Moderní obývací stěna Alien

Moderní obývací stěna Alien Dodáváme v dekoru dub Matera / old style Lze dokoupit LED osvětlení Nábytek je dodáván v demontu Součástí: TV stolek, stojací vitrína, závěsná vitrína a police Jednotlivé elementy lze ustavit zvlášt Krásná obývací stěna za TOP cenu! Lze dokoupit komodu! Parametry: (šířka x výška x hloubka)

Celá sestava 235x180x40cmskříň stojací 59 x 115 x 30 cmskříň nástěná 59 x 113 x 30 cmtelevizní stolek 175 x 22,7 x 40 cmpolička 102 x 16 x 17 cm
Tento diskontní výrobek Moderní obývací stěna Alien, dub Matera/old style lze pořídit rovnou na našem webu ve známé kategorii moderní do 6 tis. kč! Najděte si ještě další zboží z této oblíbené rubriky v bezva akci. Oblíbený výrobce STZ vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní zboží. To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží značky STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento akční produkt Moderní obývací stěna Alien, dub je k sehnání také u nás v populární rubrice moderní do 6 tis. kč! Nyní si můžete koupit parádní zboží ve zmíněné sekci za báječnou cenu.
Exkluzivní produkt Moderní obývací stěna Alien, dub je k dispozici v pohodě tu umístěný v rubrice moderní do 6 tis. kč. Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této známé kategorie za super peníze. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další produkty od značky STZ. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce STZ nabízí kvalitní sortiment za překvapivě výhodné ceny! A to ještě není vše.

Moderní obývací stěna Rask

Moderní obývací stěna Rask 
Dodáváme v dekoru dub Matera / old style 
Lze dokoupit LED osvětlení 
Nábytek je dodáván v demontu 
Součástí: TV stolek, stojací vitrína vysoká, stojací vitrína nízká a police
Jednotlivé elementy lze ustavit zvlášt
Krásná obývací stěna za TOP cenu!
Lze dokoupit komodu! 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

Celá sestava 270x190x40cm
vitrína vysoká 75 x 190 x 34 cm
vitrína nízká 75 x 117 x 34 cm
televizní stolek 120 x 32 x 40 cm
polička 140 x 16 x 18 cm 
 
  Diskontní produkt Moderní obývací stěna Rask, dub Matera/old style máte možnost sehnat v pohodě tady u nás ve známé rubrice moderní 6 – 12 tis. kč. Připravili jsme unikátní produkty z této populární kategorie jednoduše online! Tato značka STZ má k dispozici vynikající sortiment. Přesvědčte se!
Povedený výrobek Moderní obývací stěna Rask, dub Matera/old style pořídíte již dnes tady na stránkách umístěný v rubrice moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní můžete koupit ostatní produkty z naší rubriky za báječnou cenu!

Tento neodolatelný produkt Moderní obývací stěna Rask, dub lze pořídit rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní můžete koupit další produkty z naší sekce za outletovou cenu. Tento oblíbený kousek Moderní obývací stěna Rask, dub seženete právě tady na našem webu ve známé sekci moderní 6 – 12 tis. kč! Získejte podobné produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu.

Moderní obývací stěna Centaur 02

Moderní obývací stěna Centaur  Dodáváme v dekoru švestka / černý lesk  Včetně LED osvětlení  Nábytek je dodáván v demontu  Součástí: TV stolek, 2x dolní akřínka, 2x závěsná vitrína a 2x police Jednotlivé elementy lze ustavit zvlášt Krásná obývací stěna za TOP cenu! Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

Celá sestava 250x180x42cm vitrína 2x: 50 x 115 x 29 cm televizní stolek: 150 x 32 x 42 cm dolní skřínka 2x: 50 x 32x 42cm  polička 2x: 120 x 28 x 18 cm        
Akční produkt Moderní obývací stěna Centaur 02, lze zakoupit také na webu v populární rubrice uncategorized. Nyní si můžete pořídit ostatní zboží z této oblíbené sekce ve slevě.

Moderní obývací stěna Centaur 02

Moderní obývací stěna Centaur  Dodáváme v dekoru švestka / bílý lesk  Cčetně LED osvětlení  Nábytek je dodáván v demontu  Součástí: TV stolek, 2x dolní akřínka, 2x závěsná vitrína a 2x police Jednotlivé elementy lze ustavit zvlášt Krásná obývací stěna za TOP cenu! Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

Celá sestava 250x180x42cm vitrína 2x: 50 x 115 x 29 cm televizní stolek: 150 x 32 x 42 cm dolní skřínka 2x: 50 x 32x 42cm  polička 2x: 120 x 28 x 18 cm        
Unikátní a žádaný produkt Moderní obývací stěna Centaur 02, švestka/bílý lesk jde sehnat právě zde tu na webu zařazený v kategorii moderní 6 – 12 tis. kč! Získejte nové výrobky ve zmíněné kategorii za super cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty značky DLM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Obývací stěna Crodino s BIO krbem

Moderní obývací stěna Crodino  Dodáváme v dekoru bílá/bílý lesk/černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu  Krásná obývací stěna za TOP cenu! Součástí je BIO krb  Hořlavý materiál:
Biopalivo je spalováno v biokrbech, což dává jasný a živý plamen, takže se nemusíme starat o odstraňování dřeva nebo popela.
Doba hoření: 3-9 hodin / litr 
Bioethanol – je vysoce kalorický produkt, který zajišťuje dlouhou dobu spalování
Objem nádrže: 1 litr,
Rozměry nádrže: 525 mm x 60 mm,
Bezpečnost: 
účinkem spalování je vodní pára + oxid uhličitý v bezpečném množství, takže k jejich odstranění stačí dostatečné větrání místnosti
Povolení:
Výhodou biokrbů je možnost instalace v místnostech, které nejsou vhodné pro tradiční krby
Zápach:
krb nevydává zápach – žádné emise saze a kouř
Dodatečné informace:
topný výkon: 1,6 až 6 kW
hmotnost: 10 kg
  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Viz. nákres ve fotogalerii   Tento neodolatelný výrobek Obývací stěna Crodino s BIO máte možnost získat v pohodě tady u nás v populární rubrice uncategorized! Nyní koupíte akční produkty ve zmiňované sekci za skvělou cenu.

Tento velmi oblíbený kousek Obývací stěna Crodino s BIO jde nakoupit již dnes tu zařazený v sekci moderní nad 12 tis. kč! Podívejte se na oblíbené výrobky z naší sekce ve slevě. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete další vybrané kousky značky Mjn. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Vynikající kousek dostanete rovněž na webu umístěný v sekci moderní nad 12 tis. kč. Pořiďte si vyjímečné výrobky ve zmiňované kategorii za super cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele Mjn. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Mjn pro své zákazníky nabízí top sortiment. A to je teprve začátek.
Výjimečný produkt je k dispozici teď na našem webu v sekci moderní nad 12 tis. kč! Získejte akční produkty z této rubriky ve slevě! Přední výrobce Mjn pro své zákazníky dodává vynikající sortiment.

Tento designový kus Obývací stěna Crodino s BIO je dostupný taky tu na našem webu v oblíbené sekci moderní nad 12 tis. kč. Máme pro vás podobné produkty z naší sekce jednoduše online! Velmi prodávaný produkt Obývací stěna Crodino s BIO krbem najdete teď tu na našem webu zařazený v sekci moderní nad 12 tis. kč! Máme pro vás kvalitní výrobky z této populární rubriky za akční cenu.

Zcela unikátní výrobek Obývací stěna Crodino s BIO krbem je k dispozici mimo jiné tady na stránkách v sekci moderní nad 12 tis. kč! Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této populární sekce snadno online. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další vybrané kousky od výrobce Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Povedený produkt je k dostání lehce tu na našich stránkách umístěný v kategorii moderní nad 12 tis. kč. Vyberte si podobné produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu!
Neodolatelný výrobek Obývací stěna Crodino s BIO krbem získáte aktuálně tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii moderní nad 12 tis. kč! Podívejte se na parádní produkty z této známé sekce snadno online! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další zboží značky Mjn. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento velmi žádaný produkt Obývací stěna Crodino s BIO můžete sehnat teď tady u nás v populární rubrice moderní nad 12 tis. kč! Získejte nové zboží ve zmiňované kategorii snadno online. Velmi žádaný produkt Obývací stěna Crodino s BIO jde sehnat již dnes tady na našem webu zařazený v rubrice moderní nad 12 tis. kč! Pořiďte si parádní produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze! Oblíbená značka Mjn svým zákazníkům dodává prvotřídní výrobky .

Obývací stěna Agnes

Moderní obývací stěnu Agnes dodáváme v provedení jasan tmavý/jasan.
Lze zakoupit jako komplet nebo objednat jednotlivé elementy.
Sestava Agnes se skládá z elementů: 3, 5, 15 a 19.   Rozměry: 201x311x50cm Poznámka: Dodáváno v demontu   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Zajímavý kousek Obývací stěna Agnes jde pořídit bez problémů u nás zařazený v sekci uncategorized! Podívejte se na podobné produkty z naší rubriky na pár kliknutí. Výjimečný kousek Obývací stěna Agnes máte možnost najít prostě tady u nás umístěný v rubrice moderní 6 – 12 tis. kč! Podívejte se na zcela nové produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. Oblíbená značka JRK prodává prvotřídní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To však není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další kousky od výrobce JRK. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Super produkt máte možnost koupit rovněž tady u nás ve známé rubrice moderní 6 – 12 tis. kč. Vyberte si zcela nové kousky z naší sekce za nejnižší cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží od dodavatele JRK. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel JRK vám nabízí vysoce kvalitní zboží. za super peníze. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Obývací stěna Reval

Krásný provénsálský styl u Vás doma? To je nábytek Reval!  Sestavte si celý dům nebo byt nábytkem Reval  Obývací pokoj, ložnice i kuchynská linka!  Celkem 20 elementů v nabídce  Sestava A zahrnuje: komoda K1S + vitrína W2D + skřín S2D  Další elementy níže  Dekor borovice severská / dub divoký Dodáváno v demontu  Parametry: (výška x šířka x hloubka)  Komoda: 98x127x46cm  Vitrína: 187x127x39cm  Skřín: 187x97x49cm  Akční kousek Obývací stěna Reval je k dispozici v pohodě tady a teď na našem webu zařazený v sekci obývací pokoj! Vyhledejte si zlevněné produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další zboží značky GAL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt lze zakoupit nyní tady u nás zařazený v sekci obývací pokoj! Nyní najdete akční produkty ve zmíněné rubrice snadno online! Přední značka GAL dlouhodobě vyrábí vynikající produkty.
Tento kvalitní produkt Obývací stěna Reval můžete koupit aktuálně tu na webu v sekci obývací systémy. Pořiďte si oblíbené kousky ve zmiňované rubrice za parádní cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další zboží od dodavatele GAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka GAL má v nabídce kvalitní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.
Exkluzivní výrobek Obývací stěna Reval máte možnost koupit jednoduše tady na našem webu umístěný v sekci obývací systémy. Nyní můžete získat další produkty ze zmíněné sekce za super cenu! Oblíbený dodavatel GAL má na skladě vysoce kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem. U nás nabízíme více, máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce GAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Hodně oblíbený produkt je k dostání rovnou u nás v kategorii obývací systémy. Vyhledejte si skvělé zboží z této kategorie ve výprodejové akci! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další kvalitní produkty značky GAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka GAL dodává špičkové produkty Nabídka platí do vyprodání zásob.
Vysoce kvalitní produkt Obývací stěna Reval dostanete právě teď tu na našem webu ve známé kategorii obývací systémy! Připravili jsme vyjímečné produkty z této oblíbené sekce za super cenu! Neodolatelný kousek Obývací stěna Reval jde koupit právě teď tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii obývací systémy. Najděte si akční kousky z této populární rubriky za rozumné peníze. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další produkty značky GAL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Kvalitní a žádaný výrobek Obývací stěna Reval můžete najít právě teď tu na našem webu v populární rubrice obývací systémy. Prozkoumejte další zboží ve zmiňované kategorii v bezva akci!
Kvalitní a oblíbený produkt lze pořídit již dnes tady na stránkách zařazený v kategorii obývací systémy. Připravili jsme pro vás ostatní kousky z této rubriky za výprodejovou cenu! Populární výrobce GAL dlouhodobě nabízí prvotřídní sortiment. za příznivou cenu! A tady je důkaz.

Hodně povedený kus Obývací stěna Reval jde pořídit prostě na našem webu v populární rubrice obývací systémy. Nyní můžete získat ještě další produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny!

Tmavá obývací stěna Pino B milano

  Velmi moderní obývací stěna Pino B Obývací stěna je v dekoru milano Nyní TOP cenová nabídka! Velký prostor pro TV Dvířka TV stolku jsou výklopná Jednotlivé skřínky lze ustavit i jinak než na fotografii Lze dokoupit LED osvětlení polic za 390Kč Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Cela sestava: 245x180x40cm rozměr stojící skříňky: 80x102x30cm rozměr závěsného vitríny: 48x100x30cm rozměr TV stolku: 165x33x40cm rozměr police: 110x20x18cm   TMAVÁ OBÝVACÍ STĚNA PINO B Rádi byste novou obývací stěnu, ale máte omezený rozpočet? Pino si může dovolit opravdu každý! Tmavý dekor je velmi elegantní a snadno se zkombinuje se zbytkem vybavení. Jednoduchý design této stěny zapadne do každého obýváku a přesto, že je prostorově úsporná nabízí maximum úložných ploch. Sklenky na víno, knihy, sbírka CD, rodinné fotografie, to vše najde své vhodné místo!   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Zcela unikátní produkt Tmavá obývací stěna Pino je dostupný bez problémů tu na webu zařazený v rubrice obývací pokoj. Najděte si zcela nové produkty z naší kategorie jednoduše online.

Povedený kus Tmavá obývací stěna Pino B pořídíte taky tady u nás umístěný v rubrice moderní do 6 tis. kč! Nyní si můžete koupit nové produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další vybrané produkty od značky JRK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce JRK vám může poskytnout špičkový sortiment. Vždyť to vidíte sami!

Světlá obývací stěna Pino C dub sonoma

  Velmi moderní obývací stěna Pino C Obývací stěna je v dekoru dub sonoma Nyní TOP cenová nabídka! Velký prostor pro TV Dvířka TV stolku jsou výklopná Jednotlivé skřínky lze ustavit i jinak než na fotografii Lze dokoupit LED osvětlení polic za 390Kč Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Cela sestava: 245x180x40cm rozměr stojící skříňky: 80x102x30cm rozměr závěsného vitríny: 48x100x30cm rozměr TV stolku: 165x33x40cm rozměr police: 110x20x18cm   SVĚTLÁ OBÝVACÍ STĚNA PINO C Rádi byste novou obývací stěnu, ale máte omezený rozpočet? Pino si může dovolit opravdu každý! Pokud sázíte na přírodní dřevěný vzhled, který projasní váš pokoj, Pino C bude tou pravou volbou. Její jednoduchý design zapadne do každého obýváku a přesto, že je prostorově úsporná nabízí maximum úložných ploch. Sklenky na víno, knihy, sbírka CD, rodinné fotografie, to vše najde své vhodné místo!   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Velmi žádaný kousek lze sehnat bez obtíží na našem webu v rubrice obývací pokoj. Připravili jsme parádní produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny. Máme toho více, mrkněte na více kvalitních produktů od výrobce JRK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento kvalitní výrobek Světlá obývací stěna Pino C dub sonoma můžete koupit prostě tady a teď na našem webu umístěný v rubrice moderní do 6 tis. kč. Pořiďte si zcela nové produkty z této populární sekce za outletovou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další vybrané produkty od značky JRK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel JRK dlouhodobě dodává prvotřídní produkty za parádní cenu. Přesvědčte se sami.

Obývací stěna Varo

Velmi moderní obývací stěna Varo  Korpus: dub trufla  Dvířka: dub trufla Dodáváme jako komplet na fotografii  LED osvětlení je možné dokoupit za 590Kč  Nábytek je dodáván v demontu 
Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
197x280x45cm   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Nový produkt Obývací stěna Varo lze pořídit bezstarostně tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci obývací pokoj! Vyberte si ještě ostatní výrobky ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu! U nás nabízíme více, mrkněte na více skvělých kousků od dodavatele PSK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel PSK vám může nabídnout vynikající zboží. Přesvědčte se sami!

Velmi žádaný produkt Obývací stěna Varo máte možnost získat snadno tu v populární kategorii moderní 6 – 12 tis. kč! Máme pro vás unikátní produkty ze zmíněné kategorie za outletovou cenu.
Kvalitní a oblíbený produkt Obývací stěna Varo lze získat snadno tu v populární kategorii moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní pořídíte akční produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu. Populární výrobce PSK vyrábí skvělé zboží. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také více produktů značky PSK. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně povedený produkt Obývací stěna Varo najdete snadno tu na webu umístěný v rubrice moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní pořídíte akční produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu. Tato vyjímečná značka PSK vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment Však to vidíte sami.

Zcela unikátní produkt Obývací stěna Varo je k získání rovnou tu na stránkách v oblíbené kategorii moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní můžete najít akční zboží z této rubriky za výborné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky více produktů značky PSK. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka PSK vyrábí skvělé výrobky. Podívejte se sami! Tento designový produkt Obývací stěna Varo seženete prostě tady u nás umístěný v sekci moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní můžete koupit jiné výrobky ve zmíněné kategorii snadno online!
Zcela unikátní výrobek Obývací stěna Varo najdete rovnou tu na našich stránkách v rubrice moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní si můžete koupit podobné zboží ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny. To není všechno, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete další produkty od značky PSK. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka PSK má vysoce kvalitní výrobky. za výborné peníze. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!
Výjimečný a žádaný produkt Obývací stěna Varo máte možnost sehnat jednoduše na webu ve známé sekci moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní si můžete pořídit skvělé produkty z této populární sekce za akční cenu. Máme toho více, mrkněte na další vybrané kousky od dodavatele PSK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výjimečný a žádaný produkt Obývací stěna Varo můžete dostat bezstarostně na stránkách v oblíbené sekci moderní 6 – 12 tis. kč. Mrkněte na podobné produkty z naší rubriky za výborné peníze.

Obývací stěna Fila

Moderní obývací systém Fila Dodáváme v moderním dekoru dub sonoma/grafit Cena zahrnuje elementy: 1+2+5+6 Lze zakoupit i jednotlivé elementy Kompletní nabídka všech elementů níže Jednotlivé elementy lze ustavit zvlášt Lze dokoupit LED osvětlení za 690Kč Nábytek je dodáván v demontu
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
370x202x60cm   OBÝVACÍ STĚNA FILA Obývací stěna Fila je velmi elegantní, prostorná a snadno ji doladíte ke zbytku zařízení. Světlý dřevěný dekor v kombinaci s lesklou šedou je velmi originální a dodává stěně na zajímavosti. Její oblé hrany zjemní celkový dojem. Fotografie z dovolené, sváteční sklo, sbírka CD, knížky, to vše a mnohem víc zde najde své místo. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vlastního vkusu a možností prostoru. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes.   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Hodně prodávaný produkt můžete sehnat bez problémů tu na našem webu ve známé sekci obývací pokoj! Získejte nové produkty z této kategorie v bezva akci! Tento výrobce JRK představuje velmi kvalitní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem! Často hledaný produkt Obývací stěna Fila máte možnost získat ještě na stránkách v sekci obývací pokoj! Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této populární rubriky za extra cenu!
Kvalitní produkt Obývací stěna Fila najdete také tu na stránkách zařazený v kategorii obývací systémy. Nyní si můžete koupit ještě jiné kousky ze zmíněné sekce za příznivou cenu. Známý dodavatel JRK představuje velmi kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Tento oblíbený kus Obývací stěna Fila najdete přímo tu na našich stránkách v oblíbené sekci obývací systémy! Nyní můžete najít ještě podobné produkty z naší kategorie za skvělou cenu. Věhlasný výrobce JRK vám může poskytnout top sortiment . Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Super produkt je dostupný právě nyní tady na našem webu umístěný v kategorii obývací systémy. Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu! To však není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další vybrané kousky značky JRK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka JRK má na skladě kvalitní zboží za skutečně výhodné peníze!

Obývací stěna bílá Alien 1

Moderní obývací stěna Alien 1  Dodáváme v dekoru bílá  Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč  Nábytek je dodáván v demontu  Součástí: TV stolek, stojací vitrínam, závěsná vitrína a police Jednotlivé elementy lze ustavit zvlášt Krásná obývací stěna za TOP cenu! SKLENĚNÝ TV PODSTAVEC NENÍ SOUČÁSTÍ 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

Celá sestava 235x180x40cm skříň stojací 59 x 115 x 30 cm skříň nástěná 59 x 113 x 30 cm televizní stolek 175 x 22,7 x 40 cm polička 102 x 16 x 17 cm   OBÝVACÍ STĚNA BÍLÁ ALIEN 1   V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Alien bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Bílá barva projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!   Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Alien si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. LED osvětlení dodá vašemu pokoji luxusní vzhled za všech okolností. Vytvořte si krásný obývací pokoj díky obývací stěně Alien.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Neodolatelný produkt Obývací stěna bílá Alien máte možnost získat právě teď tady na webu v rubrice obývací pokoj! Nyní pořídíte oblíbené kusy ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu. Přední dodavatel STZ dlouhodobě vyrábí kvalitní výrobky. A tady je důkaz!

Tento exkluzivní produkt můžete najít v pohodě tu na našem webu v oblíbené rubrice obývací pokoj! Nyní pořídíte akční produkty z této populární rubriky za báječnou cenu. Nový produkt Obývací stěna bílá Alien 1 získáte bez obtíží tady na webu v oblíbené sekci moderní do 6 tis. kč! Nyní koupíte ostatní produkty ze zmíněné sekce za akční cenu!

Obývací stě›na Imperium 2

Moderní obývací stěna Imperium 2 Dodáváme v dekoru dub truflový/champagne V ceně celá sestava na fotografii  Nábytek je dodáván v demontu
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
300x195x50cm   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Hodně žádaný kousek Obývací stě›na Imperium 2 lze zakoupit mimo jiné tu umístěný v kategorii obývací pokoj. Podívejte se na zcela nové produkty z naší sekce za příznivou cenu! Máme toho více, podívejte se taky na více skvělých kousků značky EXT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný dodavatel EXT prodává vynikající produkty

Kvalitní a oblíbený produkt Obývací stě›na Imperium 2 lze sehnat právě teď tady a teď na našich stránkách v populární kategorii moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní si můžete koupit další kusy ze zmíněné sekce ve výprodejové akci!

Obývací stěna Ambala 1

Velmi moderní obývací stěna Ambala 1 Korpus: bílá  Dvířka: černý lesk Dodáváme jako komplet na fotografii nebo i jednoltivé elementy LED osvětlení je možné dokoupit v souvisejících produktech Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí 
    Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
290x200x45cm   OBÝVACÍ STĚNA AMBALA 1, LESK   Hledáte elegantní a stylovou obývací stěnu? Ambala je zde pro vás. Bílo-černá kombinace nikdy nevyjde z módy! Jednotlivé elementy si můžete rozmístit podle vašeho vkusu a prostorových dispozic. Fotografie z cest, sklenky na víno, dekorační předměty, sbírka časopisů, vše zde najde své místo. Ambala bude láskou na první pohled! Hledáte moderní a designovou obývací stěnu, která se bude hodit do Vašeho obývacího pokoje? Ať máte vymalováno tmavými barvami nebo světlými pastelovými, tak k Vám se určitě bude hodit tato obývací stěna AMBALA. Tuto stěnu máme v nabídce v bílé barvě nebo v kombinaci barev bílé a černé. Dvířka a čílka zásuvek jsou v LESKU.Tato obývací stěna je složena z těchto segmentů:   TV stolku, který má 2 výklopná dvířka na stranách a na nich plastové úchyty ve stříbrné barvě. Nožičky jsou ve stejné barvě jako úchyty. Uprostřed stolku je regál s 1 poličkou, který můžete využít na DVD, video, CD přehrávač, satelit a další technické vymoženosti. Televizní stolek je 200 cm široký, 39 cm vysoký a 45 cm hluboký. Tento stolek je dostatečně veliký i na velkou televizi.   Vitrína visací je 90 cm široká, 111 cm vysoká a 35 cm hluboká. Tato vitrína je částečně prosklená. Větší dveře jsou dřevěné a menší jsou skleněné. Za plnými dvířky se skrývají 2 dřevěné poličky, za skleněnými dvířky jsou 2 skleněné poličky. Ve vitríně se budou dobře vyjímat nejen skleničky, ale i modely, knížky a další předměty, které chcete mít vystavené.   Vitrína stojací je částečně uzavřená 1 dřevěnými dvířky, za kterými se skrývají 3 poličky. Část vitríny je volná a má také 3 skleněné poličky. Rozměry této vitríny jsou 114 cm (výška) x 90 cm (šířka) x 35 cm (hloubka).   Polička, která je závěsná a vkusně doplňuje tuto obývací stěnu. Polička díky zesílené hraně působí masivním vzhledem. Rozměry poličky jsou 30 x 110 x 22 cm ( výška x šířka x hloubka).   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Ve slevě tento produkt je k získání bezprostředně tady na stránkách v oblíbené kategorii obývací pokoj. Mrkněte na parádní kousky z této rubriky za zcela nejnižší cenu. Náš sortiment je široký, mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele CAM. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka CAM má top sortiment.
Tento exkluzivní výrobek Obývací stěna Ambala 1, lesk můžete získat aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené rubrice moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za super ceny. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na více kvalitních produktů od značky CAM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt máte možnost získat nyní tady na našem webu zařazený v kategorii moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní získáte oblíbené produkty z této oblíbené sekce ve výhodné akci! Oblíbená značka CAM vám nabízí top sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.
Tento kvalitní a žádaný produkt pořídíte již dnes tady a teď na našem webu v populární rubrice moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní si můžete vybrat unikátní produkty ve zmiňované rubrice snadno online.

Tento vynikající produkt Obývací stěna Ambala 1, máte možnost sehnat snadno na stránkách zařazený v kategorii moderní 6 – 12 tis. kč! Připravili jsme parádní produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí. Dodavatel CAM pro své zákazníky dodává prvotřídní produkty.
Výjimečný a žádaný kus máte možnost najít v pohodě tu umístěný v rubrice moderní 6 – 12 tis. kč. Připravili jsme zlevněné produkty z této populární sekce za extra cenu! Věhlasná značka CAM vám poskytuje skvělé zboží.
Hodně žádaný kus Obývací stěna Ambala 1, lesk máte možnost získat pohodlně tu umístěný v kategorii moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní si můžete pořídit jiné produkty z naší rubriky z pohodlí domova! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky CAM. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní a oblíbený výrobek Obývací stěna Ambala 1, jde pořídit prostě tu v populární kategorii moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní můžete koupit akční výrobky z této populární sekce z pohodlí domova. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od dodavatele CAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka CAM má k dispozici kvalitní produkty.! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!
Tento exkluzivní produkt je k získání právě zde tu na stránkách zařazený v rubrice moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní pořídíte ještě další zboží ve zmíněné kategorii za výborné peníze. Významný dodavatel CAM pro své zákazníky prodává prvotřídní produkty. za extra cenu. Nakupujte výhoděn u nás. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další kvalitní zboží značky CAM. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Obývací stěna Ambala 1, je k získání bez problémů na našem webu v oblíbené rubrice moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní najdete akční produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu. Dodavatel CAM dodává kvalitní zboží.! Udělejte si radost. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele CAM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Obývací stěna Ambala 1, lesk máte možnost najít rovněž tu v populární rubrice moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z naší rubriky za rozumné peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce CAM pro své zákazníky nabízí top zboží za příznivou cenu. Však to vidíte sami!

Hodně povedený výrobek můžete získat bezprostředně na stránkách v populární kategorii moderní 6 – 12 tis. kč! Mrkněte na další produkty z této kategorie za super peníze! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od výrobce CAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známá značka CAM vás a vaše blízké obohatí o top sortiment levně.

Obývací stěna Ambala 2

Velmi moderní obývací stěna Ambala 2 Korpus: bílá  Dvířka: černý lesk  Dodáváme jako komplet na fotografii nebo i jednoltivé elementy  LED osvětlení je možné dokoupit v souvisejících produktech LED osvětlení je 5-ti bodové Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
290x200x45cm   OBÝVACÍ STĚNA AMBALA 2, LESK Ambala je moderní obývací stěna, která dodá vašemu interiéru svěží vánek. Nebojte se kontrastů, černo-bílé provedení vás nikdy nepřestane bavit a lesklá dvířka dodají stěně na exkluzivitě! Ambala je dostatečné prostorná a vše zde najde své místo. Jednotlivé elementy můžete rozmístit podle vlastního vkusu a prostorových dispozic. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!   Hledáte moderní a designovou obývací stěnu, která se bude hodit do Vašeho obývacího pokoje? Ať máte vymalováno tmavými barvami nebo světlými pastelovými, tak k Vám se určitě bude hodit tato obývací stěna AMBALA. Tuto stěnu máme v nabídce v bílé barvě nebo v kombinaci barev bílé a černé. Dvířka a čílka zásuvek jsou v LESKU.   Tato obývací stěna je složena z těchto segmentů: TV stolku, který má 2 výklopná dvířka na stranách a na nich plastové úchyty ve stříbrné barvě. Nožičky jsou ve stejné barvě jako úchyty. Uprostřed stolku je regál s 1 poličkou, který můžete využít na DVD, video, CD přehrávač, satelit a další technické vymoženosti. Televizní stolek je 200 cm široký, 39 cm vysoký a 45 cm hluboký. Tento stolek je dostatečně veliký i na velkou televizi.   Vitrína visací je 90 cm široká, 111 cm vysoká a 35 cm hluboká. Tato vitrína je částečně prosklená. Větší dveře jsou dřevěné a menší jsou skleněné. Za plnými dvířky se skrývají 2 dřevěné poličky, za skleněnými dvířky jsou 2 skleněné poličky. Ve vitríně se budou dobře vyjímat nejen skleničky, ale i modely, knížky a další předměty, které chcete mít vystavené. Vitrína stojací je částečně uzavřená 1 dřevěnými dvířky, za kterými se skrývají 3 poličky. Část vitríny je volná a má také 3 skleněné poličky. Rozměry této vitríny jsou 203 cm (výška) x 90 cm (šířka) x 35 cm (hloubka).   Polička, která je závěsná a vkusně doplňuje tuto obývací stěnu. Polička díky zesílené hraně působí masivním vzhledem. Rozměry poličky jsou 30 x 110 x 22 cm ( výška x šířka x hloubka)   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií. Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením. Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Kvalitní a levný produkt lze zakoupit jednoduše tu na našem webu ve známé rubrice obývací pokoj. Připravili jsme ještě podobné produkty z této známé rubriky za rozumné peníze.
Kvalitní a žádaný kousek Obývací stěna Ambala 2, lze získat již dnes na našem webu v rubrice obývací pokoj! Nyní můžete najít zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky CAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento velmi žádaný výrobek Obývací stěna Ambala 2, lesk máte možnost dostat již dnes tu na stránkách zařazený v rubrice obývací systémy! Vyhledejte si akční produkty ve zmíněné sekci v akci!
Oblíbený a kvalitní produkt Obývací stěna Ambala 2, lesk je dostupný lehce u nás zařazený v rubrice obývací systémy! Podívejte se na nové produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci!
Oblíbený a kvalitní výrobek Obývací stěna Ambala 2, lesk jde koupit jednoduše tady u nás v kategorii obývací systémy. Vyberte si jiné zboží z této sekce jednoduše online. Výrobce CAM vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní výrobky. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další vybrané produkty značky CAM. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Obývací stěna Ambala 2, lesk máte možnost pořídit rovněž tady na webu ve známé kategorii obývací systémy! Mrkněte na akční produkty ve zmíněné rubrice v akci! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky značky CAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Zcela unikátní produkt můžete pořídit rovněž na našem webu zařazený v kategorii obývací systémy! Prozkoumejte vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za super cenu. Oblíbený výrobce CAM vyrábí vynikající produkty . Nakupujte, dokud je zboží sladem. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další zboží značky CAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Žádaný produkt Obývací stěna Ambala 2, lesk je k získání taky tu na webu v sekci obývací systémy. Nyní najdete vyjímečné kousky z této rubriky za super peníze!
Tento exkluzivní produkt Obývací stěna Ambala 2, lesk je dostupný v pohodě na webu v populární kategorii obývací systémy. Nyní si můžete koupit akční produkty z této populární sekce ve výprodejové akci.
Designový výrobek je k dispozici prostě tu na stránkách v populární kategorii obývací systémy! Máme pro vás kvalitní produkty z této populární rubriky ve slevě. U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce CAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný dodavatel CAM dlouhodobě nabízí kvalitní sortiment.. Udělejte si radost!
Tento skvělý produkt Obývací stěna Ambala 2, lesk jde koupit také tady a teď na našem webu v populární sekci obývací systémy! Nyní si můžete koupit ještě podobné kusy z této populární kategorie za super cenu.
Kvalitní a levný kousek naleznete v pohodě tady na našem webu zařazený v kategorii obývací systémy! Nyní pořídíte vyjímečné výrobky z této oblíbené kategorie za extra cenu. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od značky CAM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Obývací stěna Ambala 3

Velmi moderní obývací stěna Ambala Korpus: bílá  Dvířka: bílý lesk  Dodáváme jako komplet na fotografii nebo i jednoltivé elementy  LED osvětlení je možné dokoupit v souvisejících produktech Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí Volně stojící komoda není v ceně    Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
290x200x45cm   OBÝVACÍ STĚNA AMBALA 3, LESK Hledáte elegantní a stylovou obývací stěnu? Ambala je zde pro vás. Bílá nikdy nevyjde z módy! Jednotlivé elementy si můžete rozmístit podle vašeho vkusu a prostorových dispozic. Fotografie z cest, sklenky na víno, dekorační předměty, sbírka časopisů, vše zde najde své místo. Ambala bude láskou na první pohled!   Hledáte moderní a designovou obývací stěnu, která se bude hodit do Vašeho obývacího pokoje? Ať máte vymalováno tmavými barvami nebo světlými pastelovými, tak k Vám se určitě bude hodit tato obývací stěna AMBALA. Tuto stěnu máme v nabídce v bílé barvě nebo v kombinaci barev bílé a černé. Dvířka a čílka zásuvek jsou v LESKU.Tato obývací stěna je složena z těchto segmentů:   TV stolku, který má 2 výklopná dvířka na stranách a na nich plastové úchyty ve stříbrné barvě. Nožičky jsou ve stejné barvě jako úchyty. Uprostřed stolku je regál s 1 poličkou, který můžete využít na DVD, video, CD přehrávač, satelit a další technické vymoženosti. Televizní stolek je 200 cm široký, 39 cm vysoký a 45 cm hluboký. Tento stolek je dostatečně veliký i na velkou televizi.   Vitrína visací je 90 cm široká, 111 cm vysoká a 35 cm hluboká. Tato vitrína je částečně prosklená. Větší dveře jsou dřevěné a menší jsou skleněné. Za plnými dvířky se skrývají 2 dřevěné poličky, za skleněnými dvířky jsou 2 skleněné poličky. Ve vitríně se budou dobře vyjímat nejen skleničky, ale i modely, knížky a další předměty, které chcete mít vystavené.   Vitrína stojací je částečně uzavřená 1 dřevěnými dvířky, za kterými se skrývají 3 poličky. Část vitríny je volná a má také 3 skleněné poličky. Rozměry této vitríny jsou 114 cm (výška) x 90 cm (šířka) x 35 cm (hloubka).   Polička, která je závěsná a vkusně doplňuje tuto obývací stěnu. Polička díky zesílené hraně působí masivním vzhledem. Rozměry poličky jsou 30 x 110 x 22 cm ( výška x šířka x hloubka).   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.      Zlevněný produkt dostanete ještě tu v oblíbené rubrice obývací pokoj. Prozkoumejte akční produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu. To ale však není vše, máme toho více! Máme v nabídce také další prověřené zboží od dodavatele CAM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel CAM pro vás připravuje prvotřídní výrobky Nové kousky každý den.

Ve slevě tento kus Obývací stěna Ambala 3, lesk jde pořídit pohodlně tady na našem webu v oblíbené rubrice obývací pokoj. Podívejte se na skvělé výrobky z této populární sekce za super peníze! To ale však není vše, naše nabídka je široká. Mrkněte také na více kvalitních produktů od dodavatele CAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Výjimečný a žádaný kus lze sehnat právě tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii moderní 6 – 12 tis. kč. Nyní si můžete vybrat zlevněné výrobky ve zmíněné rubrice v akci! Tento vyjímečný výrobce CAM má na skladě velmi kvalitní sortiment. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás další skvělé kousky od dodavatele CAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento levný produkt je k sehnání teď tady na našich stránkách zařazený v rubrice moderní 6 – 12 tis. kč. Vyberte si akční výrobky ze zmíněné rubriky za výborné peníze! U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další kvalitní zboží od značky CAM. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Obývací stěna Ambala 3, lesk máte možnost pořídit zrovna tady u nás zařazený v rubrice moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní koupíte další produkty z této rubriky ve výprodejové akci. V očích zákazníků populární značka CAM má vysoce kvalitní sortiment
Výjimečný a žádaný produkt Obývací stěna Ambala 3, lesk můžete pořídit teď u nás ve známé rubrice moderní 6 – 12 tis. kč! Mrkněte na ještě další produkty ve zmíněné sekci v bezva akci! Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další vybrané kousky od výrobce CAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka CAM dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment. Nakupujte výhoděn u nás.
Tento velmi oblíbený výrobek Obývací stěna Ambala 3, lesk lze zakoupit přímo na našem webu v populární sekci moderní 6 – 12 tis. kč! Vyhledejte si jiné produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online! Tato vyjímečná značka CAM svým zákazníkům dodává vynikající produkty. za báječné ceny.
Unikátní a oblíbený produkt Obývací stěna Ambala 3, lesk jde nakoupit rovněž tady u nás umístěný v rubrice moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní si můžete koupit jiné produkty ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete více kvalitních produktů značky CAM. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Velmi oblíbený produkt máte možnost pořídit mimo jiné tady na webu v populární rubrice moderní 6 – 12 tis. kč. Vyhledejte si podobné produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu.
Tento akční a ve slevě produkt Obývací stěna Ambala 3, lesk máte možnost získat bezstarostně tady na webu zařazený v sekci moderní 6 – 12 tis. kč! Prozkoumejte jiné produkty z této populární kategorie za super cenu. To není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás najdete více produktů od značky CAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Obývací stěna Ambala 4

Velmi moderní obývací stěna Ambala 4 Korpus: bílá  Dvířka: bílý lesk  Dodáváme jako komplet na fotografii nebo i jednoltivé elementy  LED osvětlení je možné dokoupit v souvisejících produktech LED osvětlení je 5-ti bodové Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
290x200x45cm   OBÝVACÍ STĚNA AMBALA 4, LESK Ambala je moderní obývací stěna, která dodá vašemu interiéru svěží vánek. Bílá barva projasní váš pokoj a snadno ji zkombinujete s ostatním vybavením. Lesklá dvířka dodají stěně na exkluzivitě! Ambala je dostatečné prostorná a vše zde najde své místo. Jednotlivé elementy můžete rozmístit podle vlastního vkusu a prostorových dispozic. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!   Hledáte moderní a designovou obývací stěnu, která se bude hodit do Vašeho obývacího pokoje? Ať máte vymalováno tmavými barvami nebo světlými pastelovými, tak k Vám se určitě bude hodit tato obývací stěna AMBALA. Tuto stěnu máme v nabídce v bílé barvě nebo v kombinaci barev bílé a černé. Dvířka a čílka zásuvek jsou v LESKU.   Tato obývací stěna je složena z těchto segmentů: TV stolku, který má 2 výklopná dvířka na stranách a na nich plastové úchyty ve stříbrné barvě. Nožičky jsou ve stejné barvě jako úchyty. Uprostřed stolku je regál s 1 poličkou, který můžete využít na DVD, video, CD přehrávač, satelit a další technické vymoženosti. Televizní stolek je 200 cm široký, 39 cm vysoký a 45 cm hluboký. Tento stolek je dostatečně veliký i na velkou televizi.   Vitrína visací je 90 cm široká, 111 cm vysoká a 35 cm hluboká. Tato vitrína je částečně prosklená. Větší dveře jsou dřevěné a menší jsou skleněné. Za plnými dvířky se skrývají 2 dřevěné poličky, za skleněnými dvířky jsou 2 skleněné poličky. Ve vitríně se budou dobře vyjímat nejen skleničky, ale i modely, knížky a další předměty, které chcete mít vystavené.   Vitrína stojací je částečně uzavřená 1 dřevěnými dvířky, za kterými se skrývají 3 poličky. Část vitríny je volná a má také 3 skleněné poličky. Rozměry této vitríny jsou 203 cm (výška) x 90 cm (šířka) x 35 cm (hloubka).   Polička, která je závěsná a vkusně doplňuje tuto obývací stěnu. Polička díky zesílené hraně působí masivním vzhledem. Rozměry poličky jsou 30 x 110 x 22 cm ( výška x šířka x hloubka).   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  
Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi 
dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií. Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. 
Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. 
U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením. Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Unikátní produkt máte možnost najít bez obtíží tady u nás ve známé rubrice obývací pokoj! Nyní můžete koupit vyjímečné kusy z této kategorie za rozumné peníze.

Exkluzivní produkt Obývací stěna Ambala 4, můžete koupit lehce tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci obývací pokoj. Podívejte se na akční zboží z této známé kategorie snadno online.
Unikátní produkt Obývací stěna Ambala 4, získáte prostě tady a teď na našem webu ve známé kategorii obývací systémy. Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této kategorie za skvělou cenu. Dodavatel CAM vám představuje kvalitní zboží.
Designový produkt získáte zrovna tu na webu zařazený v rubrice obývací systémy! Nyní můžete získat ještě podobné kusy z této známé rubriky za outletovou cenu!
Oblíbený produkt jde koupit bezstarostně tady na našich stránkách v kategorii obývací systémy. Získejte vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu. Přední značka CAM dodává kvalitní výrobky U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na více kousků od výrobce CAM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Hodně žádaný produkt Obývací stěna Ambala 4, lesk máte možnost pořídit také na našich stránkách v oblíbené kategorii obývací systémy. Nyní pořídíte skvělé produkty ve zmiňované sekci jednoduše online.

Tento velmi oblíbený produkt Obývací stěna Ambala 4, seženete aktuálně tady na našich stránkách v oblíbené kategorii obývací systémy! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci! Tento výrobce CAM svým zákazníkům nabízí vynikající zboží.. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete více skvělých kousků od dodavatele CAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Zajímavý kousek Obývací stěna Ambala 4, lesk je k získání přímo u nás ve známé sekci obývací systémy! Podívejte se na kvalitní výrobky z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu. To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem více kousků značky CAM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka CAM prodává velmi kvalitní sortiment.! Vždyť to vidíte sami!

Tento exkluzivní kus Obývací stěna Ambala 4, najdete zrovna tu na webu v kategorii obývací systémy! Vyberte si zcela nové produkty z této známé sekce za rozumné peníze!

Obývací stěna Ogol II A

Velmi moderní obývací stěna Ogol II A  Korpus: bílá  Dvířka: černý lesk/bílý lesk Dodáváme jako komplet na fotografii Dvířka v provedení lesk LED osvětlení je možné dokoupit za 450Kč  Výklopná dvířka u TV stolků Madla jsou z tvrzeného plastu Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

Celá sestava: 250x190x42cm TV stolek 2D: 100x32x45cm – výklopná dvířka 
TV stolek 3D: 150x32x45cm – výklopná dvířka 
Police pod TV: 100x15x35cm 
Police mezi vitrínami: 100cm 
Police: 150cm 
Levá vitrína: 100x51x29cm 
Pravá vitrína: 50x101x29cm – 4 police   OBÝVACÍ STĚNA OGOL II A, VYSOKÝ LESK Hledáte moderní obývací stěnu, která přinese svěží vánek do vašeho obýváku? Stěna Ogol vám jistě padne do oka. Černo-bílá kombinace vás nikdy nepřestane bavit, lesklá dvířka jsou hitem a dodají vašemu interiéru jiskru. Fotografie z dovolené, sklenky na víno, sbírka CD a mnoho dalších drobností zde najde své místo. Neváhejte a nechte se unést na vlně stylu.   Moderní obývací stěna s lesklou povrchovou úpravou. Stěna obsahuje tři závěsné skřínky, které jsou z části prosklené a mohou být podsvícené, otevírají se pomocí madel; dále obsahuje dvě police , nízké skřínky pod TV a příslušenství. Skříňky mají výklopná dvířka. Stěna může být vybavena LED osvětlením. Jednotlivé části obývací stěny můžete libovolně rozmístit a přizpůsobit tak Obývací stěnu Ogol II Vašim představám!   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Hodně povedený produkt lze sehnat již dnes tady u nás v populární kategorii obývací pokoj! Nyní získáte parádní produkty z naší sekce ve výhodné akci.
Ve slevě tento produkt Obývací stěna Ogol II A, bílá/černá, vysoký můžete koupit bezstarostně tady na webu v oblíbené sekci moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní najdete zlevněné produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce CAM. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Obývací stěna Ogol II B

Velmi moderní obývací stěna Ogol II B Korpus: bílá  Dvířka: fialový lesk/bílý lesk  Dodáváme jako komplet na fotografii  Dvířka v provedení lesk LED osvětlení je možné dokoupit za 450Kč  Výklopná dvířka u TV stolků Madla jsou z tvrzeného plastu Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Celá sestava: 250x190x42cm TV stolek 2D: 100x32x45cm – výklopná dvířka 
TV stolek 3D: 150x32x45cm – výklopná dvířka 
Police pod TV: 100x15x35cm 
Police mezi vitrínami: 100cm 
Police: 150cm 
Levá vitrína: 100x51x29cm 
Pravá vitrína: 50x101x29cm – 4 police   OBÝVACÍ STĚNA OGOL II B, VYSOKÝ LESK Neradi se nudíte a máte rádi svěží moderní styl? Bílo-fialová barevná kombinace vás nadchne! Dvířka ve vysokém lesku dodají interiéru dotek luxusu a minimalistické tvary jsou nadčasové. Obývací stěna Ogol je velmi prostorná a nabídne dostatek prostoru jak pro vystavení rodinných fotografií a skleněného servisu, tak pro věci, které nepotřebujete mít na očích. Neváhejte a dělejte si radost!   Moderní obývací stěna s lesklou povrchovou úpravou. Stěna obsahuje tři závěsné skřínky, které jsou z části prosklené a mohou být podsvícené, otevírají se pomocí madel; dále obsahuje dvě police , nízké skřínky pod TV a příslušenství. Skříňky mají výklopná dvířka. Stěna může být vybavena LED osvětlením. Jednotlivé části obývací stěny můžete libovolně rozmístit a přizpůsobit tak Obývací stěnu Ogol II Vašim představám!   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento unikátní produkt Obývací stěna Ogol II B, bílá/fialová, vysoký lesk jde získat mimo jiné tu na webu zařazený v rubrice obývací pokoj! Máme pro vás zcela nové zboží ze zmíněné sekce za outletovou cenu!
Tento výjimečný kousek Obývací stěna Ogol II B, bílá/fialová, vysoký lesk máte možnost koupit rovnou tu zařazený v rubrice obývací pokoj! Nyní najdete zcela nové kousky z této kategorie za nejlepší ceny. U zákazníků oblíbená značka CAM pro své zákazníky prodává skvělé produkty Vysoce kvalitní produkt najdete taky tu na stránkách v populární rubrice moderní 6 – 12 tis. kč! Vyhledejte si ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu!

Obývací stěna Ogol II D

Velmi moderní obývací stěna Ogol II D Korpus: bílá  Dvířka: bílý lesk Dodáváme jako komplet na fotografii  Dvířka v provedení lesk LED osvětlení je možné dokoupit za 450Kč  Výkopná dvířka u TV stolků Madla jsou z tvrzeného plastu Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Celá sestava: 250x190x42cm TV stolek 2D: 100x32x45cm – výklopná dvířka 
TV stolek 3D: 150x32x45cm – výklopná dvířka 
Police pod TV: 100x15x35cm 
Police mezi vitrínami: 100cm 
Police: 150cm 
Levá vitrína: 100x51x29cm 
Pravá vitrína: 50x101x29cm – 4 police   OBÝVACÍ STĚNA OGOL II D, VYSOKÝ LESK Hledáte moderní obývací stěnu, která přinese svěží vánek do vašeho obýváku? Ogol vám jistě padne do oka. Bílá barva bude vždy IN a navíc krásně prozáří váš pokoj. Lesklá dvířka jsou hitem a dodají vašemu interiéru jiskru. Fotografie z dovolené, sklenky na víno, sbírka CD a mnoho dalších drobností zde najde své místo. Neváhejte a nechte se unést na vlně stylu.   Moderní obývací stěna s lesklou povrchovou úpravou. Stěna obsahuje tři závěsné skřínky, které jsou z části prosklené a mohou být podsvícené, otevírají se pomocí madel; dále obsahuje dvě police , nízké skřínky pod TV a příslušenství. Skříňky mají výklopná dvířka. Stěna může být vybavena LED osvětlením. Jednotlivé části obývací stěny můžete libovolně rozmístit a přizpůsobit tak Obývací stěnu Ogol II Vašim představám!   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii. Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Unikátní a žádaný produkt Obývací stěna Ogol II D, bílá/bílá, vysoký lesk máte možnost pořídit právě na stránkách zařazený v kategorii obývací pokoj. Získejte akční kusy z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu! U zákazníků oblíbený výrobce CAM pro své zákazníky nabízí kvalitní výrobky. A to ještě není vše!
Diskontní kus Obývací stěna Ogol II D, jde získat právě zde na stránkách zařazený v sekci moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní si můžete koupit unikátní produkty ve zmíněné kategorii snadno online!

Obývací stěna Ogol II E

Velmi moderní obývací stěna Ogol II E Korpus: švestka Dvířka: černý lesk/švestka Dodáváme jako komplet na fotografii  Dvířka v provedení lesk LED osvětlení je možné dokoupit za 450Kč  Výkopná dvířka u TV stolků Madla jsou z tvrzeného plastu Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Celá sestava: 250x190x42cm TV stolek 2D: 100x32x45cm – výklopná dvířka 
TV stolek 3D: 150x32x45cm – výklopná dvířka 
Police pod TV: 100x15x35cm 
Police mezi vitrínami: 100cm 
Police: 150cm 
Levá vitrína: 100x51x29cm 
Pravá vitrína: 50x101x29cm – 4 police   OBÝVACÍ STĚNA OGOL II E, VYSOKÝ LESK Ogol je moderní obývací stěnou, která je svým barevným provedením vhodná do prosvětlených místností, které opticky nezmenší. Kombinace dřevěného dekoru a černé je velmi oblíbená. Dvířka ve vysokém lesku dodají interiéru dotek luxusu a minimalistické tvary jsou nadčasové. Obývací stěna Ogol je velmi prostorná a nabídne dostatek prostoru jak pro vystavení rodinných fotografií a skleněného servisu, tak pro věci, které nepotřebujete mít na očích. Neváhejte a dělejte si radost!   Moderní obývací stěna s lesklou povrchovou úpravou. Stěna obsahuje tři závěsné skřínky, které jsou z části prosklené a mohou být podsvícené, otevírají se pomocí madel; dále obsahuje dvě police , nízké skřínky pod TV a příslušenství. Skříňky mají výklopná dvířka. Stěna může být vybavena LED osvětlením. Jednotlivé části obývací stěny můžete libovolně rozmístit a přizpůsobit tak Obývací stěnu Ogol II Vašim představám!   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.      
Akční výrobek Obývací stěna Ogol II E, švestka/černá, vysoký lesk jde pořídit přímo tu na stránkách zařazený v rubrice obývací pokoj! Nyní získáte parádní produkty z této známé sekce za výborné peníze. Tento výrobce CAM dlouhodobě prodává špičkové zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Často hledaný produkt můžete nakoupit bezprostředně tady na stránkách zařazený v sekci obývací pokoj! Připravili jsme pro vás ještě podobné výrobky z této známé sekce na pár kliknutí. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další prověřené produkty značky CAM. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel CAM vás obohatí o top zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.
Zlevněný výrobek Obývací stěna Ogol II můžete pořídit snadno tady u nás v oblíbené kategorii moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní pořídíte ještě další zboží z této oblíbené kategorie snadno online.

Obývací stěna Una 1

Velmi moderní obývací stěna Una 1 Korpus: bílý  Dvířka: bílý lesk/černý lesk Dodáváme jako komplet na fotografii  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí LED osvětlení lze dokoupit 390Kč 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
260x190x44cm   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Unikátní výrobek Obývací stěna Una 1 získáte taky tady na našem webu v populární rubrice obývací pokoj! Nyní si můžete koupit zcela nové kousky z této známé rubriky za příznivou cenu! Známý dodavatel CAM má ve stále nabídkce velmi kvalitní zboží.
Tento vynikající produkt máte možnost pořídit přímo tu na webu v oblíbené kategorii moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní můžete koupit ještě další kousky z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další zboží od značky CAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Hodně prodávaný produkt Obývací stěna Una 1 získáte právě tu ve známé sekci moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní můžete získat ostatní produkty z naší rubriky za rozumné peníze! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od značky CAM. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce CAM může nabídnout top produkty. za dobrou cenu.

Obývací stěna Una 2 black

Velmi moderní obývací stěna Una 2 Korpus: bílý  Dvířka: černý lesk Dodáváme jako komplet na fotografii  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí LED osvětleníé je možné dokoupit za 390Kč 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
260x190x44cm   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Vynikající produkt Obývací stěna Una 2 můžete pořídit právě teď tu na webu ve známé rubrice obývací pokoj! Prozkoumejte ostatní produkty z naší kategorie za rozumné peníze. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další produkty od značky CAM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce CAM pro své zákazníky nabízí prvotřídní zboží
Akční a ve slevě produkt Obývací stěna Una 2 black najdete právě teď tady u nás v populární rubrice moderní 6 – 12 tis. kč! Připravili jsme nové zboží z naší kategorie za internetové ceny! Výjimečný a žádaný produkt máte možnost získat lehce tu na webu v populární rubrice moderní 6 – 12 tis. kč! Nyní získáte oblíbené produkty z naší sekce za nejnižší cenu. V očích zákazníků populární značka CAM prodává špičkový sortiment ! To není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další kousky od značky CAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Obývací stěna Una 3 white

Velmi moderní obývací stěna Una 3 Korpus: bílý  Dvířka: bílý lesk  Dodáváme jako komplet na fotografii  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí  LED osvětlení je možné dokoupit za 390Kč 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
260x190x44cm   OBÝVACÍ STĚNA UNA 3 WHITE Jednoduchost a elegance, to bude slušet i vašemu obýváku! Bílou snadno zkombinujete s ostatním vybavením domácnosti a lesklá dvířka nádherně projasní váš interiér. Stěna White je dostatečně prostorná a nabídne úkryt všemu, pro co jste dosud nenašli místo. Sklenky na víno, rodinné fotografie i oblíbené knížky, to vše zde skvěle zapadne. Udělejte si radost ještě dnes!   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Super produkt lze koupit prostě tady u nás v populární kategorii obývací pokoj. Najděte si zlevněné výrobky ve zmiňované rubrice jednoduše online. Známý výrobce CAM poskytuje vysoce kvalitní zboží A to je teprve začátek.
Povedený produkt Obývací stěna Una 3 jde pořídit rovnou na stránkách zařazený v kategorii obývací pokoj. Prozkoumejte ještě jiné produkty z naší rubriky za internetové ceny. Hodně prodávaný produkt Obývací stěna Una 3 máte možnost sehnat právě teď tady na webu v rubrice moderní 6 – 12 tis. kč. Najděte si ostatní kousky z této populární sekce za super peníze!

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub sonoma

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla   Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.      Tento diskontní produkt Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub sonoma seženete taky na našich stránkách v sekci obývací pokoj! Nyní pořídíte parádní produkty z naší kategorie za rozumné peníze. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce další produkty od dodavatele MBL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce MBL vám nabízí vysoce kvalitní výrobky.

Hodně oblíbený produkt je k dostání pohodlně tady na našich stránkách v oblíbené sekci stylové nad 10 tis. kč! Pořiďte si akční zboží z naší sekce ve výhodné akci. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další skvělé produkty značky MBL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní produkt můžete získat již dnes tady na našem webu zařazený v kategorii stylové nad 10 tis. kč. Vyhledejte si ještě podobné kousky ve zmiňované sekci za nejlepší ceny. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další skvělé zboží od dodavatele MBL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub trufla

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla   Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu   Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.      Ve slevě produkt Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub trufla lze nakoupit již dnes u nás ve známé kategorii obývací pokoj. Pořiďte si parádní kusy z naší rubriky za super ceny! Mezi zákazníky oblíbený výrobce MBL svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní výrobky Naše nabídka je široká, u nás najdete další skvělé zboží značky MBL. Najdete je níže na této stránce. Tento akční produkt Obývací stěna Savona systém A Varianta: můžete sehnat již dnes tady na našem webu zařazený v sekci stylové nad 10 tis. kč! Prozkoumejte další produkty ve zmíněné sekci za super cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od dodavatele MBL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Unikátní výrobek máte možnost najít již dnes tady na webu v rubrice stylové nad 10 tis. kč! Připravili jsme pro vás vyjímečné výrobky ve zmiňované kategorii za báječnou cenu!

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub sonoma

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
 
Tento unikátní produkt Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub sonoma jde získat jednoduše tady na webu v rubrice stylové nad 10 tis. kč! Nyní můžete koupit kvalitní výrobky z této kategorie za skvělou cenu. Oblíbený dodavatel MBL svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží. A tady je důkaz.

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub trufla

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
 
Kvalitní a oblíbený kus Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub trufla máte možnost dostat bezstarostně na našem webu v populární rubrice stylové nad 10 tis. kč! Získejte akční produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem více kousků od výrobce MBL. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub sonoma

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
  Tento nejprodávanější kus Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub sonoma máte možnost koupit snadno tady a teď na našich stránkách ve známé sekci stylové nad 10 tis. kč. Nyní můžete koupit akční produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu.

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub trufla

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
 
Výjimečný a žádaný produkt Obývací stěna Savona systém A najdete ještě u nás v kategorii stylové nad 10 tis. kč. Prozkoumejte další produkty z této známé rubriky z pohodlí domova! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele MBL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel MBL vyrábí špičkové produkty.

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub sonoma

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
 

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub trufla

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
 Tento unikátní výrobek jde pořídit v pohodě na stránkách ve známé sekci stylové nad 10 tis. kč! Najděte si parádní zboží z této populární kategorie z pohodlí domova. Populární dodavatel MBL vám poskytuje vysoce kvalitní zboží A tady je důkaz. To ale ovšem není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od značky MBL. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub sonoma

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
 
Tento vynikající výrobek Obývací stěna Savona systém A Varianta: lze získat právě tady na našem webu zařazený v rubrice stylové nad 10 tis. kč. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této známé sekce za akční cenu! V očích zákazníků populární výrobce MBL pro vás vyrábí velmi kvalitní výrobky Udělejte si radost! Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další prověřené kousky značky MBL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub trufla

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
  Tento kvalitní a žádaný produkt lze získat bez problémů na stránkách ve známé rubrice stylové nad 10 tis. kč! Nyní můžete získat parádní kusy z této sekce za super cenu.

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub sonoma

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
  Levný produkt Obývací stěna Savona systém máte možnost koupit taky tady na stránkách v populární rubrice stylové nad 10 tis. kč! Najděte si zcela nové produkty z této populární sekce za rozumné peníze!

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub trufla

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
 
Tento oblíbený výrobek Obývací stěna Savona systém máte možnost dostat bez problémů tu na webu v populární rubrice stylové nad 10 tis. kč! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty z této sekce za výborné peníze! U nás nabízíme více, u nás najdete více skvělých kousků od výrobce MBL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub trufla

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
 Hodně povedený produkt Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub lze zakoupit právě zde na webu v oblíbené rubrice stylové nad 10 tis. kč! Pořiďte si skvělé výrobky z naší rubriky na pár kliknutí. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele MBL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub sonoma

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
  Tento exkluzivní kus Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub sonoma jde získat také tady na webu ve známé kategorii stylové nad 10 tis. kč! Najděte si skvělé produkty ve zmíněné sekci za super ceny.

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub trufla

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
  Oblíbený a kvalitní kousek Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub seženete teď tady na webu v kategorii stylové nad 10 tis. kč. Nyní můžete získat parádní produkty z této rubriky ve výprodejové akci! To není všechno, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od výrobce MBL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka MBL pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment.

Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub sonoma

Obývací stěnu Savona systém A dodáváme jako komplet, nebo jako jednotlivé elementy.
Savona je dostupná v provedení dub sonoma nebo dub trufla
 
Rozměry
Viz. jednotlivé elementy

Poznámka 
Dodáváno v demontu
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
 
 
 
Kvalitní a velmi žádaný kus Obývací stěna Savona systém A Varianta: Dub sonoma je dostupný mimo jiné na našem webu ve známé sekci stylové nad 10 tis. kč. Mrkněte na akční výrobky z této známé kategorie za parádní cenu!

Prosklená skříň rustique - béžová/hnědá patina

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá  nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tuto skříň povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je skříň vyrobena, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňují kovové úchytky a nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné vyřezávané římsy. Díky stylovým nohám skříň neleží přímo na podlaze a zůstává tak neustále dostatečně větraná. Tento fakt oceníte také při úklidu. Pod skříní jednoduše vytřete či zametete. Skříň disponuje celkem čtyřmi policemi, kam můžete umístit nejen své literární díla, ale i fotografie, ozdobnou sadu na víno či jiné dekorační předměty. Díky proskleným dvířkám zůstane vše na očích a zároveň ukryto před poletujícím prachem. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry prosklené skříně Rustique jsou 112x190x49cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.
Hodně prodávaný produkt Prosklená skříň rustique – béžová/hnědá patina je k získání jednoduše tu na stránkách umístěný v kategorii skříně do obývacího pokoje! Nyní můžete koupit další produkty z naší rubriky za skvělou cenu. Oblíbená značka SZE vám poskytuje top zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce SZE. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vitrína rustique - béžová/hnědá patina

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tuto vitrínu povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je vitrína vyrobena, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňují kovové úchytky a nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné vyřezávané římsy. Díky stylovým nohám vitrína neleží přímo na podlaze a zůstává tak neustále dostatečně větraná. Tento fakt oceníte také při úklidu. Pod vitrínou jednoduše vytřete či zametete. Využít můžete celkem čtyři police, kam můžete umístit nejen své literární díla, ale i fotografie, ozdobnou sadu na víno či jiné dekorační předměty. Díky proskleným dvířkám zůstane vše na očích a zároveň ukryto před poletujícím prachem. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry vitríny Rustique jsou 66x190x49cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.