Moderní komoda Alien

Moderní komoda Alien Dodáváme v dekoru dub Matera / old style Lze dokoupit LED osvětlení Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)
140x80x40cm
Výjimečný produkt Moderní komoda Alien, dub Matera/old style najdete bezprostředně tu na stránkách ve známé rubrice kombinované komody! Nyní si můžete vybrat podobné produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu. Oblíbený výrobce STZ pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty. Nakupujte výhoděn u nás!
Zcela unikátní produkt Moderní komoda Alien, dub je k sehnání aktuálně tady na stránkách v populární rubrice kombinované komody. Vyhledejte si unikátní zboží z této rubriky v akci. Známá značka STZ vám může poskytnout skvělý sortiment. za příznivé ceny! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.
Hodně prodávaný kus Moderní komoda Alien, dub jde získat zrovna tady na našem webu ve známé kategorii kombinované komody. Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z této kategorie za báječnou cenu. Tento výrobce STZ představuje top výrobky.. Přesvědčte se! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na další kvalitní produkty značky STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Kvalitní a velmi žádaný produkt dostanete lehce na našem webu zařazený v rubrice kombinované komody. Mrkněte na zlevněné produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu! V očích zákazníků populární výrobce STZ má v nabídce špičkové zboží.! Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele STZ. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Komoda Rask 2F

Moderní komoda Rask 
Dodáváme v dekoru dub Matera / old style 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
97x82x40cm 
 
 
Hodně povedený výrobek Komoda Rask 2F, dub Matera/old můžete pořídit pohodlně na stránkách v oblíbené kategorii šuplíkové komody. Mrkněte na ještě jiné kusy ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na více skvělých produktů značky STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Unikátní a žádaný produkt Komoda Rask 2F, dub můžete dostat snadno tu na stránkách v oblíbené rubrice šuplíkové komody. Nyní můžete najít zcela nové produkty ve zmíněné kategorii ve slevě. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další skvělé zboží značky STZ. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce STZ vám nabízí vysoce kvalitní výrobky . Přesvědčte se. Akční kousek Komoda Rask 2F, dub Matera/old style jde koupit taky tu na našem webu zařazený v sekci šuplíkové komody! Máme pro vás podobné produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze! Přední značka STZ může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. za skutečně nízé ceny! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Komoda Rask 3F

Moderní komoda Rask 
Dodáváme v dekoru dub Matera / old style 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
149x82x40cm 
 
  Designový produkt Komoda Rask 3F, dub Matera/old style jde sehnat rovněž tady na našem webu zařazený v rubrice šuplíkové komody. Nyní koupíte oblíbené produkty ve zmíněné sekci za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od dodavatele STZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka STZ pro své zákazníky prodává vynikající výrobky
Unikátní produkt můžete nakoupit již dnes tu na našem webu umístěný v kategorii šuplíkové komody! Mrkněte na parádní zboží z této známé rubriky za výhodné peníze.

Komoda Rask 2F2S

Moderní komoda Rask 
Dodáváme v dekoru dub Matera / old style 
Lze dokoupit LED osvětlení 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
156x82x40cm 
 
 
Kvalitní a žádaný produkt Komoda Rask 2F2S, dub Matera/old style získáte již dnes tady u nás umístěný v kategorii kombinované komody. Nyní můžete získat skvělé produkty z této známé kategorie za super peníze.

Tento exkluzivní kus Komoda Rask 2F2S, dub Matera/old style máte možnost získat již dnes tady na stránkách v oblíbené sekci kombinované komody. Nyní koupíte další produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. Tato značka STZ dlouhodobě poskytuje kvalitní výrobky.! Nabídka platí do vyprodání zásob!

Komoda Ghost 3D šedá/dub craft zlatý

Moderní komoda Ghost Dodáváme v dekoru šedá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu systém otevírání push to open Parametry: (šířka x výška x hloubka)
110×133,5x45cm    Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 

Komoda Tiano 44

Velmi moderní bytový nábytek Tiano  Dekor: wenge / černé sklo  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí 
Rozměry: (šířka x výška x hloubla) 
101x134x44cm      Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Diskontní kousek Komoda Tiano 44, wenge/černé sklo jde pořídit teď na webu zařazený v rubrice uncategorized! Prozkoumejte zlevněné zboží z naší sekce za výborné peníze!

Komoda Tereza 1

Velmi moderní komoda Tereza  Korpus: dub san remo  Dvířka: grafit lesk  Dodáváme jako komplet na fotografii  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Rozměry: šířka: 150cm, hloubka: 35cm, výška: 70cm    Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Kvalitní a levný produkt Komoda Tereza 1 je k získání teď na našich stránkách umístěný v sekci uncategorized! Připravili jsme pro vás parádní produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu. Značka dlouhodobě prodává top výrobky U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další kvalitní produkty od dodavatele . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výjimečný produkt lze sehnat pohodlně tady a teď na našem webu v populární sekci kombinované komody. Najděte si vyjímečné produkty z této oblíbené sekce za extra cenu!
Diskontní produkt Komoda Tereza 1 máte možnost koupit snadno tu na našich stránkách v oblíbené rubrice kombinované komody! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této známé kategorie z pohodlí domova! Dodavatel IMS poskytuje top zboží Přesvědčte se sami. Unikátní produkt Komoda Tereza 1 lze zakoupit ještě tady u nás umístěný v rubrice kombinované komody. Máme pro vás akční produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny.
Často hledaný produkt Komoda Tereza 1 můžete pořídit právě zde na našich stránkách v kategorii kombinované komody. Nyní můžete koupit vyjímečné výrobky ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. To však není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás najdete další prověřené zboží od výrobce IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední značka IMS dodává skvělé zboží. Udělejte radost sami sobě!
Výjimečný výrobek Komoda Tereza 1 jde nakoupit bez problémů tady a teď na našem webu umístěný v kategorii kombinované komody! Vyberte si unikátní produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu.
Tento exkluzivní výrobek Komoda Tereza 1 jde získat bez obtíží tady na webu v rubrice kombinované komody! Prozkoumejte zcela nové kusy z naší rubriky z pohodlí domova. Dodavatel IMS nabízí kvalitní produkty.!
Vysoce kvalitní produkt Komoda Tereza 1 je k dispozici bezprostředně tu na našich stránkách v populární sekci kombinované komody! Nyní si můžete vybrat akční zboží z této populární rubriky za super cenu.
Žádaný produkt Komoda Tereza 1 máte možnost sehnat právě zde u nás zařazený v sekci kombinované komody! Nyní získáte podobné produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Známý dodavatel IMS dlouhodobě poskytuje skvělé výrobky za super peníze!
Tento exkluzivní výrobek Komoda Tereza 1 naleznete přímo tady u nás v populární kategorii kombinované komody. Nyní můžete získat nové produkty z naší sekce za internetové ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce IMS pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty.! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také další kousky od dodavatele IMS. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Matrace Andre 120x200cm

Nová technologie pro zlepšení kvality spánku.
Matrace Andre jsou unikátním designem, který zajišťuje maximální pohodlí a stará se o správnou polohu těla při spánku.
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• I když máte problémy se zády
• Antifungální vlastnosti – zabraňuje rozvoji hub a plísní uvnitř matrace • Antibakteriální vlastnosti – vlastnosti latexu vytvářejí nepříznivé prostředí pro růst bakterií • Hypoalergenní vlastnosti – inhibuje pronikání a množení roztočů, kteří jsou zdrojem alergií

Antialergický potah s vatelním
7 zónový systém taštičkových pružin

ROZMĚRY:120X200CM

Matrace Andre 160x200cm

Nová technologie pro zlepšení kvality spánku.
Matrace Andre jsou unikátním designem, který zajišťuje maximální pohodlí a stará se o správnou polohu těla při spánku.
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• I když máte problémy se zády
• Antifungální vlastnosti – zabraňuje rozvoji hub a plísní uvnitř matrace • Antibakteriální vlastnosti – vlastnosti latexu vytvářejí nepříznivé prostředí pro růst bakterií • Hypoalergenní vlastnosti – inhibuje pronikání a množení roztočů, kteří jsou zdrojem alergií

Antialergický potah s vatelním
7 zónový systém taštičkových pružin

ROZMĚRY:160X200CM

Matrace Andre 200x200cm

Nová technologie pro zlepšení kvality spánku.
Matrace Andre jsou unikátním designem, který zajišťuje maximální pohodlí a stará se o správnou polohu těla při spánku.
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• I když máte problémy se zády
• Antifungální vlastnosti – zabraňuje rozvoji hub a plísní uvnitř matrace • Antibakteriální vlastnosti – vlastnosti latexu vytvářejí nepříznivé prostředí pro růst bakterií • Hypoalergenní vlastnosti – inhibuje pronikání a množení roztočů, kteří jsou zdrojem alergií

Antialergický potah s vatelním
7 zónový systém taštičkových pružin

ROZMĚRY:200X200CM

Matrace Kira 80x200 cm

Spaní na matraci Kira je neomezeným zdrojem potěšení. Dopřejte si jedinečný relax. Matrace Kira zajišťuje správnou polohu těla během spánku i v případě, že máte problémy se zády. – antialergický potah s vatelínem – 7 zónový systém taštičkových pružin (272 pružin/m2) – při odpočinku se přizpůsobí tvaru Vašeho těla  

Matrace Kira 90x200 cm

Spaní na matraci Kira je neomezeným zdrojem potěšení. Dopřejte si jedinečný relax. Matrace Kira zajišťuje správnou polohu těla během spánku i v případě, že máte problémy se zády. – antialergický potah s vatelínem – 7 zónový systém taštičkových pružin (272 pružin/m2) – při odpočinku se přizpůsobí tvaru Vašeho těla  

Matrace Kira 100x200 cm

Spaní na matraci Kira je neomezeným zdrojem potěšení. Dopřejte si jedinečný relax. Matrace Kira zajišťuje správnou polohu těla během spánku i v případě, že máte problémy se zády. – antialergický potah s vatelínem – 7 zónový systém taštičkových pružin (272 pružin/m2) – při odpočinku se přizpůsobí tvaru Vašeho těla  

Matrace Kira 140x200 cm

Spaní na matraci Kira je neomezeným zdrojem potěšení. Dopřejte si jedinečný relax. Matrace Kira zajišťuje správnou polohu těla během spánku i v případě, že máte problémy se zády. – antialergický potah s vatelínem – 7 zónový systém taštičkových pružin (272 pružin/m2) – při odpočinku se přizpůsobí tvaru Vašeho těla  

Matrace Karla 90x200 cm

Pečujte o své zdraví s matrací Karla. Použitá latexová pěna je jedno z nejlepších řešení pro alergiky. Děrovaná struktura matrace je zodpovědná za cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Díky tomu nedochází k zadržování vlhkosti a nepodporuje se růst plísní. -hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti -7 zónový systém taštičkových pružin multipocket (508 pružin/m2) -struktura otevřených buněk/ latex 3 cm    

Matrace Dusti 200x200cm

Matrace je vyrobená ze dvou vysoce kvalitních vrstev.
Jednou z nich je visco termelastická, měkká a na dotek příjemná Visco pěna.
Druhou stranu a jádro matrace tvoří nosná pěna. Díky ní je matrace velmi pružná a odolná proti deformaci.
Termoelastická podložka se sama přizpůsobí vašemu tělu a zaručí vám ten nejvyšší komfort.
spát. Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí. Antialergický potah s vatelínem   ROZMĚRY:200X200CM

Matrace Moten 90x200cm

 
Rozměr 90 x 200cm Model Moten je celý vyroben z vysoce elastické Model Moten je celý vyroben z vysoce elastické HR pěny. Tato pěna perfektně sedí
těla, uvolnění páteře a kloubů. Navíc je velmi prodyšná.
Zvláště se doporučuje pro lidi s problémy se zády, protože je udržuje ve správné poloze. Co je to dotyčná HR mat?
Miliony otvorů ve struktuře vysoce flexibilní pěny přispívají k dokonalosti
přizpůsobí se anatomickému tvaru těla a zaručují pohodlí při používání. Výhoda pěny
Vysoce flexibilní HR je vysoká flexibilita a okamžitá deformace vůči originálu
stav po odstranění odlehčení tahu z pěny. Navíc má výbornou prodyšnost. Pěkná obálka
Potah Luna věnovaný této řadě, příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu.
Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru C, který usnadňuje sejmutí.Tangential HR pěna. Tato pěna perfektně sedí
těla, uvolnění páteře a kloubů. Navíc je velmi prodyšná.
Zvláště se doporučuje pro lidi s problémy se zády, protože je udržuje ve správné poloze. Co je to dotyčná HR mat?
Miliony otvorů ve struktuře vysoce flexibilní pěny přispívají k dokonalosti
přizpůsobí se anatomickému tvaru těla a zaručují pohodlí při používání. Výhoda pěny
Vysoce flexibilní HR je vysoká flexibilita a okamžitá deformace vůči originálu
stav po odstranění odlehčení tahu z pěny. Navíc má výbornou prodyšnost. Pěkná obálka
Potah Luna věnovaný této řadě, příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu.
Potah je vybaven odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí. a sa anatomickému tvaru tela a zaručujú pohodlie pri používaní. Výhoda peny Vysoko flexibilný HR je vysoká flexibilita a okamžitá deformácia voči originálu
stav po odstránení odľahčenie ťahu z peny. Navyše má výbornú priedušnosť. Pekná obálka
Poťah Luna venovaný tomuto radu, príjemný na dotyk z veľmi kvalitného úpletu.
Poťah je opatrený odnímateľným zipsom v tvare C, ktorý uľahčuje sňatie.Tangential HR pena. Táto pena perfektne sedí
tela, uvoľnenie chrbtice a kĺbov. Navyše je veľmi priedušná.
Zvlášť sa odporúča pre ľudí s problémami s chrbtom, pretože ich udržuje v správnej polohe. Čo je to dotyčná HR mat?
Milióny otvorov v štruktúre vysoko flexibilnej peny prispievajú k dokonalosti
prispôsobia sa anatomickému tvaru tela a zaručujú pohodlie pri používaní. Výhoda peny
Vysoko flexibilný HR je vysoká flexibilita a okamžitá deformácia voči originálu
stav po odstránení odľahčenie ťahu z peny. Navyše má výbornú priedušnosť. Pekná obálka
Poťah Luna venovaný tomuto radu, príjemný na dotyk z veľmi kvalitného úpletu.
Poťah je vybavený odnímateľným zipsom v tvare „C“, ktorý umožňuje jeho ľahké sňatie.  

Matrace Dusti 100x200cm

Matrace je vyrobená ze dvou vysoce kvalitních vrstev.
Jednou z nich je visco termelastická, měkká a na dotek příjemná Visco pěna.
Druhou stranu a jádro matrace tvoří nosná pěna. Díky ní je matrace velmi pružná a odolná proti deformaci.
Termoelastická podložka se sama přizpůsobí vašemu tělu a zaručí vám ten nejvyšší komfort.
spát. Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí. Antialergický potah s vatelínem   ROZMĚRY:100X200CM

Matrace Moten 160x200cm

Rozměr 160 x 200cm Model Moten je celý vyroben z vysoce elastické Model Moten je celý vyroben z vysoce elastické HR pěny. Tato pěna perfektně sedí
těla, uvolnění páteře a kloubů. Navíc je velmi prodyšná.
Zvláště se doporučuje pro lidi s problémy se zády, protože je udržuje ve správné poloze. Co je to dotyčná HR mat?
Miliony otvorů ve struktuře vysoce flexibilní pěny přispívají k dokonalosti
přizpůsobí se anatomickému tvaru těla a zaručují pohodlí při používání. Výhoda pěny
Vysoce flexibilní HR je vysoká flexibilita a okamžitá deformace vůči originálu
stav po odstranění odlehčení tahu z pěny. Navíc má výbornou prodyšnost. Pěkná obálka
Potah Luna věnovaný této řadě, příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu.
Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru C, který usnadňuje sejmutí.Tangential HR pěna. Tato pěna perfektně sedí
těla, uvolnění páteře a kloubů. Navíc je velmi prodyšná.
Zvláště se doporučuje pro lidi s problémy se zády, protože je udržuje ve správné poloze. Co je to dotyčná HR mat?
Miliony otvorů ve struktuře vysoce flexibilní pěny přispívají k dokonalosti
přizpůsobí se anatomickému tvaru těla a zaručují pohodlí při používání. Výhoda pěny
Vysoce flexibilní HR je vysoká flexibilita a okamžitá deformace vůči originálu
stav po odstranění odlehčení tahu z pěny. Navíc má výbornou prodyšnost. Pěkná obálka
Potah Luna věnovaný této řadě, příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu.
Potah je vybaven odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí.  

Matrace Stake 180x200 cm

použitá vysoce odolná pěna (HR) nová technologie pro zlepšení kvality spánku
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• Také při problémech se zády jádrem matrace je taštičková vložka skládající se z 272 pružin/m² vynikající prodyšnost potah je vybaven zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné rozepnutí bližší informace ke složení matrace ve fotogalerii   Rozměr: 180×200 cm

Matrace Klaudi 120x200cm

Srdcem matrace je kapesní vložka skládající se z 508 pružin na metr čtvereční
Matrace s tímto typem pružin jsou tvrdší
Vrstvy zvyšující odolnost matrace
Doplňková vrstva matrace je 3 cm obojstranná, odolná proti vysoké deformaci.
Díky svým vlastnostem prodlužuje životnost matrace, což znamená, že během mnoha let používání neztrácí své vlastnosti.
Potah: příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu.
Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí.
ROZMĚRY : 120X200CM

Matrace Jakub 160x200 cm

– správná podpora páteře a vysoký komfort při spánku.  – dokonale se přizpůsobí tvaru Vašeho těla – antialergický potah  – 7 zónový systém taštičkových pružin multipocket (508 pružin / m2)  

Matrace Klaudi 200x200cm

Srdcem matrace je kapesní vložka skládající se z 508 pružin na metr čtvereční
Matrace s tímto typem pružin jsou tvrdší
Vrstvy zvyšující odolnost matrace
Doplňková vrstva matrace je 3 cm obojstranná, odolná proti vysoké deformaci.
Díky svým vlastnostem prodlužuje životnost matrace, což znamená, že během mnoha let používání neztrácí své vlastnosti.
Potah: příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu.
Potah je opatřen odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí.
ROZMĚRY : 200X200CM

Matrace Lupin  80x200cm

Velikost matrace – 80×200 Výplň matrace – Bonell, Plsť, Polyuretanová pěna Odnímatelný kryt Vysoká nosnost a odolnost proti deformaci za nízkou cenu.
Hledáte matraci, která splní následující očekávání: vysoká odolnost proti vysokému tlaku, odolnost proti deformaci, výrobek na mnoho let, nízká cena. Matrace Lupin určitě splní výše zmíněná očekávání, protože mají spolehlivé bonellové pružiny.  Je to model vhodný do rodiny i pro studenta, který se chce před zkouškou dobře vyspat.  Volbou Lupin si zajistíte spánek na kvalitní matraci, která je dostupná za nejnižší cenu na trhu.  A vyvážená tvrdost H2 vás ráno probudí svěží. Doplňkovou vrstvou matrace je oboustranná 3 cm kvalitní nosná pěna odolná proti deformaci . Díky svým vlastnostem prodlužuje životnost matrace, což znamená, že neztrácí své vlastnosti v průběhu mnoha let používání. Luna potah věnovaný této řadě, příjemný na dotek z velmi kvalitního úpletu. Potah je vybaven odnímatelným zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné sejmutí.

Matrace Stake 90x200 cm

použitá vysoce odolná pěna (HR) nová technologie pro zlepšení kvality spánku
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• Také při problémech se zády jádrem matrace je taštičková vložka skládající se z 272 pružin/m² vynikající prodyšnost potah je vybaven zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné rozepnutí bližší informace ke složení matrace ve fotogalerii   Rozměr: 90×200 cm

Matrace Katka 90x200 cm

– měkká matrace H1, díky termoplastickým podložkám – systém High Pocket, výška 24 cm – vysoký komfort a pohodlný spánek – antialergický potah s vatelínem – paměťová pěna – termoelastická podložka, pro ten nejvyšší komfort  – až 262 pružin na metr 

Matrace Jakub 80x200 cm

– správná podpora páteře a vysoký komfort při spánku.  – dokonale se přizpůsobí tvaru Vašeho těla – antialergický potah  – 7 zónový systém taštičkových pružin multipocket (508 pružin / m2)  

Matrace Lucie 180x200 cm

– správná podpora páteře a vysoký komfort při spánku – antialergický potah s vatelínem – optimální tvrdost H2 – kapesní pružinový systém zajišťuje výšku matrace 24 cm – vysoce kvalitní podpůrná pěna – velmi příjemný, kvalitní potah s možností rozepnutí 

Matrace Lemar  160x200cm

  Tvrdost matrace – H2 7zónový systém (272 pružin / m2) 1 mm filcový podklad Polyuretan 2 cm PU25 Rozměr 160 x 200cm Taštičkové pružinové matrace jsou upgradem námi již léta známých pružinových matrací, který spočívá ve zmenšení pružin a jejich umístění do samostatných kapes vyplněných pěnovou vložkou.  Počet pružin je přímo úměrný nosné síle – jejich vhodný počet zajišťuje správnou tvrdost matrace .  Jedná se o extrémně moderní řešení, díky kterému se kapsová matrace Lemar dokonale přizpůsobila tlaku těla a zajistila maximální pohodlí.  To však není vše – kapesní matrace mají ještě jednu výhodu, kterou je jejich tichý chod a dostatečná cirkulace vzduchu – a zároveň zvyšují snadnost hygieny.  Pružinová matrace Lemar vám umožní udržet správné držení těla při spánku.šímu zatížení. Matrace mají stupnici tvrdosti: H1 – velmi měkká matrace (pro osobu do 60 kg) H2 – měkká matrace (pro osobu od 50 do 80 kg) H3 – tvrdá matrace (pro osobu od 70 do 110 kg) H4 – velmi tvrdá matrace (pro osobu nad 100 kg) Tvrdost matrace Lemar : H2

Matrace Aura 120x200cm

Matrace s unikátní strukturou, která zajišťuje maximální pohodlí a stará se o správnou polohu těla během spánku: • Bez ohledu na vaši váhu • Bez ohledu na vaši polohu při spánku • I když máte problémy se zády
Vždy se vám přizpůsobí..

Antialergický potah s vatelínem
7 zónový systém taštičkových pružin (272 pružin/m2)
Plsť 1mm

Rozměry: 120x200cm

Matrace Proxy 100x200 cm

použitá vysoce kvalitní PUR pěna nová technologie pro zlepšení kvality spánku
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• Také při problémech se zády jádrem matrace je taštičková vložka skládající se z 262 pružin/m²vynikající prodyšnost kokosová vložka, která zajišťuje antialergické a protiplísňové vlastnosti termoelastická podložka se sama přizpůsobí vašemu tělu a zaručí vám ten nejvyšší komfort, doporučuje se zejména pro alergiky potah je vybaven zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné rozepnutí bližší informace ke složení matrace ve fotogalerii Rozměr: 100×200 cm

Matrace Palas 100x200 cm

použitá vysoce kvalitní PUR pěna nová technologie pro zlepšení kvality spánku
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• Také při problémech se zády High Pocket Systemm 18 cm jádrem matrace je taštičková vložka skládající se z 272 pružin/m²vynikající prodyšnost kokosová vložka, která zajišťuje antialergické a protiplísňové vlastnosti potah je vybaven zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné rozepnutí bližší informace ke složení matrace ve fotogalerii   Rozměr: 100×200 cm

Matrace Lemar  80x200cm

  Tvrdost matrace – H2 7zónový systém (272 pružin / m2) 1 mm filcový podklad Polyuretan 2 cm PU25 Rozměr 80 x 200cm Taštičkové pružinové matrace jsou upgradem námi již léta známých pružinových matrací, který spočívá ve zmenšení pružin a jejich umístění do samostatných kapes vyplněných pěnovou vložkou.  Počet pružin je přímo úměrný nosné síle – jejich vhodný počet zajišťuje správnou tvrdost matrace .  Jedná se o extrémně moderní řešení, díky kterému se kapsová matrace Lemar dokonale přizpůsobila tlaku těla a zajistila maximální pohodlí.  To však není vše – kapesní matrace mají ještě jednu výhodu, kterou je jejich tichý chod a dostatečná cirkulace vzduchu – a zároveň zvyšují snadnost hygieny.  Pružinová matrace Lemar vám umožní udržet správné držení těla při spánku.šímu zatížení. Matrace mají stupnici tvrdosti: H1 – velmi měkká matrace (pro osobu do 60 kg) H2 – měkká matrace (pro osobu od 50 do 80 kg) H3 – tvrdá matrace (pro osobu od 70 do 110 kg) H4 – velmi tvrdá matrace (pro osobu nad 100 kg) Tvrdost matrace Lemar : H2

Matrace Peter 80x200 cm

použitá vysoce kvalitní PUR pěna nová technologie pro zlepšení kvality spánku
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• Také při problémech se zády jádrem matrace je taštičková vložka skládající se z 272 pružin/m²vynikající prodyšnost kokosová vložka, která zajišťuje antialergické a protiplísňové vlastnosti potah je vybaven zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné rozepnutí bližší informace ke složení matrace ve fotogalerii   Rozměr: 80×200 cm

Matrace Lemar  90x200cm

  Tvrdost matrace – H2 7zónový systém (272 pružin / m2) 1 mm filcový podklad Polyuretan 2 cm PU25 Rozměr 90 x 200cm Taštičkové pružinové matrace jsou upgradem námi již léta známých pružinových matrací, který spočívá ve zmenšení pružin a jejich umístění do samostatných kapes vyplněných pěnovou vložkou.  Počet pružin je přímo úměrný nosné síle – jejich vhodný počet zajišťuje správnou tvrdost matrace .  Jedná se o extrémně moderní řešení, díky kterému se kapsová matrace Lemar dokonale přizpůsobila tlaku těla a zajistila maximální pohodlí.  To však není vše – kapesní matrace mají ještě jednu výhodu, kterou je jejich tichý chod a dostatečná cirkulace vzduchu – a zároveň zvyšují snadnost hygieny.  Pružinová matrace Lemar vám umožní udržet správné držení těla při spánku.šímu zatížení. Matrace mají stupnici tvrdosti: H1 – velmi měkká matrace (pro osobu do 60 kg) H2 – měkká matrace (pro osobu od 50 do 80 kg) H3 – tvrdá matrace (pro osobu od 70 do 110 kg) H4 – velmi tvrdá matrace (pro osobu nad 100 kg) Tvrdost matrace Lemar : H2

Matrace Lemar  100x200cm

  Tvrdost matrace – H2 7zónový systém (272 pružin / m2) 1 mm filcový podklad Polyuretan 2 cm PU25 Rozměr 100 x 200cm Taštičkové pružinové matrace jsou upgradem námi již léta známých pružinových matrací, který spočívá ve zmenšení pružin a jejich umístění do samostatných kapes vyplněných pěnovou vložkou.  Počet pružin je přímo úměrný nosné síle – jejich vhodný počet zajišťuje správnou tvrdost matrace .  Jedná se o extrémně moderní řešení, díky kterému se kapsová matrace Lemar dokonale přizpůsobila tlaku těla a zajistila maximální pohodlí.  To však není vše – kapesní matrace mají ještě jednu výhodu, kterou je jejich tichý chod a dostatečná cirkulace vzduchu – a zároveň zvyšují snadnost hygieny.  Pružinová matrace Lemar vám umožní udržet správné držení těla při spánku.šímu zatížení. Matrace mají stupnici tvrdosti: H1 – velmi měkká matrace (pro osobu do 60 kg) H2 – měkká matrace (pro osobu od 50 do 80 kg) H3 – tvrdá matrace (pro osobu od 70 do 110 kg) H4 – velmi tvrdá matrace (pro osobu nad 100 kg) Tvrdost matrace Lemar : H2

Matrace Peter 120x200 cm

použitá vysoce kvalitní PUR pěna nová technologie pro zlepšení kvality spánku
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• Také při problémech se zády jádrem matrace je taštičková vložka skládající se z 272 pružin/m²vynikající prodyšnost kokosová vložka, která zajišťuje antialergické a protiplísňové vlastnosti potah je vybaven zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné rozepnutí bližší informace ke složení matrace ve fotogalerii   Rozměr: 120×200 cm

Matrace Muniesa 180x200 cm

použitá vysoce odolná pěna (HR) nová technologie pro zlepšení kvality spánku
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• Také při problémech se zády jádrem matrace je taštičková vložka skládající se z 508 pružin/m² vynikající prodyšnost. potah je vybaven zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné rozepnutí bližší informace ke složení matrace ve fotogalerii Rozměr: 180×200 cm

Matrace Kymo 80x200cm

  Tvrdost matrace – H3 / H4 Pouzdro – Antialergické  Složení – Kokosová podložka latexovaná 1 cm / Polyuretan 15 cm PU25 Rozměr 80 x 200cm Tvrdá matrace Kymo je ponechána v kokosovém vláknu, o kterém tvrdí, že získává dodatečné povrchové zpevnění.
Díky tomuto reliéfu matrace zajistí pravidelné přikládání terče při odpočinku.
Kokosová vložka navíc koriguje životnost matrace a zabraňuje jakékoli dekontaminaci.
Kymo Kokosová Matrace je skvělá volba pro dospělé a děti. Zajistěte dobrou cirkulaci vzduchu, která přinese alergie a alergie související s alergiemi. Matrace Kymo je klasifikována jako pevná matrace díky vrstvě  kokosové rohože .  Použitý materiál navíc zpevňuje strukturu celé matrace, což z ní dělá ideální volbu pro pár.  Kokosová matrace Kymo má vrchní vrstvu, kterou je nosná pěna, odolná proti deformaci a většímu zatížení. Matrace mají stupnici tvrdosti: H1 – velmi měkká matrace (pro osobu do 60 kg) H2 – měkká matrace (pro osobu od 50 do 80 kg) H3 – tvrdá matrace (pro osobu od 70 do 110 kg) H4 – velmi tvrdá matrace (pro osobu nad 100 kg) Tvrdost matrace Kymo : H3 / H4

Matrace Niky 120x200 cm

použitá vysoce odolná pěna (HR) 4cm nová technologie pro zlepšení kvality spánku
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• Také při problémech se zády jádrem matrace je taštičková vložka skládající se z 508 pružin/m² vynikající prodyšnost. potah je opatřen zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné rozepnutí bližší informace o složení matrace ve fotogalerii
Rozměr: 120×200 cm

Matrace Niky 160x200 cm

použitá vysoce odolná pěna (HR) 4cm nová technologie pro zlepšení kvality spánku
• Bez ohledu na vaši váhu
• Bez ohledu na vaši polohu při spánku
• Také při problémech se zády jádrem matrace je taštičková vložka skládající se z 508 pružin/m² vynikající prodyšnost. potah je vybaven zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné rozepnutí bližší informace ke složení matrace ve fotogalerii Rozměr: 160×200 cm

Matrace Kymo 120x200cm

  Tvrdost matrace – H3 / H4 Pouzdro – Antialergické  Složení – Kokosová podložka latexovaná 1 cm / Polyuretan 15 cm PU25 Rozměr 120 x 200cm Tvrdá matrace Kymo je ponechána v kokosovém vláknu, o kterém tvrdí, že získává dodatečné povrchové zpevnění.
Díky tomuto reliéfu matrace zajistí pravidelné přikládání terče při odpočinku.
Kokosová vložka navíc koriguje životnost matrace a zabraňuje jakékoli dekontaminaci.
Kymo Kokosová Matrace je skvělá volba pro dospělé a děti. Zajistěte dobrou cirkulaci vzduchu, která přinese alergie a alergie související s alergiemi. Matrace Kymo je klasifikována jako pevná matrace díky vrstvě  kokosové rohože .  Použitý materiál navíc zpevňuje strukturu celé matrace, což z ní dělá ideální volbu pro pár.  Kokosová matrace Kymo má vrchní vrstvu, kterou je nosná pěna, odolná proti deformaci a většímu zatížení. Matrace mají stupnici tvrdosti: H1 – velmi měkká matrace (pro osobu do 60 kg) H2 – měkká matrace (pro osobu od 50 do 80 kg) H3 – tvrdá matrace (pro osobu od 70 do 110 kg) H4 – velmi tvrdá matrace (pro osobu nad 100 kg) Tvrdost matrace Kymo : H3 / H4