Nízký botník brenna - bílá/hnědá

Dřevěný masivní nábytek kolekce Brenna je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Při zpracování je kladen velký důraz na kvalitní řemeslnou práci. Botník je navíc povrchově upraven lakováním. Bílá vrstva má perfektní krytí i při použití ekologické barvy na vodní bázi, které je přátelská k životnímu prostředí, což tento kousek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.  Tento nízký botník je vyroben ze 100% z kvalitní borovice. Horní deska výrobku je vytvořena taktéž z kvalitního borovicového dřeva v přirozeném barevném odstínu. 

 

 

Jedná se o výrobek určený k dokonalému vybavení předsíně. Botník poskytuje dvě otevřené přihrádky pro pohodlné uskladnění bot. Zadní stěna úložného prostoru je tvořena deskami, což vytváří designově zajímavou plochu. Tento kousek je nejen úložným prostorem, ale i skvělým pomocníkem. Umístění ve vstupní hale oceníte zejména při zouvání obuvi.

 

 

Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

 

Rozměry nízkého botníku Brenna jsou 100x40x35cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Brenna najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.

Výklopný botník brenna - bílá/hnědá

Dřevěný masivní nábytek kolekce Brenna je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Při zpracování je kladen velký důraz na kvalitní řemeslnou práci. Botník je navíc povrchově upraven lakováním. Bílá vrstva má perfektní krytí i při použití ekologické barvy na vodní bázi, které je přátelská k životnímu prostředí, což tento kousek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.  Tento výklopný botník je vyroben ze 100% z kvalitní borovice. Horní deska výrobku je vytvořena taktéž z kvalitního borovicového dřeva v přirozeném barevném odstínu.  

 

 

Jedná se o výrobek určený k dokonalému vybavení předsíně. Botník poskytuje dvě výklopné přihrádky, rozdělené na dva úložné prostory, pro pohodlné uskladnění bot. Nad nimi je usazena široká zásuvka se dvěma úchytkami. Jednoduše tvarované úchytky jsou z kovu, svým vzhledem podporují jednoduchou linii nábytku Brenna. Zásuvky jsou usazeny na kovových kolejnicích, což zajistí její stabilitu při používání. Tento kousek je nejen skvělým úložným prostorem pro obuv, ale také vhodný například uložení klíčů, či kapesníčků v prostoru horní zásuvky.

 

 

Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

 

Rozměry výklopného botníku Brenna jsou 100x110x35cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Brenna najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky. Hodně povedený kus Výklopný botník brenna – dostanete právě zde tu na webu zařazený v kategorii botníky do malé předsíně. Prozkoumejte zcela nové výrobky ze zmíněné sekce za příznivou cenu. Věhlasný dodavatel SZE pro své zákazníky prodává skvělé výrobky

Vysoký botník hagop - ořech pacifik/béžová

Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí přirozeně, zemitě a přímo vybízí k doplnění zelenou barvou v podobě rostlin. Praktický účel jednotlivých prvku je jasný na první pohled, rafinovanost a různorodost úložných prostor poskytne úschovu pro vaše oblečení, obuv i další potřebné věci. Na nábytku je aplikován vysoce lesklý UV lak, který je až 4x odolnější vůči vnějšímu poškození či otěru oproti standartnímu laku. Panty a pojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištuje pomalé a tiché dovírání dvířek a zásuvek, tím je každodenní požívání šetrnější a životnost výrobku delší. Ohýbané chromové rukojeti s aplikací v dekoru dřeva slouží jako dekorativní prvek s praktickou funkcí pro snadnou manipulaci. Uvnitř nábytku se nachází kvalitní kování Hettich německé výroby, které zajišťuje pevnost a stabilitu výrobků. Celkové provedení nábytku bylo vytvořeno tak, aby jeho služba vydržela co…
Výjimečný produkt Vysoký botník hagop – jde sehnat přímo tady na našem webu ve známé kategorii botníky do malé předsíně! Nyní najdete jiné produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více kvalitních produktů od značky JL. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nízký botník hagop - ořech pacifik/béžová

Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí přirozeně, zemitě a přímo vybízí k doplnění zelenou barvou v podobě rostlin. Praktický účel jednotlivých prvku je jasný na první pohled, rafinovanost a různorodost úložných prostor poskytne úschovu pro vaše oblečení, obuv i další potřebné věci. Na nábytku je aplikován vysoce lesklý UV lak, který je až 4x odolnější vůči vnějšímu poškození či otěru oproti standartnímu laku. Panty a pojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištuje pomalé a tiché dovírání dvířek a zásuvek, tím je každodenní požívání šetrnější a životnost výrobku delší. Ohýbané chromové rukojeti s aplikací v dekoru dřeva slouží jako dekorativní prvek s praktickou funkcí pro snadnou manipulaci. Uvnitř nábytku se nachází kvalitní kování Hettich německé výroby, které zajišťuje pevnost a stabilitu výrobků. Celkové provedení nábytku bylo vytvořeno tak, aby jeho služba vydržela co…

Botník orson - bílá/dub tmavý nebraska

Praktický botník Orson s výklopnými dvířky zútulní váš domov a poskytne dostatek úložného prostoru pro uložení vaší obuvi. Korpus i dvířka skříně jsou vyrobeny z lamina v bílém dekoru o tloušťce 2,5cm. Horní i spodní deska a horní část dvířek jsou tvořeny laminem v dekoru dubu tmavého Nebraska, což rozbíjí bílou plochu celého kusu nábytku. Ve vnitřním prostoru se nalézá 1 vnitřní police. Panty dvířek jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištují pomalé a tiché dovírání. Úchytka je vyrobena a umístěna tak, aby zajistila snadnou manipulaci. Celý botník je nesen nastavitelnými nožkami pro případné vyrovnání nerovností na podlaze. Sedák botníku je čalouněný vysoce kvalitní voděodolnou látkou, která se snadno udržuje.

 

 

Rozměry botníku Orson jsou 50x47x35cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Orson najdete níže v souvisejících produktech.Velmi prodávaný kus Botník orson – bílá/dub tmavý nebraska je dostupný právě tu v populární kategorii botníky do malé předsíně. Nyní můžete koupit podobné produkty z této známé rubriky snadno online. Populární značka JL má k dispozici prvotřídní produkty. Nakupujte výhoděn u nás! To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další produkty značky JL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Botník lydia - bílá

Botník z kolekce Lydia skýtá jedna dvířka s 1 vnitřní policí a otevřený prostor pro uložení vaší obuvi. Dvířka a ozdobné lišty jsou vyrobeny z profilovaného MDF ve vysokém lesku v bílé barvě. MDF je přírodnějším materiálem, vyrábí se bez použití lepidel. Korpus je vyroben z dřevotřísky taktéž v bílé barvě. Panty jsou opatřeny systémem soft-close, které umožňují pomalé a tiché dovírání dvířek. Ozdobná chromová úchytka usnadňuje manipulaci s dvířky. Nožky jsou nastavitelné pro případné vyrovnání nerovnosti na podlaze. Na horní desce botníku je usazen čalouněný sedák z vysoce kvalitní voděodolné látky pro snadnou údržbu.

 

 

Rozměry botníku Lydia jsou 80x45x36cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Lydia najdete níže v souvisejících produktech.

Botník suno - béžová

Úzký botník Suno se snadno vměstná do menších předsíní, kde je potřeba využít každý kousek místa. Přímo ideální je do průchozích chodeb, jelikož jeho hloubka činí pouhých 16cm. Botník se otevírá svislým odklopením ode zdi, podobně jako dveře je ke zdi připevněn pouze panty po jedné straně. Přední strana je pokryta vysoce lesklým UV lakem v béžové barvě, UV lak je 4x odolnější vůči fyzickému poškození oproti standartnímu laku. Korpus a vnitřek botníku je tvořen béžovým laminem o šířce 1,8cm. Z vnějšku je umístěn 1 dvojitý chromovaný háček, pro případné odložení kabelky či kabátu. Může také sloužit pro dekorativní prvek jako například zavěšený klobouk či jinou dekoraci. Botník obsahuje 6 úložných polic.

 

 

Rozměry botníku Suno jsou 67x208x16cm (š, v, h).

 

 

Další varianty botníku Suno můžete vidět níže v souvisejících produktech. Tento velmi žádaný výrobek jde pořídit právě nyní tady na našem webu v rubrice botníky do malé předsíně! Nyní získáte zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také více kousků značky JL. Najdete je níže na této stránce.

Botník suno - bílá

Úzký botník Suno se snadno vměstná do menších předsíní, kde je potřeba využít každý kousek místa. Přímo ideální je do průchozích chodeb, jelikož jeho hloubka činí pouhých 16cm. Botník se otevírá svislým odklopením ode zdi, podobně jako dveře je ke zdi připevněn pouze panty po jedné straně. Přední strana je pokryta vysoce lesklým UV lakem v bílé barvě, UV lak je 4x odolnější vůči fyzickému poškození oproti standartnímu laku. Korpus a vnitřek botníku je tvořen bílým laminem o šířce 1,8cm. Z vnějšku je umístěn 1 dvojitý chromovaný háček, pro případné odložení kabelky či kabátu. Může také sloužit pro dekorativní prvek jako například zavěšený klobouk či jinou dekoraci. Botník obsahuje 6 úložných polic.

 

 

Rozměry botníku Suno jsou 67x208x16cm (š, v, h).

 

 

Další varianty botníku Suno můžete vidět níže v souvisejících produktech.
Tento akční a ve slevě výrobek Botník suno – bílá máte možnost koupit mimo jiné tady a teď na našem webu umístěný v sekci botníky do malé předsíně. Nyní najdete vyjímečné zboží z této známé sekce z pohodlí domova! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další kousky od výrobce JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce JL dlouhodobě prodává vysoce kvalitní sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Botník se zrcadlem suno - bílá

Úzký botník Suno se snadno vměstná do menších předsíní, kde je potřeba využít každý kousek místa. Přímo ideální je do průchozích chodeb, jelikož jeho hloubka činí pouhých 16cm. Botník se otevírá svislým odklopením ode zdi, podobně jako dveře je ke zdi připevněn pouze panty po jedné straně. Přední strana je pokryta vysoce lesklým UV lakem v bílé barvě, UV lak je 4x odolnější vůči fyzickému poškození oproti standartnímu laku. Korpus a vnitřek botníku je tvořen bílým laminem o šířce 1,8cm. Z vnějšku je umístěn 1 dvojitý chromovaný háček, pro případné odložení kabelky či kabátu. Může také sloužit pro dekorativní prvek jako například zavěšený klobouk či jinou dekoraci. Botník obsahuje 6 úložných polic. Nepostradatelným pomocníkem je zrcadlo, jehož funkce nepopiratelně patři k odchodovému rituálu. Zrcadlo se skládá ze 3 jednotlivých dílu.

 

 

Rozměry botníku se zrcadlem Suno jsou 67x208x16cm (š, v, h).

 

 

Další varianty botníku Suno můžete vidět níže v souvisejících…

Botník se zrcadlem suno - béžová

Úzký botník Suno se snadno vměstná do menších předsíní, kde je potřeba využít každý kousek místa. Přímo ideální je do průchozích chodeb, jelikož jeho hloubka činí pouhých 16cm. Botník se otevírá svislým odklopením ode zdi, podobně jako dveře je ke zdi připevněn pouze panty po jedné straně. Přední strana je pokryta vysoce lesklým UV lakem v béžové barvě, UV lak je 4x odolnější vůči fyzickému poškození oproti standartnímu laku. Korpus a vnitřek botníku je tvořen béžový laminem o šířce 1,8cm. Z vnějšku je umístěn 1 dvojitý chromovaný háček, pro případné odložení kabelky či kabátu. Může také sloužit pro dekorativní prvek jako například zavěšený klobouk či jinou dekoraci. Botník obsahuje 6 úložných polic. Nepostradatelným pomocníkem je zrcadlo, jehož funkce nepopiratelně patři k odchodovému rituálu. Zrcadlo se skládá ze 3 jednotlivých dílu.

 

 

Rozměry botníku botníku se zrcadlem Suno jsou 67x208x16cm (š, v, h).

 

 

Další varianty botníku Suno můžete vidět níže v…
Tento zlevněný kus Botník se zrcadlem suno – béžová můžete koupit bezprostředně na stránkách v populární kategorii botníky do malé předsíně! Nyní si můžete koupit oblíbené produkty z naší kategorie za extra cenu! To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od značky JL. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Předsíňová lavice se sedákem melad - béžová

Jednoduchý design s moderní dlouhou úchytkou této lavici vyloženě sluší. Všechny pohledové plochy jsou pokryty vysoce lesklým UV lakem v teplé béžové barvě. Tento UV lak ve vysokém lesku je čtyřikrát odolnější proti fyzickému poškození oproti standardnímu lakování. Vnitřní strana korpusu je v bílé barvě, a tloušťka materiálu je až 38mm. Součástí produktu je jedna vnitřní police a nožky pro vyrovnání nerovného povrchu jsou nastavitelné. Panty soft-close umožňují tiché zavírání dvířek, a výklopným dvířkám nechybí také plynový píst. Sedák o tloušťce 5cm je čalouněný vysoce kvalitní voděodolnou látkou, která se snadno udržuje.

 

Rozměry předsíňové lavice se sedákem Melad jsou 60x46x35cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Melad najdete níže v souvisejícím zboží.

  Hodně povedený produkt Předsíňová lavice se sedákem melad jde získat právě nyní tady u nás zařazený v sekci botníky do předsíně! Prozkoumejte akční zboží z naší rubriky za nejlepší ceny! Oblíbený výrobce JL pro své zákazníky dodává top produkty.

Skříňka orson - bílá/dub tmavý nebraska

Praktická dvoudveřová předsíňová skříňka Orson s jednou zásuvkou zútulní váš domov a poskytne dostatek úložného prostoru pro uložení vašich svršků. Korpus i dvířka skříně jsou vyrobeny z lamina v bílém dekoru o tloušťce 2,5cm. Horní i spodní deska a čelo zásuvky jsou tvořeny laminem v dekoru dubu tmavého Nebraska, což rozbíjí bílou plochu dvířek. Ve vnitřním prostoru se nalézají 2 vnitřní police. Panty dvířek jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištují pomalé a tiché dovírání. Úchytky jsou vyrobeny a umístěny tak, aby zajistily snadnou manipulaci. Celá skříňka je nesena nastavitelnými nožkami pro případné vyrovnání nerovností na podlaze. V případě zájmu je možné přikoupit náhradní police.

 

 

Rozměry skříňky Orson jsou 68x98x35cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Orson najdete níže v souvisejících produktech. Tento diskontní produkt lze zakoupit rovnou tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice botníky do malé předsíně! Nyní můžete koupit parádní produkty z této rubriky z pohodlí domova. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od značky JL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce JL má na skladě špičkový sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Čalouněný botník marley - bílá/borovice

Pokud nemáte v domácnosti mnoho místa, ale i přesto byste chtěli při obouvání zažívat vysoký komfort, je čalouněný botník Marley určen přímo pro vás. Hodí se samostatně i jako doplněk předsíňové sestavy. Jeho praktické rozměry nejsou jedinou předností. Produkt zaujme také jedinečným rustikálním designem v čele s elegantní bílou barvou v odstínu slonové kosti na předních profilovaných dvířkách či ozdobných lištách. Tu doplňuje světlý dekor polárního borovicového dřeva. Za výklopná dvířka můžete uschovat své oblíbené páry bot. Úložný prostor s hloubkou 31cm je uvnitř rozdělen napůl policí. Botník zdobí také kovová vzorovaná úchytka.

 

Přední část botníku spolu s dekorativní krycí deskou je lakována UV lakem s jemným matným efektem, který zvyšuje povrchovou odolnost nábytku. Profilovaná čela a ozdobné lišty jsou vyrobeny ze silného MDF tloušťky 25mm, korpus tvoří lamino silné 18mm. Čalouněný sedák vysoký 5cm je z kvalitních textilií, které jsou voděodolné a usnadňují odstraňování…
Často hledaný výrobek Čalouněný botník marley – jde koupit právě teď tu v populární sekci botníky do malé předsíně. Prozkoumejte zcela nové produkty z této oblíbené sekce ve výprodejové akci. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od dodavatele JL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka JL dlouhodobě poskytuje skvělé zboží

Botník orfea - šedá/ořech pacific

Kolekce nábytku Orfea propojuje moderní a neotřelý vzhled, kvalitu zpracování a praktičnost. První čím nábytek zaujme na první pohled, je odolný UV lak v antracitově šedé barvě v kombinaci s dekorem ořechu pacific. UV lak je 4x odolnější proti fyzickému poškození než lak standardní. Veškeré panty a dojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovírání dvířek i zásuvek. Jednotlivé kousky nábytku jsou neseny chromovými nožkami v rámové konstrukci a dozdobeny praktickými chromovými úchytkami. Interiér jednotlivých prvků je v béžovém textilním dekoru.

 

 

Botník Orfea obsahuje úložný postor pro boty s 1 policí a výklopnými dvířky. Výklopná dvířka jsou v antracitově šedé barvě a zdobena pásem v dekoru ořechu pacific. Funkčnost dvířek zajištuje plynová pružina. Na horní desce je umístěn  5cm široký, čalouněný sedák pro snadné přezouvání. Sedák potažený vysoce kvalitní vodě odolnou látkou, která se snadno udržuje.

 

 

 

Rozměry botníku…
Tento velmi oblíbený produkt lze zakoupit právě tady na našich stránkách v oblíbené kategorii botníky do malé předsíně. Nyní získáte ještě jiné produkty z této rubriky za outletovou cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od dodavatele JL. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce JL dlouhodobě dodává velmi kvalitní produkty.

Předsíňová skříňka orfea - šedá/ořech pacific

Kolekce nábytku Orfea propojuje moderní a neotřelý vzhled, kvalitu zpracování a praktičnost. První čím nábytek zaujme na první pohled, je odolný UV lak v antracitově šedé barvě v kombinaci s dekorem ořechu pacific. UV lak je 4x odolnější proti fyzickému poškození než lak standardní. Veškeré panty a dojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, který zajišťuje pomalé a tiché dovírání dvířek i zásuvek. Jednotlivé kousky nábytku jsou neseny chromovými nožkami v rámové konstrukci a dozdobeny praktickými chromovými úchytkami. Interiér jednotlivých prvků je v béžovém textilním dekoru.

 

 

Předsíňová skříňka Orfea je tvořena úložným prostorem s asymetrickými dvířky a zásuvkou. Celá skříňka je ve vysokém lesku v antracitově šedé barvě, celistvost skříňky rozbíjí část čela zásuvky v dekoru ořechu pacific. Uvnitř úložného prostoru skříňky se nalézají 2 police.

 

 

Rozměry předsíňové skříňky Orfea jsou 76x101x35cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Orfea…Tento výjimečný produkt Předsíňová skříňka orfea – šedá/ořech pacific můžete pořídit bezstarostně na webu zařazený v rubrice botníky do malé předsíně. Vyhledejte si kvalitní produkty ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu.

Čalouněný botník freya - dub halifax/bílá

Rádi byste obohatili svou předsíň o sedací botník, ale nemáte zrovna prostoru na rozdávání. Čalouněný botník z kolekce nábytku Freya nabízí ideální řešení. Prostorově nezabere mnoho místa a zároveň poskytne vysněný komfort při obouvání. Hodí se jako samostatný produkt, ale i jako součást předsíňových sestav Freya. Kromě pohodlného sedáku nabízí botník také úložný prostor. Za vyklápěcími dvířky je prostor rozdělen policí, díky čemuž vzniknou dva výklenky s dostatečnou hloubkou 34cm. Přírodní moderní design je sladěn do tónů bílé barvy a dekoru dubového dřeva v odstínu Halifax tabákový. Bílá přední deska je lakována speciálním vysoce lesklým UV lakem, který je čtyřikrát odolnější proti fyzickému poškození oproti standardnímu lakování a zároveň šetrný k životnímu prostředí.

 

Čalouněný polštář na sezení o výšce 5cm je potažen kvalitním materiálem, který je voděodolný a umožňuje snadné odstranění skvrn. Korpus botníku je vyroben z odolného lamina a dekorační prvek na přední straně…Výjimečný a žádaný produkt Čalouněný botník freya – je k získání snadno tady na našem webu v populární kategorii botníky do malé předsíně. Nyní koupíte parádní kousky ze zmíněné sekce na pár kliknutí. Věhlasná značka JL vám může poskytnout velmi kvalitní produkty

Čalouněný botník artis - bílá/ořech pacific

Botník Artis je sice menší, ale praktický. V předsíni oceníte hlavně pohodlný čalouněný sedák na vrchní desce. Produkt nabízí prostorově úsporné řešení především pro menší domácnosti. Je ale vhodný i jako doplněk předsíňové sestavy či samostatný plnohodnotný produkt. Za výklopnými dvířky se skrývá výklenek s hloubkou téměř 32cm a je rozdělen policí. Vyšší výklenek měří na výšku 15,8 a nižší 14,4cm. Bílá barva v kombinaci s dekorem ořechu pacific podpoří v domácnosti příjemnou atmosféru. Kolekce nábytku Artis se nese v duchu oblíbeného venkovského stylu Provence. Botník disponuje vyřezávaným čelem, horní lištou a ozdobnou úchytkou. Pohledové strany produktu jsou navíc lakovány speciálním UV lakem s jemným matným efektem, který je šetrný k životnímu prostředí a až čtyřikrát odolnější v porovnání se standardním lakováním.

 

Produkt je vyroben z kvalitních pevných materiálů. Ozdobné lišty a přední části botníku tvoří MDF o tloušťce 25mm, zbytek korpusu je vyroben z lamina tloušťky…
Diskontní produkt seženete právě teď tady na našich stránkách zařazený v rubrice botníky do malé předsíně. Získejte ještě jiné produkty z naší sekce jednoduše online. U zákazníků oblíbený výrobce JL má ve stále nabídkce top zboží. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další zboží značky JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Čalouněný botník artis - šedá/ořech pacific

Botník Artis je sice menší, ale praktický. V předsíni oceníte hlavně pohodlný čalouněný sedák na vrchní desce. Produkt nabízí prostorově úsporné řešení především pro menší domácnosti. Je ale vhodný i jako doplněk předsíňové sestavy či samostatný plnohodnotný produkt. Za výklopnými dvířky se skrývá výklenek s hloubkou téměř 32cm a je rozdělen policí. Vyšší výklenek měří na výšku 15,8 a nižší 14,4cm. Šedá barva v kombinaci s dekorem ořechu pacific podpoří v domácnosti příjemnou hřejivou atmosféru. Kolekce nábytku Artis se nese v duchu oblíbeného venkovského stylu Provence. Botník disponuje vyřezávaným čelem, horní lištou a ozdobnou úchytkou. Pohledové strany produktu jsou navíc lakovány speciálním UV lakem s jemným matným efektem, který je šetrný k životnímu prostředí a až čtyřikrát odolnější v porovnání se standardním lakováním.

 

Produkt je vyroben z kvalitních pevných materiálů. Ozdobné lišty a přední části botníku tvoří MDF o tloušťce 25mm, zbytek korpusu je vyroben z lamina… Tento kvalitní a žádaný produkt Čalouněný botník artis – naleznete rovněž tady na našich stránkách v populární kategorii botníky do malé předsíně. Nyní můžete najít ještě podobné kusy ve zmiňované sekci za internetové ceny! To však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte na další prověřené kousky značky JL. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka JL vyrábí skvělé produkty

Botníková skříň marina - bílá

S praktickou botníkovou skříní MARINA ušetříte prostor a zároveň dosáhnete vytouženého řádu. Deset prostorných úložných ploch s osmi policemi poslouží jako perfektní skrýš pro vaše zlobivé boty. Skříň se však dá využít i pro uložení jiných věcí, například čepic, rukavic, šál. Je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení bílá.
Žádaný kus najdete prostě na webu v sekci botníky do předsíně! Podívejte se na kvalitní zboží z této kategorie ve výhodné akci.

Lavice monako - bílá/hnědá

Pro milovníky masivního nábytku představujeme kolekci Monako, která má design venkovského stylu a je vhodná pro vybavení obývacích pokojů, jídelen, ložnic nebo předsíní. Jde o produkt dánského výrobce, který se zaměřuje na výrobu nábytku z masivu. Lavice Monako je vyrobena z borovice a povrch dřeva je namořen v barvách bílá/světle hnědá. Součástí lavice jsou dva malé šuplíky a jeden dlouhý šuplík. Horní deska lavice je v hnědé barvě a společně s bílou barvou vytváří elegantní a zdobný prvek. Lavice Monako je svým provedením vhodná do předsíňové sestavy a můžete ji využít pro uložení různých drobností. Úchytky jsou kulaté a kovové.

 

S dalšími prvky předsíňové kolekce Monako můžete vytvořit jednoduchou, elegantní a praktickou předsíňovou sestavu. Z kolekce Monako můžete objednávat komody, vitríny, stoly a stolky, židle a další prvky, které můžete nalézt níže v souvisejícím zboží. Masívní materiál se stává velmi oblíbeným díky své pevnosti, odolnosti a domácnosti dodá nádech…

Botník do předsíně gaia 06 - barva - p008

Elegance, čistota, dlouhá výdrž a přírodní vzhled – přesně takový je rustikální nábytek. Pro „fanoušky“ kvalitního dřevěného nábytku přinášíme spoustu nových prvků z masivu včetně tohoto věšáku. Dřevěný nábytek kolekce GAIA je vyráběn ručně, díky čemuž je každý kus nábytku jedinečný. Při zpracování je kladen velký důraz na detaily. Jméno řecké bájné bohyně země GAIA si nábytek získal svými antickými prvky a přírodním vzhledem. Věšák má dvě vrstvy barvy – podkladovou světle oranžovou až krémovou a svrchní barvu dle vašeho výběru. Díky tomu vyniknou světlější hrany. Barvu laku si můžete vybrat až z 19 odstínů. Věšák obsahuje 3 háčky a je dvéřový botník. Rozměry věšáku jsou: 210x79x40cm (v,š,h.) Pro prohlídnutí našich dalších věšáků z masivu klikněte ZDE. Předsíňové stěny a věšáky jsou v různých provedeních – moření, lakování, se zrcadlem, bez zrcadla, užší, se šuplíkem atd. Všechny najdete v souvisejícím zboží níže. Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni…

Výklopný botník rocky iii - dub sanremo

Kolekce Rocky nabízí výklopné botníky, které jsou vhodné i do menších prostorů předsíně. Moderní design nábytku skvěle obohatí váš domov. Botníky Rocky jsou vyrobeny z lamina a lze je objednat v několika odstínech. Můžete vybírat jak v bílé barvě, tak v dekorech dřeva ve světlejším i tmavém odstínu. Úchyty botníků jsou plastové, ve stříbrné barvě.

 

Nabízená varianta botníku Rocky je vyrobena v dekoru dřeva dub sanremo. Botník má troje výklopná dvířka a šuplík.

Pokud by jste chtěli předsíň dovybavit komodou, nabízíme vám možnost dokoupení komod z kolekce Nikolas, které mají stejné varianty odstínů jako kolekce Rocky. Získáte tak spoustu úložného prostoru, který je v domácnosti tolik potřebný.

 

V souvisejících produktech níže, naleznete všechny prvky nábytku z kolekce Rocky a Nikolas.

 

Rozměry botníku jsou: 70×128,4x28cm (š, v, h)

Výklopný botník rocky iii - ořech

Kolekce Rocky nabízí výklopné botníky, které jsou vhodné i do menších prostorů předsíně. Moderní design nábytku skvěle obohatí váš domov. Botníky Rocky jsou vyrobeny z lamina a lze je objednat v několika odstínech. Můžete vybírat jak v bílé barvě, tak v dekorech dřeva ve světlejším i tmavém odstínu. Úchyty botníků jsou plastové, ve stříbrné barvě.

 

Nabízená varianta botníku Rocky je vyrobena v dekoru dřeva ořech selekt. Botník má troje výklopná dvířka a šuplík.

Pokud by jste chtěli předsíň dovybavit komodou, nabízíme vám možnost dokoupení komod z kolekce Nikolas, které mají stejné varianty odstínů jako kolekce Rocky. Získáte tak spoustu úložného prostoru, který je v domácnosti tolik potřebný.

 

V souvisejících produktech níže, naleznete všechny prvky nábytku z kolekce Rocky a Nikolas.

 

Rozměry botníku jsou: 70×128,4x28cm (š, v, h)

Výklopný botník rocky ii - dub sonoma

Kolekce Rocky nabízí výklopné botníky, které jsou vhodné i do menších prostorů předsíně. Moderní design nábytku skvěle obohatí váš domov. Botníky Rocky jsou vyrobeny z lamina a lze je objednat v několika odstínech. Můžete vybírat jak v bílé barvě, tak v dekorech dřeva ve světlejším i tmavém odstínu. Úchyty botníků jsou plastové, ve stříbrné barvě.

 

Nabízená varianta botníku Rocky je vyrobena v dekoru dřeva dub sonoma. Botník má dvoje výklopná dvířka a šuplík.

 

Pokud by jste chtěli předsíň dovybavit komodou, nabízíme vám možnost dokoupení komod z kolekce Nikolas, které mají stejné varianty odstínů jako kolekce Rocky. Získáte tak spoustu úložného prostoru, který je v domácnosti tolik potřebný.

 

V souvisejících produktech níže, naleznete všechny prvky nábytku z kolekce Rocky a Nikolas.

 

Rozměry botníku jsou: 70×91,7x28cm (š, v, h)

Výklopný botník rocky ii - dub sanremo

Kolekce Rocky nabízí výklopné botníky, které jsou vhodné i do menších prostorů předsíně. Moderní design nábytku skvěle obohatí váš domov. Botníky Rocky jsou vyrobeny z lamina a lze je objednat v několika odstínech. Můžete vybírat jak v bílé barvě, tak v dekorech dřeva ve světlejším i tmavém odstínu. Úchyty botníků jsou plastové, ve stříbrné barvě.

 

Nabízená varianta botníku Rocky je vyrobena v dekoru dřeva dub sanremo. Botník má dvoje výklopná dvířka a šuplík.

Pokud by jste chtěli předsíň dovybavit komodou, nabízíme vám možnost dokoupení komod z kolekce Nikolas, které mají stejné varianty odstínů jako kolekce Rocky. Získáte tak spoustu úložného prostoru, který je v domácnosti tolik potřebný.

 

V souvisejících produktech níže, naleznete všechny prvky nábytku z kolekce Rocky a Nikolas.

 

Rozměry botníku jsou: 70×91,7x28cm (š, v, h)

Výklopný botník rocky ii - ořech

Kolekce Rocky nabízí výklopné botníky, které jsou vhodné i do menších prostorů předsíně. Moderní design nábytku skvěle obohatí váš domov. Botníky Rocky jsou vyrobeny z lamina a lze je objednat v několika odstínech. Můžete vybírat jak v bílé barvě, tak v dekorech dřeva ve světlejším i tmavém odstínu. Úchyty botníků jsou plastové, ve stříbrné barvě.

 

Nabízená varianta botníku Rocky je vyrobena v dekoru dřeva ořech selekt. Botník má dvoje výklopná dvířka a šuplík.

Pokud by jste chtěli předsíň dovybavit komodou, nabízíme vám možnost dokoupení komod z kolekce Nikolas, které mají stejné varianty odstínů jako kolekce Rocky. Získáte tak spoustu úložného prostoru, který je v domácnosti tolik potřebný.

 

V souvisejících produktech níže, naleznete všechny prvky nábytku z kolekce Rocky a Nikolas.

 

Rozměry botníku jsou: 70×91,7x28cm (š, v, h)

Výklopný botník rocky iii - bílý

Kolekce Rocky nabízí výklopné botníky, které jsou vhodné i do menších prostorů předsíně. Moderní design nábytku skvěle obohatí váš domov. Botníky Rocky jsou vyrobeny z lamina a lze je objednat v několika odstínech. Můžete vybírat jak v bílé barvě, tak v dekorech dřeva ve světlejším i tmavém odstínu. Úchyty botníků jsou plastové, ve stříbrné barvě.

 

Nabízená varianta botníku Rocky je vyrobena v bílé barvě. Botník má troje výklopná dvířka a šuplík.

Pokud by jste chtěli předsíň dovybavit komodou, nabízíme vám možnost dokoupení komod z kolekce Nikolas, které mají stejné varianty odstínů jako kolekce Rocky. Získáte tak spoustu úložného prostoru, který je v domácnosti tolik potřebný.

 

V souvisejících produktech níže, naleznete všechny prvky nábytku z kolekce Rocky a Nikolas.

 

Rozměry botníku jsou: 70×128,4x28cm (š, v, h)

Výklopný botník rocky iii - dub sonoma

Kolekce Rocky nabízí výklopné botníky, které jsou vhodné i do menších prostorů předsíně. Moderní design nábytku skvěle obohatí váš domov. Botníky Rocky jsou vyrobeny z lamina a lze je objednat v několika odstínech. Můžete vybírat jak v bílé barvě, tak v dekorech dřeva ve světlejším i tmavém odstínu. Úchyty botníků jsou plastové, ve stříbrné barvě.

 

Nabízená varianta botníku Rocky je vyrobena v dekoru dřeva dub sonoma. Botník má troje výklopná dvířka a šuplík.

Pokud by jste chtěli předsíň dovybavit komodou, nabízíme vám možnost dokoupení komod z kolekce Nikolas, které mají stejné varianty odstínů jako kolekce Rocky. Získáte tak spoustu úložného prostoru, který je v domácnosti tolik potřebný.

 

V souvisejících produktech níže, naleznete všechny prvky nábytku z kolekce Rocky a Nikolas.

 

Rozměry botníku jsou: 70×128,4x28cm (š, v, h)

Výklopný botník rocky ii - bílý

Kolekce Rocky nabízí výklopné botníky, které jsou vhodné i do menších prostorů předsíně. Moderní design nábytku skvěle obohatí váš domov. Botníky Rocky jsou vyrobeny z lamina a lze je objednat v několika odstínech. Můžete vybírat jak v bílé barvě, tak v dekorech dřeva ve světlejším i tmavém odstínu. Úchyty botníků jsou plastové, ve stříbrné barvě.

 

Nabízená varianta botníku Rocky je v bílém provedení. Botník má dvoje výklopná dvířka a šuplík.

 

Pokud by jste chtěli předsíň dovybavit komodou, nabízíme vám možnost dokoupení komod z kolekce Nikolas, které mají stejné varianty odstínů jako kolekce Rocky. Získáte tak spoustu úložného prostoru, který je v domácnosti tolik potřebný.

 

V souvisejících produktech níže, naleznete všechny prvky nábytku z kolekce Rocky a Nikolas.

 

Rozměry botníku jsou: 70×91,7x28cm (š, v, h)

Botník memphis - dub granson/grafit

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Do prostoru malé předsíně vám doporučujeme botník Memphis, který je dvoudvéřový a nabízí prostor pro umístění obuvi. Zatížení horní desky je maximálně do 20kg, proto není botník určený na sezení. Otevírání dvířek botníku je bezúchytové. Šedá lišta, která je v prostoru otevírání dveří, je součástí celé kolekce Memphis.

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila,…

Botník se zrcadlem annie - šedá/dub tortuga

Botník, zrcadlo a předsíň zkrátka patří k sobě. Čím jiným chodbu vybavit, když ne tímto nábytkem. Svými rozměry a orientací do výšky je sada vhodná i do menších prostorů.

 

Úzký botník Annie se stane ozdobou každé předsíně. Originální venkovský Provence styl nadchne všechny milovníky vintage stylu. Díky svým rozměrům a orientaci do výšky nezabere příliš místa. Přesto však disponuje dostatečným úložným prostorem a dokáže pojmout nemalé množství věcí. Základem jsou dvě zavírací skříňky. Nad skříňkami poté můžete využít ještě otevřeného výklenku. Příjemně překvapí také vrchní část botníku, která tvoří odkládací plochu. Je vyroben z kvalitních materiálů. Spodní a vrchní část je tvořena MDF deskou v dekoru dubového dřeva. Skříňky a dvířka pochází z lamina a celý botník stojí na designových nožkách z pevného plastu.

 

Úzké zrcadlo Annie obohatí místnost o kombinaci šedé barvy a dekoru dubového dřeva. Součástí balení je závěsný věšák Hettich, se kterým zrcadlo snadno zavěsíte…

Sedací botník annie - šedá/dub tortuga

Funkčnost skloubená s designem. To je ve zkratce sedací botník Annie. Na první pohled okouzlí nábytek každého milovníka venkovského stylu. Netradiční kombinace šedé barvy a dubového dřeva zaujme každého kdo má rád originál. Velkou výhodou botníku je jeho vrchní měkká čalouněná část, která je tvořena látkovým potahem, ze kterého se vám ani nebude chtít vstát. U obouvání bot se tak již nebudete muset dále krčit a ohýbat. Naopak si vždy pohodlně usednete a boty nazujete a zašněrujete za těch nejkomfortnějších podmínek.

 

Úložný prostor je tvořen dvěma objemnými výklenky. Ty jsou schovány za uzavíratelnými křídelními dvířkami, vybavenými systémem automatického dovírání dveří. Hlavním použitým materiálem jsou lamino a MDF desky. Jejich výhodou je kromě pevnosti také snadná údržba a silná odolnost. Příjemným bonusem je nadstandardní otvírací úhel dvířek.

 

Rozměry sedacího botníku Annie jsou 100x58x46cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Annie naleznete níže…

Úzký botník annie - šedá/dub tortuga

Úzký botník se stane ozdobou každé předsíně. Originální venkovský Provence styl nadchne všechny milovníky vintage stylu. Kombinace šedé barvy a dekoru dubového dřeva však působí zároveň moderním dojmem a nábytek se tak hodí do každé domácnosti. Vedle okouzlujícího designu však botník předvádí i svou funkční stránku. Díky svým rozměrům a orientaci do výšky je totiž skvěle stavěný i do menších interiérů, kde nezabere příliš místa. I přesto však disponuje dostatečným úložným prostorem a dokáže pojmout nemalé množství věcí. Základem jsou dvě zavírací skříňky, kam si můžete mimo bot odkládat také například kabelku či zimní rukavice. Nad skříňkami poté můžete využít ještě otevřeného výklenku, vhodného třeba na odložení čepic, ale i knih či časopisů. Příjemně překvapí také vrchní část botníku, která tvoří odkládací plochu. Zde najde mimo jiné své místo třeba rostlina, která místnost prozelení a dodá nádech přírody.

 

Botník je vyroben z kvalitních materiálů. Spodní a vrchní část je…

Vysoký botník darsy - dub artisan

Vysoký botník Darsy slouží k uschování bot a šatů v předsíni. Skládá se z 2 výklopných botníků, prostoru s přihrádkami na boty a části na zavěšení oděvů, níž je umístěn výsuvný věšák. Tato praktická kombinace různých úložných prostorů poslouží k uspořádání vaší předsíně. Na horních dvířkách je zvenčí umístěno praktické zrcadlo.

 

Rozměry vysokého botníku Darsy jsou 88,5×185,5×33,5 cm (š, v, h).

Předsíňová 2d skříň beatrix - bílá

Předsíňová 2D skříň Beatrix ve vysokém bílém lesku spolu se zrcadlovou fólií vytváří vysoce moderní prvek vaší novodobé domácnosti. Za jejími ledově bílými a zrcadlovými dvířky se ukrývá prostor pro uložení vašich svršků a bot. Nachází se zde 3 výklenky pro obuv, větší prostor s výsuvným věšákem pro vaše kabáty a nahoře přihrádka pro uložení například čepice nebo šály. Skříň je nesena nožkami, takže prostor pod ní je snadno dostupný pro úklid.

 

Rozměry předsíňové 2D skříně Beatrix jsou 58x195x35 cm (š, v, h).

Vysoký botník darsy - dub šedý

Vysoký botník Darsy slouží k uschování bot a šatů v předsíni. Skládá se z 2 výklopných botníků, prostoru s přihrádkami na boty a části na zavěšení oděvů, níž je umístěn výsuvný věšák. Tato praktická kombinace různých úložných prostorů poslouží k uspořádání vaší předsíně. Na horních dvířkách je zvenčí umístěno praktické zrcadlo.

 

Rozměry vysokého botníku Darsy jsou 88,5×185,5×33,5 cm (š, v, h).

Regál na boty robin - dub craft bílý/černá

Pokud jste zastánci moderního stylu nábytku, který je zároveň sklouben s klasikou, máme pro vás kolekci Robin, ve které najdete regál na boty. Ten je vyroben v kombinaci dřevotřískové desky a MDF desky. Dekor dřeva dub craft bílý se skvěle vyjímá v kombinaci s černou barvou.

 

Regál má jednu zásuvku, do které můžete uložit drobnosti. Pod zásuvkou jsou dvě police z kovu, které jsou děrované a místo na nich najde obuv. Regál tak najde místo v předsíni či chodbě. Rozměry regálu na boty Robin jsou 105,4×60,6×35,6cm (v, š, h) a je dodáván v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Robin najdete níže v souvisejících produktech.

Regál na boty robin - dub zlatý/černá

Pokud jste zastánci moderního stylu nábytku, který je zároveň sklouben s klasikou, máme pro vás kolekci Robin, ve které najdete regál na boty. Ten je vyroben v kombinaci dřevotřískové desky a MDF desky. Dekor dřeva dub zlatý se skvěle vyjímá v kombinaci s černou barvou.

 

Regál má jednu zásuvku, do které můžete uložit drobnosti. Pod zásuvkou jsou dvě police z kovu, které jsou děrované a místo na nich najde obuv. Regál tak najde místo v předsíni či chodbě. Rozměry regálu na boty Robin jsou 105,4×60,6×35,6cm (v, š, h) a je dodáván v demontovaném stavu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Robin najdete níže v souvisejících produktech.

Výklopný botník malaga - dub zlatý/šedá/černá

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva a šedým laminem. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub zlatý a šedé barvy. V kombinaci s černými kovovými nohami a úchyty působí nábytek vzdušně a elegantně. Čelní plochy dvířek a šuplíků jsou vyrobeny z MDF desky 22mm.

 

Co by v předsíni nemělo chybět je botník. Kolekce Malaga nabízí botník s výklopnými dvířky a horním šuplíkem. Horní výklopné dvířko má sklo s potiskem, spodní dvířko je plné. Botník je upevněn na kovových podpěrách s výškou 10cm a ke stěně je připevněn pomocí úhlového zavěšení.

 

Pokud vás kolekce předsíňového nábytku Malaga zaujala, podívejte se na všechny její prvky, které naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního…

Lavice do předsíně malaga krátká - dub zlatý/šedá/černá

Kolekce předsíňového nábytku Malaga je líbivou sestavou, která skloubí moderní kovové prvky s dekorem dřeva a šedým laminem. Nábytek je vyrobený z lamina 16mm v odstínu dřeva dub zlatý a šedé barvy. V kombinaci s černými kovovými nohami působí nábytek vzdušně a elegantně.

 

Velmi pohodlným a praktickým prvkem předsíně je lavice, kde si můžete při obouvání pohodlně sednout. Sedák má čalouněný potah a výplň je pěnová. Tato lavice má úložný prostor pod sedákem, který má výšku 15cm. Lavice je upevněna na nosném kovovém rámu s kovovou policí na boty. Maximální zatížení lavice je do 100kg.

 

Pokud vás kolekce předsíňového nábytku Malaga zaujala, podívejte se na všechny její prvky, které naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky: jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky (lamina). Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.

Velký botník sofia se zrcadlem - béžová/lento

Design velkého botníku Sofia je inspirován rustikálním stylem, kde je přirozená barva a struktura materiálů tak důležitá. Netradiční frézované vzory na předních částech napodobují složité vyřezávané desky, které byly ve starověku vyráběny ručním opracováním. Jednoduchost a přímočarost zdůrazňují zvláštní harmonii. Pro výrobu velkého botníku Sofia bylo použito kvalitní lamino v dekoru kůže lento, kombinované s MDF deskou. Dekor lamina by se dal charakterizovat jako béžový s patinou, připomínající vzhled rustikální broušené kůže ve světlém odstínu lento. Pro větší bezpečnost se doporučuje po montáži nábytek připevnit ke zdi. 

 

Co se týče podrobného popisu a uspořádání úložného prostoru, tak zleva doprava je následující: V horní části se nachází dvě zásuvky na kuličkových vedeních o rozměrech 35×21,5x13cm, pod nimi výklopná dvířka 44x38cm, za nimiž není prostor více dělen. Centrální dvířka jsou o rozměrech 29×77,3cm, za nimi nalezneme dvě poličky. Vpravo se nachází opět zásuvka…

Malý botník se zrcadlem sofia - béžová/lento

Pro výrobu malého botníku Sofia bylo použito kvalitní lamino v dekoru kůže lento, kombinované s MDF deskou. Dekor lamina by se dal charakterizovat jako béžový s patinou, připomínající vzhled rustikální broušené kůže ve světlém odstínu lento. Pro větší bezpečnost se doporučuje po montáži nábytek připevnit ke zdi. Součástky pro připevnění na zeď nejsou součástí výrobku. Co se týče uspořádání úložného prostoru, botník disponuje dvěma zásuvkami na kuličkových vedeních s max.zatížením 5kg na zásuvku. Pod nimi se nachází výklopná dvířka s úhlem otevření 95° a prostor za nimi již není více dělen. Botník má nastavitelné nožky až do 10mm. Součástí kompletu je také závěsné zrcadlo o šíři 106cm se připevňuje ke zdi pomocí zavěšovacího háčku. Tvarem je to podlouhlý obdélník orámovaný v plochém světlém rámu, stejného dekoru jako komoda.

 

Rozměry malého botníku Sofia jsou 59,6×81,6×31,4cm (š, v, h), zrcadla 59,4×106,2×2,2cm (š, v, h)

 

Veškerý doporučený nábytek naleznete v…