Rošt Modul fix Rošt: Rozměr  200x80cm

Pevný lamelový rošt s 28 lamelami. Rošt má fóliovou povrchovou úpravu ke snadné údržbě roštu. Uložení pouzder zaručuje vyšší nosnost a dobrou odolnost proti jednorázovému zatížení. Pružné lamely v 7 anatomických zónách uložené ve dvojitých kaučukových pouzdrech jsou umístěny nad bočnicí roštu. Natáčejí se a reagují po celé délce, nejen ve střední části lůžka. V oblasti hrudníku je 5 lamel s možností nastavení tuhosti podle přání uživatele. V oblasti ramen jsou lamely podélně prořezány pro větší pružnost a komfortnější spánek na boku. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Celková výška roštu je 8 cm. Nosnost roštu je do 130 kg.  
Tento výjimečný produkt jde pořídit prostě tady u nás ve známé sekci ložnice. Nyní koupíte oblíbené zboží ze zmíněné rubriky za super cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také více produktů od dodavatele Dřevočal. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Oblíbený a kvalitní produkt Rošt Modul fix Rošt: získáte taky tady na našich stránkách v oblíbené sekci ložnice. Nyní můžete koupit kvalitní kousky z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce více skvělých kousků od dodavatele Dřevočal. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Diskontní produkt Rošt Modul fix Rošt: Rozměr máte možnost najít přímo tady na stránkách v kategorii rošty. Nyní můžete najít nové výrobky z naší rubriky za super cenu. Dodavatel Dřevočal svým zákazníkům nabízí vynikající výrobky.

Rošt Modul fix Rošt: Rozměr  200x90cm

Pevný lamelový rošt s 28 lamelami. Rošt má fóliovou povrchovou úpravu ke snadné údržbě roštu. Uložení pouzder zaručuje vyšší nosnost a dobrou odolnost proti jednorázovému zatížení. Pružné lamely v 7 anatomických zónách uložené ve dvojitých kaučukových pouzdrech jsou umístěny nad bočnicí roštu. Natáčejí se a reagují po celé délce, nejen ve střední části lůžka. V oblasti hrudníku je 5 lamel s možností nastavení tuhosti podle přání uživatele. V oblasti ramen jsou lamely podélně prořezány pro větší pružnost a komfortnější spánek na boku. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Celková výška roštu je 8 cm. Nosnost roštu je do 130 kg.   Nejprodávanější produkt pořídíte bezstarostně na stránkách v kategorii ložnice! Připravili jsme parádní kusy z této populární rubriky za příznivou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na více kvalitních produktů značky Dřevočal. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Lamelový rošt double bv 80x200cm

Výklopný lamelový rošt pevný, bez možnosti polohování, který má 28 lamel uložených ve výkyvných gumových zdvojených pouzdrech, jejichž anatomické uspořádání kopíruje křivky těla, což má příznivý vliv na polohu těla při spánku. Pro zvýšení komfortu je ve střední části 6 zdvojených lamel s možností nastavení tuhosti pružení podle požadavku uživatele (foto mírně odlišné počtem a umístěním těchto lamel). Kombinací tohoto roštu s vhodnou matrací je dosaženo výborných ortopedických vlastností. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Rošt je opatřen mechanickým systémem zdvihu lamel a tím usnadňuje přístup do úložného prostoru postele shora. Tento rošt je vhodný pro všechny typy matrací, které můžeme ukládat na lamelové rošty.

 

Lamelové rošty se standardně dodávají cca o 4 cm kratší a o 0,5 cm užší oproti uvedenému rozměru.

Rošt je možno vyrobit za příplatek v atypickém rozměru do šířky 100 cm a délky 230 cm. 
Požadujete-li atypický rozměr roštu, kontaktujte nás…. Tento neodolatelný produkt Lamelový rošt double bv 80x200cm máte možnost sehnat také na stránkách v oblíbené rubrice pevné lamelové rošty do postele! Nyní si můžete vybrat oblíbené zboží z této sekce za super ceny! U nás nabízíme více, podívejte se také na další prověřené zboží od dodavatele MAT. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný dodavatel MAT vyrábí špičkové výrobky Udělejte si radost!

Rošt Optima Flex UP

Polohovací lamelový rošt s výklopným systémem pro přístup do úložného prostoru od nohou pomocí vzduchových pístů
13 poloh v oblasti hlavy a 5 v oblasti nohou
28 lamel uložených ve výkyvných pouzdrech
Nastavení tuhosti 5 lamel ve středu roštu
Zpevňující středový popruh zvyšuje životnost a stabilitu roštu
Výška cca 5cm
Nosnost roštu 130 kg
Vhodný pro pěnové a latexové matraceTento unikátní produkt Rošt Optima Flex UP, dostanete lehce tady a teď na našich stránkách ve známé sekci rošty! Připravili jsme ještě jiné produkty z této známé kategorie za super cenu!
Hodně prodávaný výrobek Rošt Optima Flex UP, 200x90cm je k dispozici pohodlně tu na našich stránkách umístěný v kategorii rošty. Získejte podobné produkty ve zmiňované sekci v akci! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od dodavatele DPV. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce DPV vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží za parádní cenu. Nové kousky každý den!

Rošt Optima maxi Flex

Zpevněný polohovací lamelový rošt
13 poloh v oblasti hlavy a 5 v oblasti nohou
28 zesílených lamel uložených ve výkyvných pouzdrech
Nastavení tuhosti 8 lamel ve středu roštu
Zpevňující středový popruh zvyšuje životnost a stabilitu roštu
Výška roštu cca 5 cm
Nosnost roštu 150 kg
Vhodný pro pěnové a latexové matrace
Tento žádaný produkt Rošt Optima maxi Flex, 200x80cm seženete přímo tu na našich stránkách ve známé kategorii rošty. Připravili jsme unikátní kousky ze zmíněné kategorie za výborné peníze. Diskontní výrobek jde koupit taky tady na webu v kategorii rošty. Získejte zcela nové produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu! Významná značka DPV dlouhodobě vyrábí kvalitní sortiment . To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další prověřené kousky od výrobce DPV. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rošt 160x200 k posteli Bibiana

Rošt k posteli Bibiana 160×200

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
159x199x7
Levný produkt Rošt 160×200 k posteli jde získat také na našem webu zařazený v kategorii rošty! Nyní můžete získat zcela nové produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! V očích zákazníků populární výrobce MLM pro vás připravuje prvotřídní produkty Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!
Tento žádaný produkt Rošt 160×200 k posteli Bibiana je dostupný lehce tady u nás v oblíbené rubrice rošty! Vyberte si akční zboží z této populární sekce za outletovou cenu! Přední výrobce MLM vás a vaše blízké obohatí o kvalitní produkty A to ještě není vše. Exkluzivní produkt Rošt 160×200 k posteli Bibiana můžete koupit bez obtíží tu na našem webu ve známé kategorii rošty! Nyní si můžete koupit akční produkty z této oblíbené sekce za super peníze. Výrobce MLM pro své zákazníky dodává top zboží. Podívejte se sami! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od značky MLM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt máte možnost koupit mimo jiné na webu v populární sekci rošty. Najděte si nové zboží z této známé rubriky za skvělou cenu. Přední značka MLM pro své zákazníky nabízí skvělé zboží Udělejte si radost!

Vynikající produkt Rošt 160×200 k posteli Bibiana získáte snadno tady na našich stránkách zařazený v kategorii rošty. Nyní můžete najít ještě jiné kousky z této známé kategorie na pár kliknutí! Přední výrobce MLM pro vás připravuje kvalitní výrobky. Však to vidíte sami. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od výrobce MLM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Nejprodávanější produkt je k dispozici v pohodě tady u nás v rubrice rošty. Připravili jsme parádní zboží ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete více produktů od výrobce MLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus získáte rovnou tady na webu v populární sekci rošty. Vyberte si akční produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu.

Tento výjimečný produkt máte možnost dostat již dnes tu v oblíbené sekci rošty! Nyní můžete získat další produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další produkty od dodavatele MLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významná značka MLM může nabídnout kvalitní sortiment ! Přesvědčte se sami! Často hledaný produkt Rošt 160×200 k posteli dostanete přímo u nás zařazený v rubrice rošty. Nyní si můžete koupit nové zboží z této kategorie za extra cenu. Designový produkt Rošt 160×200 k posteli Bibiana máte možnost sehnat pohodlně tady u nás zařazený v sekci rošty. Nyní můžete najít ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za super ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka MLM pro své zákazníky dodává velmi kvalitní produkty. za neuvěřitelně výhodnou cenu! A to ještě není vše. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte na více skvělých produktů značky MLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Tento nejprodávanější produkt Rošt 160×200 k posteli Bibiana můžete pořídit bez problémů tu na stránkách v populární sekci rošty! Nyní si můžete vybrat akční produkty z této kategorie ve výprodejové akci. Oblíbená značka MLM pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní produkty . A tady je důkaz!

Rošt 140x200 k posteli Bibiana

Rošt k posteli Bibiana 140×200

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
139x199x7 Exkluzivní produkt jde pořídit lehce tu na našem webu zařazený v sekci rošty! Nyní si můžete koupit zlevněné produkty z této známé kategorie za super cenu!
Velmi oblíbený výrobek získáte snadno na webu zařazený v rubrice rošty. Nyní si můžete pořídit skvělé produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další kvalitní produkty značky MLM. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce MLM má špičkové výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento velmi žádaný kousek Rošt 140×200 k posteli Bibiana dostanete v pohodě tady na našich stránkách zařazený v sekci rošty! Vyhledejte si ještě podobné produkty z naší sekce v bezva akci. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na další skvělé zboží značky MLM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel MLM vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní produkty.

Tento vynikající produkt Rošt 140×200 k posteli Bibiana lze koupit v pohodě tady u nás umístěný v kategorii rošty! Máme pro vás akční produkty ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! Hodně oblíbený výrobek Rošt 140×200 k posteli je dostupný zrovna tady na našich stránkách v oblíbené rubrice rošty. Mrkněte na oblíbené zboží ve zmíněné rubrice za parádní cenu! Kvalitní a velmi žádaný produkt Rošt 140×200 k posteli Bibiana můžete dostat bez obtíží na našich stránkách v sekci rošty! Mrkněte na kvalitní produkty ze zmíněné rubriky za skvělou cenu.

Tento unikátní kus Rošt 140×200 k posteli můžete sehnat bez problémů tady na stránkách v populární rubrice rošty. Vyberte si oblíbené produkty z této oblíbené sekce za super ceny. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další kvalitní zboží od výrobce MLM. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka MLM nabízí velmi kvalitní produkty.! A to ještě není vše.
Diskontní produkt lze sehnat ještě na našem webu v oblíbené rubrice rošty. Prozkoumejte skvělé produkty z této populární rubriky za outletovou cenu!

Rošt 140x200 s kovovým rámem k posteli Bibiana

Rošt s kovovým rámem k posteli Bibiana 140×200

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
139x199x6 Super produkt Rošt 140×200 s kovovým rámem k posteli Bibiana máte možnost pořídit taky na našem webu v sekci rošty! Prozkoumejte skvělé produkty ze zmíněné sekce snadno online!
Tento zlevněný produkt Rošt 140×200 s kovovým jde koupit v pohodě na našich stránkách zařazený v sekci rošty! Pořiďte si kvalitní produkty z této populární kategorie ve výprodejové akci! Mezi zákazníky oblíbená značka MLM může nabídnout top produkty.

Akční kousek je k sehnání právě nyní tady na webu v populární kategorii rošty! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této populární kategorie v bezva akci. Značka MLM vám poskytuje skvělý sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!
Super produkt Rošt 140×200 s kovovým je k dispozici snadno tu na stránkách v oblíbené kategorii rošty. Nyní pořídíte podobné produkty ve zmiňované kategorii za super cenu.

Tento velmi oblíbený produkt Rošt 140×200 s kovovým rámem k posteli Bibiana dostanete bezprostředně tady a teď na našem webu v populární kategorii rošty. Nyní najdete podobné zboží ve zmiňované kategorii v akci! U zákazníků oblíbený výrobce MLM pro vás vyrábí vysoce kvalitní výrobky A to ještě není vše! To ale není vše, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další prověřené produkty od dodavatele MLM. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní výrobek máte možnost nakoupit pohodlně tady na našich stránkách v oblíbené kategorii rošty. Máme pro vás oblíbené produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci. Tento nejprodávanější produkt Rošt 140×200 s kovovým rámem k jde koupit mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii rošty! Máme pro vás vyjímečné zboží z této známé sekce za extra cenu! Tato vyjímečná značka MLM pro své zákazníky dodává top produkty skutečně levně! Nové kousky každý den! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky značky MLM. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Hodně prodávaný kus Rošt 140×200 s kovovým rámem k posteli Bibiana získáte přímo tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice rošty. Nyní získáte ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice za outletovou cenu! Tento vyjímečný výrobce MLM dlouhodobě prodává špičkové zboží za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od výrobce MLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Vynikající produkt lze zakoupit nyní tu ve známé kategorii rošty! Nyní můžete získat oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu!
Výjimečný a žádaný produkt Rošt 140×200 s kovovým rámem jde koupit prostě tu ve známé kategorii rošty! Pořiďte si jiné produkty z této známé kategorie za výhodné peníze. To není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce MLM. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce MLM má ve stále nabídkce kvalitní výrobky. za dobré peníze! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!
Neodolatelný kus Rošt 140×200 s kovovým rámem k posteli Bibiana můžete najít bezstarostně tu na našem webu umístěný v sekci rošty! Nyní můžete koupit unikátní produkty z této známé sekce za super peníze. Oblíbená značka MLM pro své zákazníky prodává skvělé výrobky !

Rošt 160x200 s kovovým rámem k posteli Bibiana

Rošt s kovovým rámem k posteli Bibiana 160×200

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
159x199x6 Hodně prodávaný produkt Rošt 160×200 s kovovým rámem k posteli Bibiana jde koupit právě teď tady na našem webu v rubrice rošty. Připravili jsme podobné výrobky z této populární sekce za skvělou cenu! Oblíbená značka MLM má na skladě skvělé výrobky Udělejte radost sami sobě. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na více produktů od dodavatele MLM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní a levný produkt Rošt 160×200 s kovovým rámem lze nakoupit právě zde tu v oblíbené rubrice rošty. Nyní můžete získat vyjímečné kousky ve zmíněné rubrice za outletovou cenu!
Tento diskontní výrobek Rošt 160×200 s kovovým rámem k posteli Bibiana lze pořídit lehce tu na webu v rubrice rošty! Prozkoumejte unikátní produkty z této oblíbené rubriky za výhodné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete další produkty od značky MLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známá značka MLM dlouhodobě nabízí kvalitní zboží. A tady je důkaz. Oblíbený výrobek Rošt 160×200 s kovovým rámem k posteli Bibiana máte možnost najít bez obtíží tu na stránkách ve známé kategorii rošty! Nyní můžete získat další výrobky z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce MLM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce MLM dlouhodobě dodává skvělé produkty.
Hodně prodávaný produkt Rošt 160×200 s kovovým rámem k lze pořídit snadno tu v populární sekci rošty! Nyní si můžete vybrat podobné produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu.

Tento levný produkt je k získání prostě tady na našem webu umístěný v kategorii rošty. Máme pro vás oblíbené výrobky z této populární kategorie za outletovou cenu! Věhlasný výrobce MLM pro své zákazníky prodává skvělé výrobky.! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Náš sortiment je široký, mrkněte na další skvělé kousky od značky MLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Tento nejprodávanější výrobek Rošt 160×200 s kovovým rámem k najdete již dnes na webu umístěný v rubrice rošty. Nyní pořídíte vyjímečné výrobky ve zmiňované rubrice za parádní cenu!
Tento výjimečný výrobek můžete získat právě na našem webu ve známé sekci rošty! Získejte akční zboží z této kategorie za super cenu! Máme toho více, mrkněte na další prověřené produkty od značky MLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný výrobce MLM pro vás připravuje vynikající výrobky..
Hodně povedený produkt seženete právě nyní tady u nás umístěný v sekci rošty. Nyní získáte unikátní zboží z této oblíbené sekce za outletovou cenu. Věhlasná značka MLM dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky.. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky více kousků od značky MLM. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Oblíbený produkt Rošt 160×200 s kovovým rámem k posteli Bibiana je k dispozici zrovna na stránkách ve známé rubrice rošty! Nyní koupíte vyjímečné kusy z naší kategorie za výborné peníze. Tento vyjímečný výrobce MLM pro své zákazníky prodává vynikající výrobky. za opravdu výhodné peníze!

Rámový lamelový rošt 120x200 andré

Ortopedický rošt je instalován na dřevěném rámu, lamely jsou připevněny pomocí uchycovacích kapsiček k rámu. Ložná plocha 120x200cm.

Výklopný rošt do postele s úložným prostorem 120x200cm

Rošt spočívá na příčné přepážce základny, kovových svorkách základny a kovových rozích postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 120x200cm. Plynové písty, box se dvěma odděleními z bílého lamina.

Zvedací rošt s úložným prostorem lubnice 160

Zvedací rošt u postelí LUBNICE. Díky zvedacímu mechanismu získáte praktický úložný prostor. Rošt je zasazený do kovového rámu. Jedná se o doplatek k posteli, kterou při objednání postele s tímto zvedacím roštem výrobce řeší pozměněným konstrukčním řešením. Proto je třeba ihned při objednávce postele uvést, že si ho přejete i s tímto zvedacím roštem, následné dokoupení ke stávající posteli nebude možné přimontovat!

Zvedací rošt s úložným prostorem lubnice 180

Zvedací rošt u postelí LUBNICE 180. Díky zvedacímu mechanismu získáte praktický úložný prostor. Rošt je zasazený do kovového rámu. Jedná se o doplatek k posteli, kterou při objednání s tímto zvedacím roštem výrobce řeší pozměněným konstrukčním řešením. Proto je třeba ihned při objednávce postele uvést, že si ho přejete i s tímto zvedacím roštem, následné dokoupení ke stávající posteli nebude možné přimontovat!

120 x 200cm

Pevný masivní nepolohovatelný rošt v rámu je vhodný pro zákazníky, kteří preferují pevnější a méně pružné spaní. Pevný rošt vyžaduje vyšší matraci – alespoň 16 cm. Rošt se doporučuje na pružinové a taštičkové matrace. Akčí cena se vztahuje na rozměry 200x80cm a 200x90cm. Při výběru roštu zaklikněte požadovaný rozměr.

Laťový rolovací rošt rolo - 90x200cm

Rolovací laťový rošt ROLO je vyroben ze smrkového masivu. Je určený pro lůžko 90x200cm. Jeho součástí je 18 latí spojených tkaninou.

 

Pozn. Fotografie roštu je pouze ilustrativní.

Laťový rolovací rošt rolo - 120x200cm

Rolovací laťový rošt ROLO je vyroben ze smrkového masivu. Je určený pro lůžko 120x200cm. Jeho součástí je 18 latí spojených tkaninou.

 

Pozn. Fotografie roštu je pouze ilustrativní.

Laťový rolovací rošt rolo - 140x200cm

Rolovací laťový rošt ROLO je vyroben ze smrkového masivu. Je určený pro lůžko 140x200cm. Jeho součástí je 18 latí spojených tkaninou.

 

Pozn. Fotografie roštu je pouze ilustrativní.

Laťový rolovací rošt rolo - 160x200cm

Rolovací laťový rošt ROLO je vyroben ze smrkového masivu. Je určený pro lůžko 160x200cm. Jeho součástí je 18 latí spojených tkaninou.

 

Pozn. Fotografie roštu je pouze ilustrativní.

Laťový rolovací rošt rolo - 180x200cm

Rolovací laťový rošt ROLO je vyroben ze smrkového masivu. Je určený pro lůžko 180x200cm. Jeho součástí je 18 latí spojených tkaninou.

 

Pozn. Fotografie roštu je pouze ilustrativní.

Laťkový rolovací rošt hp 80x200cm - bukový

Laťkový rošt 80x200cm je vyroben z bukového materiálu a je rolovací. Jeho součástí je 12-14 lamel, dle šířky materiálu. Tloušťka materiálu má 2cm, mezery mají 5cm. Latě jsou spojeny textilním popruhem.

 

V nabídce jsou i další rozměry laťového roštu.

Laťkový rolovací rošt hp 120x200cm - bukový

Laťkový rošt 120x200cm je vyroben z bukového materiálu a je rolovací. Jeho součástí je 12-14 lamel, dle šířky materiálu. Tloušťka materiálu má 2cm, mezery mají 5cm. Latě jsou spojeny textilním popruhem. Nosnost roštu je do 130kg.

 

V nabídce jsou i další rozměry laťového roštu.

Laťkový rolovací rošt hp 140x200cm - bukový

Laťkový rošt 140x200cm je vyroben z bukového materiálu a je rolovací. Jeho součástí je 12-14 lamel, dle šířky materiálu. Tloušťka materiálu má 2cm, mezery mají 5cm. Latě jsou spojeny textilním popruhem.

 

V nabídce jsou i další rozměry laťového roštu.

Laťkový rolovací rošt hp 100x200cm - bukový

Laťkový rošt 100x200cm je vyroben z bukového materiálu a je rolovací. Jeho součástí je 12-14 lamel, dle šířky materiálu. Tloušťka materiálu má 2cm, mezery mají 5cm. Latě jsou spojeny textilním popruhem.

 

V nabídce jsou i další rozměry laťového roštu.

Laťkový rolovací rošt hp 90x200cm - bukový

Laťkový rošt 90x200cm je vyroben z bukového materiálu a je rolovací. Jeho součástí je 12-14 lamel, dle šířky materiálu. Tloušťka materiálu má 2cm, mezery mají 5cm. Latě jsou spojeny textilním popruhem.

 

V nabídce jsou i další rozměry laťového roštu.

Výklopný rošt do postele s úložným prostorem 180x200cm

Rošt spočívá na příčné přepážce základny, kovových svorkách základny a kovových rozích postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 180x200cm. Plynové písty, box se dvěma odděleními v z bílého lamina.

Ortopedický rošt do postele 140x200cm

Ortopedický rošt je instalován na příčných částech a kovových rozích, upevněných fixačními rohy k sloupku postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 140x200cm.

Ortopedický rošt do postele 160x200cm

Ortopedický rošt je instalován na příčných částech a kovových rozích, upevněných fixačními rohy k sloupku postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 160x200cm.

Ortopedický rošt do postele 180x200cm

Ortopedický rošt je instalován na příčných částech a kovových rozích, upevněných fixačními rohy k sloupku postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 180x200cm.

Výklopný rošt do postele s úložným prostorem 140x200cm

Rošt spočívá na příčné přepážce základny, kovových svorkách základny a kovových rozích postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 140x200cm. Plynové písty, box se dvěma odděleními v z bílého lamina.

Výklopný rošt do postele s úložným prostorem 160x200cm

Rošt spočívá na příčné přepážce základny, kovových svorkách základny a kovových rozích postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 160x200cm. Plynové písty, box se dvěma odděleními v z bílého lamina.

Ortopedický rošt do postele 120x200cm

Ortopedický rošt je instalován na příčných částech a kovových rozích, upevněných fixačními rohy k sloupku postele. Včetně veškerého potřebného vybavení. Ložná plocha 120x200cm.

Výklopný lamelový rošt double bv 90x210cm

Výklopný lamelový rošt pevný, bez možnosti polohování, který má 28 lamel uložených ve výkyvných gumových zdvojených pouzdrech, jejichž anatomické uspořádání kopíruje křivky těla, což má příznivý vliv na polohu těla při spánku. Pro zvýšení komfortu je ve střední části 6 zdvojených lamel s možností nastavení tuhosti pružení podle požadavku uživatele (foto mírně odlišné počtem a umístěním těchto lamel). Kombinací tohoto roštu s vhodnou matrací je dosaženo výborných ortopedických vlastností. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Rošt je opatřen mechanickým systémem zdvihu lamel a tím usnadňuje přístup do úložného prostoru postele shora. Tento rošt je vhodný pro všechny typy matrací, které můžeme ukládat na lamelové rošty. Lamelové rošty se standardně dodávají cca o 4 cm kratší a o 0,5 cm užší oproti uvedenému rozměru. Nabízený typ roštu je atypický, v rozměru 90x210cm. Charakteristika: lamelový rošt pevný-nepolohovatelný, s bočním výklopem (nerozlišuje se levý a pravý…

100 x 200cm

Pevný masivní nepolohovatelný rošt v rámu je vhodný pro zákazníky, kteří preferují pevnější a méně pružné spaní. Pevný rošt vyžaduje vyšší matraci – alespoň 16 cm. Rošt se doporučuje na pružinové a taštičkové matrace. Akčí cena se vztahuje na rozměry 200x80cm a 200x90cm. Při výběru roštu zaklikněte požadovaný rozměr.

Rošt double t5 - 80 x 180cm

Double Klasik T5 je komfortní lamelový nepolohovatelný rošt se zpevňujícím popruhem ve střední části roštu. Je to nejoblíbenější model lamelového roštu s předpjatými lamelami. Rám je vyrobený z masivního buku a vrstveného březového dřeva. Lamely jsou taktéž březové. Počet a šířka lamel: 28 ks, 36 mm. Pouzdra výkyvná, kaučuková, zdvojená 5 zdvojených lamel pro nastavení tvrdosti (T5). Doporučená matrace pěnové a latexové. Kvalitní provedení roštu a prvotřídní materiály zajistí dlouhodobou funkčnost a spolehlivost.

 

Při výběru roštu zaklikněte požadovaný rozměr.

Masivní laťkový rošt 90x200cm - buk

Masivní bukový rošt je spojen silným pevným textilním popruhem z polypropylenu o šířce 20mm a tloušťce 1,5mm. Je vhodný do postelí bez úložného prostoru. Doporučujeme jej zejména do bukových postelí z masivu. Rošt je složen z 18 kusů bukových latí o tloušťce 21mm a šířce 60mm, což zajišťuje vysokou nosnost ložné plochy (minimálně 150kg). Povrchová úprava roštu je v přírodním provedení bez laku. Rošt je oboustranně broušený, aby nedocházelo k zatrhávání látky matrace. Rošt se přišroubuje k postranicím postele vruty (8 ks), na každé straně po 4ks.

 

Dřevěný rošt se vyrábí menší, než je zadaný rozměr na objednávce – tj. cca o 100mm kratší a o 10mm užší.

Masivní laťkový rošt 90x200cm - smrk

Masivní smrkový rošt je spojen silným pevným textilním popruhem z polypropylenu o šířce 20mm a tloušťce 1,5mm. Je vhodný do postelí bez úložného prostoru. Doporučujeme jej zejména do smrkových postelí z masivu. Rošt je složen z 18 kusů smrkových latí o tloušťce 19mm a šířce 60mm, což zajišťuje vysokou nosnost ložné plochy (minimálně 130kg). Povrchová úprava roštu je v přírodním provedení bez laku. Rošt je oboustranně broušený, aby nedocházelo k zatrhávání látky matrace. Rošt se přišroubuje k postranicím postele vruty (8 ks), na každé straně po 4ks.

 

Dřevěný rošt se vyrábí menší, než je zadaný rozměr na objednávce – tj. cca o 100mm kratší a o 10mm užší.

Zvedací rošt postele porti p-77

Zvedací rošt pro postel 160 x 200 ze sektorové řady PORTI značkového výrobce Szynaka. Systém PORTI je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Rošt dodáváme i s deskami, které vytvoří dno postele a při nadzvednutí roštu nabízí dodatečný úložný prostor.

 

Dodáváme v demontovaném stavu.

Lamelový rošt rea s plynovými písty 90x200cm

Lamelový rošt je pevný a odolný. Rozměry roštu jsou 90x200cm. Výška dřevěného rámu je 4,5-5cm. Rošt je výklopný z boku. Jedná se o nepolohovací rošt. Rošt má 28 lamel, šířka lamely je 35mm. Nosnost roštu je 130kg. Rošt má zdvojených 6 lamel na nastavení tvrdosti roštu v oblasti křížů. Rošt doporučujeme zejména k postelím REA a AVA. 

Lamelový rošt rea s pružinami 80x200cm

Lamelový rošt je pevný a odolný. Rozměry roštu jsou 80x200cm. Výška dřevěného rámu je 4,5-5cm. Rošt je výklopný z boku. Jedná se o nepolohovací rošt. Rošt má 16 lamel, šířka lamely je 52mm. Nosnost roštu se odvíjí od použité matrace (100-120kg). Rošt doporučujeme zejména k postelím REA a AVA. 

Lamelový rošt rea s pružinami 90x200cm

Lamelový rošt je pevný a odolný. Rozměry roštu jsou 90x200cm. Výška dřevěného rámu je 4,5-5cm. Rošt je výklopný z boku. Jedná se o nepolohovací rošt. Rošt má 16 lamel, šířka lamely je 52mm. Nosnost roštu se odvíjí od použité matrace (100-120kg). Rošt doporučujeme zejména k postelím REA a AVA. 

Lamelový rošt rea s plynovými písty 80x200cm

Lamelový rošt je pevný a odolný. Rozměry roštu jsou 80x200cm. Výška dřevěného rámu je 4,5-5cm. Rošt je výklopný z boku. Jedná se o nepolohovací rošt. Rošt má 28 lamel, šířka lamely je 35mm. Nosnost roštu je 130kg. Rošt má zdvojených 6 lamel na nastavení tvrdosti roštu v oblasti křížů. Rošt doporučujeme zejména k postelím REA a AVA. 

Rošt masiv 140x200cm - rolovací - smrkový

Rošt Masiv je laťový rolovací rošt. Považuje se za základní typ roštu. Je vhodný pouze pro taštičkové, pružinové a polyuretanové matrace. Tento rošt není vhodný pro všechny typy postelí z hlediska nosné konstrukce postele (bočnice). Rošt se vždy dodává o 4 cm kratší a o 0,5 cm užší oproti vnitřnímu rozměru postele, aby šel bezproblémově usadit.