchyňská linka v jednoduchém designu bude slušet i vašemu bytu. Originální barevná kombinace dodá vašemu interiéru šmrnc a vy budete chtít stále zkoušet nové recepty. Tak neváhejte a pospěšte si, tato nabídka nebude platit věčně!   Moderní kuchyňská linka v jednoduchém designu. Díky prostorové nenáročnosti je vhodná také do malé kuchyně. Barevné provedení v atraktivním odstínu opticky nezatěžuje prostor, naopak jej provzdušní a příjemně zútulní. Kuchyňská sestava je tvořena dolními a horními skříňkami, které poskytují dostatek úložného prostoru na nádobí i suroviny potřebné k vaření. V ceně nejsou zahrnuty vyobrazené dekorace, kuchyňské spotřebiče ani vodovodní baterie.    Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Zavěšení linky si řeší zákazník individuálně. Součástí není zavěsná lišta na zed.

Komoda Tereza 1

Velmi moderní komoda Tereza  Korpus: dub san remo  Dvířka: grafit lesk  Dodáváme jako komplet na fotografii  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Rozměry: šířka: 150cm, hloubka: 35cm, výška: 70cm    Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Kvalitní a levný produkt Komoda Tereza 1 je k získání teď na našich stránkách umístěný v sekci uncategorized! Připravili jsme pro vás parádní produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu. Značka dlouhodobě prodává top výrobky U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další kvalitní produkty od dodavatele . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výjimečný produkt lze sehnat pohodlně tady a teď na našem webu v populární sekci kombinované komody. Najděte si vyjímečné produkty z této oblíbené sekce za extra cenu!
Diskontní produkt Komoda Tereza 1 máte možnost koupit snadno tu na našich stránkách v oblíbené rubrice kombinované komody! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této známé kategorie z pohodlí domova! Dodavatel IMS poskytuje top zboží Přesvědčte se sami. Unikátní produkt Komoda Tereza 1 lze zakoupit ještě tady u nás umístěný v rubrice kombinované komody. Máme pro vás akční produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny.
Často hledaný produkt Komoda Tereza 1 můžete pořídit právě zde na našich stránkách v kategorii kombinované komody. Nyní můžete koupit vyjímečné výrobky ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. To však není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás najdete další prověřené zboží od výrobce IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední značka IMS dodává skvělé zboží. Udělejte radost sami sobě!
Výjimečný výrobek Komoda Tereza 1 jde nakoupit bez problémů tady a teď na našem webu umístěný v kategorii kombinované komody! Vyberte si unikátní produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu.
Tento exkluzivní výrobek Komoda Tereza 1 jde získat bez obtíží tady na webu v rubrice kombinované komody! Prozkoumejte zcela nové kusy z naší rubriky z pohodlí domova. Dodavatel IMS nabízí kvalitní produkty.!
Vysoce kvalitní produkt Komoda Tereza 1 je k dispozici bezprostředně tu na našich stránkách v populární sekci kombinované komody! Nyní si můžete vybrat akční zboží z této populární rubriky za super cenu.
Žádaný produkt Komoda Tereza 1 máte možnost sehnat právě zde u nás zařazený v sekci kombinované komody! Nyní získáte podobné produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Známý dodavatel IMS dlouhodobě poskytuje skvělé výrobky za super peníze!
Tento exkluzivní výrobek Komoda Tereza 1 naleznete přímo tady u nás v populární kategorii kombinované komody. Nyní můžete získat nové produkty z naší sekce za internetové ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce IMS pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty.! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také další kousky od dodavatele IMS. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Obývací stěna Agnes

Moderní obývací stěnu Agnes dodáváme v provedení jasan tmavý/jasan.
Lze zakoupit jako komplet nebo objednat jednotlivé elementy.
Sestava Agnes se skládá z elementů: 3, 5, 15 a 19.   Rozměry: 201x311x50cm Poznámka: Dodáváno v demontu   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Zajímavý kousek Obývací stěna Agnes jde pořídit bez problémů u nás zařazený v sekci uncategorized! Podívejte se na podobné produkty z naší rubriky na pár kliknutí. Výjimečný kousek Obývací stěna Agnes máte možnost najít prostě tady u nás umístěný v rubrice moderní 6 – 12 tis. kč! Podívejte se na zcela nové produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. Oblíbená značka JRK prodává prvotřídní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To však není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další kousky od výrobce JRK. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Super produkt máte možnost koupit rovněž tady u nás ve známé rubrice moderní 6 – 12 tis. kč. Vyberte si zcela nové kousky z naší sekce za nejnižší cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží od dodavatele JRK. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel JRK vám nabízí vysoce kvalitní zboží. za super peníze. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Matrace Dusti 200x200cm

Matrace je vyrobená ze dvou vysoce kvalitních vrstev.
Jednou z nich je visco termelastická, měkká a na dotek příjemná Visco pěna.
Druhou stranu a jádro matrace tvoří nosná pěna. Díky ní je matrace velmi pružná a odolná proti deformaci.
Termoelastická podložka se sama přizpůsobí vašemu tělu a zaručí vám ten nejvyšší komfort.
spát. Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí. Antialergický potah s vatelínem   ROZMĚRY:200X200CM

Matrace Andre 120x200cm

Nová technologie pro zlepšení kvality spánku.
Matrace Andre jsou unikátním designem, který zajišťuje maximální pohodlí a stará se o správnou polohu těla při spánku.
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• I když máte problémy se zády
• Antifungální vlastnosti – zabraňuje rozvoji hub a plísní uvnitř matrace • Antibakteriální vlastnosti – vlastnosti latexu vytvářejí nepříznivé prostředí pro růst bakterií • Hypoalergenní vlastnosti – inhibuje pronikání a množení roztočů, kteří jsou zdrojem alergií

Antialergický potah s vatelním
7 zónový systém taštičkových pružin

ROZMĚRY:120X200CM

Matrace Andre 160x200cm

Nová technologie pro zlepšení kvality spánku.
Matrace Andre jsou unikátním designem, který zajišťuje maximální pohodlí a stará se o správnou polohu těla při spánku.
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• I když máte problémy se zády
• Antifungální vlastnosti – zabraňuje rozvoji hub a plísní uvnitř matrace • Antibakteriální vlastnosti – vlastnosti latexu vytvářejí nepříznivé prostředí pro růst bakterií • Hypoalergenní vlastnosti – inhibuje pronikání a množení roztočů, kteří jsou zdrojem alergií

Antialergický potah s vatelním
7 zónový systém taštičkových pružin

ROZMĚRY:160X200CM

Matrace Andre 200x200cm

Nová technologie pro zlepšení kvality spánku.
Matrace Andre jsou unikátním designem, který zajišťuje maximální pohodlí a stará se o správnou polohu těla při spánku.
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• I když máte problémy se zády
• Antifungální vlastnosti – zabraňuje rozvoji hub a plísní uvnitř matrace • Antibakteriální vlastnosti – vlastnosti latexu vytvářejí nepříznivé prostředí pro růst bakterií • Hypoalergenní vlastnosti – inhibuje pronikání a množení roztočů, kteří jsou zdrojem alergií

Antialergický potah s vatelním
7 zónový systém taštičkových pružin

ROZMĚRY:200X200CM

Matrace Kira 80x200 cm

Spaní na matraci Kira je neomezeným zdrojem potěšení. Dopřejte si jedinečný relax. Matrace Kira zajišťuje správnou polohu těla během spánku i v případě, že máte problémy se zády. – antialergický potah s vatelínem – 7 zónový systém taštičkových pružin (272 pružin/m2) – při odpočinku se přizpůsobí tvaru Vašeho těla  

Matrace Kira 90x200 cm

Spaní na matraci Kira je neomezeným zdrojem potěšení. Dopřejte si jedinečný relax. Matrace Kira zajišťuje správnou polohu těla během spánku i v případě, že máte problémy se zády. – antialergický potah s vatelínem – 7 zónový systém taštičkových pružin (272 pružin/m2) – při odpočinku se přizpůsobí tvaru Vašeho těla  

Matrace Kira 100x200 cm

Spaní na matraci Kira je neomezeným zdrojem potěšení. Dopřejte si jedinečný relax. Matrace Kira zajišťuje správnou polohu těla během spánku i v případě, že máte problémy se zády. – antialergický potah s vatelínem – 7 zónový systém taštičkových pružin (272 pružin/m2) – při odpočinku se přizpůsobí tvaru Vašeho těla  

Matrace Kira 140x200 cm

Spaní na matraci Kira je neomezeným zdrojem potěšení. Dopřejte si jedinečný relax. Matrace Kira zajišťuje správnou polohu těla během spánku i v případě, že máte problémy se zády. – antialergický potah s vatelínem – 7 zónový systém taštičkových pružin (272 pružin/m2) – při odpočinku se přizpůsobí tvaru Vašeho těla  

Matrace Karla 90x200 cm

Pečujte o své zdraví s matrací Karla. Použitá latexová pěna je jedno z nejlepších řešení pro alergiky. Děrovaná struktura matrace je zodpovědná za cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Díky tomu nedochází k zadržování vlhkosti a nepodporuje se růst plísní. -hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti -7 zónový systém taštičkových pružin multipocket (508 pružin/m2) -struktura otevřených buněk/ latex 3 cm    

Matrace Dusti 100x200cm

Matrace je vyrobená ze dvou vysoce kvalitních vrstev.
Jednou z nich je visco termelastická, měkká a na dotek příjemná Visco pěna.
Druhou stranu a jádro matrace tvoří nosná pěna. Díky ní je matrace velmi pružná a odolná proti deformaci.
Termoelastická podložka se sama přizpůsobí vašemu tělu a zaručí vám ten nejvyšší komfort.
spát. Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí. Antialergický potah s vatelínem   ROZMĚRY:100X200CM

Matrace Moten 160x200cm

Rozměr 160 x 200cm Model Moten je celý vyroben z vysoce elastické Model Moten je celý vyroben z vysoce elastické HR pěny. Tato pěna perfektně sedí
těla, uvolnění páteře a kloubů. Navíc je velmi prodyšná.
Zvláště se doporučuje pro lidi s problémy se zády, protože je udržuje ve správné poloze. Co je to dotyčná HR mat?
Miliony otvorů ve struktuře vysoce flexibilní pěny přispívají k dokonalosti
přizpůsobí se anatomickému tvaru těla a zaručují pohodlí při používání. Výhoda pěny
Vysoce flexibilní HR je vysoká flexibilita a okamžitá deformace vůči originálu
stav po odstranění odlehčení tahu z pěny. Navíc má výbornou prodyšnost. Pěkná obálka
Potah Luna věnovaný této řadě, příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu.
Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru C, který usnadňuje sejmutí.Tangential HR pěna. Tato pěna perfektně sedí
těla, uvolnění páteře a kloubů. Navíc je velmi prodyšná.
Zvláště se doporučuje pro lidi s problémy se zády, protože je udržuje ve správné poloze. Co je to dotyčná HR mat?
Miliony otvorů ve struktuře vysoce flexibilní pěny přispívají k dokonalosti
přizpůsobí se anatomickému tvaru těla a zaručují pohodlí při používání. Výhoda pěny
Vysoce flexibilní HR je vysoká flexibilita a okamžitá deformace vůči originálu
stav po odstranění odlehčení tahu z pěny. Navíc má výbornou prodyšnost. Pěkná obálka
Potah Luna věnovaný této řadě, příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu.
Potah je vybaven odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí.  

Matrace Moten 90x200cm

 
Rozměr 90 x 200cm Model Moten je celý vyroben z vysoce elastické Model Moten je celý vyroben z vysoce elastické HR pěny. Tato pěna perfektně sedí
těla, uvolnění páteře a kloubů. Navíc je velmi prodyšná.
Zvláště se doporučuje pro lidi s problémy se zády, protože je udržuje ve správné poloze. Co je to dotyčná HR mat?
Miliony otvorů ve struktuře vysoce flexibilní pěny přispívají k dokonalosti
přizpůsobí se anatomickému tvaru těla a zaručují pohodlí při používání. Výhoda pěny
Vysoce flexibilní HR je vysoká flexibilita a okamžitá deformace vůči originálu
stav po odstranění odlehčení tahu z pěny. Navíc má výbornou prodyšnost. Pěkná obálka
Potah Luna věnovaný této řadě, příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu.
Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru C, který usnadňuje sejmutí.Tangential HR pěna. Tato pěna perfektně sedí
těla, uvolnění páteře a kloubů. Navíc je velmi prodyšná.
Zvláště se doporučuje pro lidi s problémy se zády, protože je udržuje ve správné poloze. Co je to dotyčná HR mat?
Miliony otvorů ve struktuře vysoce flexibilní pěny přispívají k dokonalosti
přizpůsobí se anatomickému tvaru těla a zaručují pohodlí při používání. Výhoda pěny
Vysoce flexibilní HR je vysoká flexibilita a okamžitá deformace vůči originálu
stav po odstranění odlehčení tahu z pěny. Navíc má výbornou prodyšnost. Pěkná obálka
Potah Luna věnovaný této řadě, příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu.
Potah je vybaven odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí. a sa anatomickému tvaru tela a zaručujú pohodlie pri používaní. Výhoda peny Vysoko flexibilný HR je vysoká flexibilita a okamžitá deformácia voči originálu
stav po odstránení odľahčenie ťahu z peny. Navyše má výbornú priedušnosť. Pekná obálka
Poťah Luna venovaný tomuto radu, príjemný na dotyk z veľmi kvalitného úpletu.
Poťah je opatrený odnímateľným zipsom v tvare C, ktorý uľahčuje sňatie.Tangential HR pena. Táto pena perfektne sedí
tela, uvoľnenie chrbtice a kĺbov. Navyše je veľmi priedušná.
Zvlášť sa odporúča pre ľudí s problémami s chrbtom, pretože ich udržuje v správnej polohe. Čo je to dotyčná HR mat?
Milióny otvorov v štruktúre vysoko flexibilnej peny prispievajú k dokonalosti
prispôsobia sa anatomickému tvaru tela a zaručujú pohodlie pri používaní. Výhoda peny
Vysoko flexibilný HR je vysoká flexibilita a okamžitá deformácia voči originálu
stav po odstránení odľahčenie ťahu z peny. Navyše má výbornú priedušnosť. Pekná obálka
Poťah Luna venovaný tomuto radu, príjemný na dotyk z veľmi kvalitného úpletu.
Poťah je vybavený odnímateľným zipsom v tvare „C“, ktorý umožňuje jeho ľahké sňatie.  

Matrace Stake 180x200 cm

použitá vysoce odolná pěna (HR) nová technologie pro zlepšení kvality spánku
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• Také při problémech se zády jádrem matrace je taštičková vložka skládající se z 272 pružin/m² vynikající prodyšnost potah je vybaven zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné rozepnutí bližší informace ke složení matrace ve fotogalerii   Rozměr: 180×200 cm

Matrace Klaudi 120x200cm

Srdcem matrace je kapesní vložka skládající se z 508 pružin na metr čtvereční
Matrace s tímto typem pružin jsou tvrdší
Vrstvy zvyšující odolnost matrace
Doplňková vrstva matrace je 3 cm obojstranná, odolná proti vysoké deformaci.
Díky svým vlastnostem prodlužuje životnost matrace, což znamená, že během mnoha let používání neztrácí své vlastnosti.
Potah: příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu.
Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí.
ROZMĚRY : 120X200CM

Matrace Jakub 160x200 cm

– správná podpora páteře a vysoký komfort při spánku.  – dokonale se přizpůsobí tvaru Vašeho těla – antialergický potah  – 7 zónový systém taštičkových pružin multipocket (508 pružin / m2)  

Matrace Klaudi 200x200cm

Srdcem matrace je kapesní vložka skládající se z 508 pružin na metr čtvereční
Matrace s tímto typem pružin jsou tvrdší
Vrstvy zvyšující odolnost matrace
Doplňková vrstva matrace je 3 cm obojstranná, odolná proti vysoké deformaci.
Díky svým vlastnostem prodlužuje životnost matrace, což znamená, že během mnoha let používání neztrácí své vlastnosti.
Potah: příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu.
Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí.
ROZMĚRY : 200X200CM

Matrace Lupin  80x200cm

Velikost matrace – 80×200 Výplň matrace – Bonell, Plsť, Polyuretanová pěna Odnímatelný kryt Vysoká nosnost a odolnost proti deformaci za nízkou cenu.
Hledáte matraci, která splní následující očekávání: vysoká odolnost proti vysokému tlaku, odolnost proti deformaci, výrobek na mnoho let, nízká cena. Matrace Lupin určitě splní výše zmíněná očekávání, protože mají spolehlivé bonellové pružiny.  Je to model vhodný do rodiny i pro studenta, který se chce před zkouškou dobře vyspat.  Volbou Lupin si zajistíte spánek na kvalitní matraci, která je dostupná za nejnižší cenu na trhu.  A vyvážená tvrdost H2 vás ráno probudí svěží. Doplňkovou vrstvou matrace je oboustranná 3 cm kvalitní nosná pěna odolná proti deformaci . Díky svým vlastnostem prodlužuje životnost matrace, což znamená, že neztrácí své vlastnosti v průběhu mnoha let používání. Luna potah věnovaný této řadě, příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu. Potah je vybaven odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí.

Matrace Stake 90x200 cm

použitá vysoce odolná pěna (HR) nová technologie pro zlepšení kvality spánku
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• Také při problémech se zády jádrem matrace je taštičková vložka skládající se z 272 pružin/m² vynikající prodyšnost potah je vybaven zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné rozepnutí bližší informace ke složení matrace ve fotogalerii   Rozměr: 90×200 cm