Sestava do dětského pokoje Merel

Praktický studentský pokojDekor dub sonoma / bílá Mnoho odkládacího a úložného prostoruPostel na fotografii č.2 není součástí, lze dokoupit Kvalitní a stabilní konstrukceDodáváme jako komplet na fotografii Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)
240x200x40cm Tento diskontní výrobek Sestava do dětského pokoje Merel, dub sonoma/bílá je k získání nyní na stránkách umístěný v rubrice dětské pokoje! Nyní můžete najít oblíbené výrobky ve zmiňované sekci za skvělou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další vybrané produkty od výrobce IDZ. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce IDZ představuje prvotřídní sortiment

Dětská postel Fire 140x70 + matrace ZDARMA!

Kvalitní děatká postel ve tvaru autíčka  V ceně postele je kvalitní rošt a matrace Dopřejte svým dětem krásné a pohodlné spaní  ABS hrany Parametry:  šířka: 74 cm výška: 52 cm délka: 151 cm Ložná plocha: 140x70cm  Tento exkluzivní produkt máte možnost koupit již dnes na stránkách v oblíbené rubrice postele pro 1 dítě! Podívejte se na kvalitní zboží z naší kategorie za outletovou cenu! Tento velmi žádaný produkt Dětská postel Fire 140×70 + matrace ZDARMA! jde získat právě zde na našem webu v populární sekci postele pro 1 dítě! Nyní koupíte skvělé kousky ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od dodavatele ADR. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento velmi oblíbený produkt Dětská postel Fire 140×70 + matrace ZDARMA! je k dispozici taky tady na webu zařazený v rubrice postele pro 1 dítě. Nyní koupíte akční produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás najdete další vybrané produkty značky ADR. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kus Dětská postel Fire 140×70 máte možnost nakoupit rovnou u nás zařazený v kategorii postele pro 1 dítě! Připravili jsme jiné výrobky z této populární rubriky za nejnižší cenu! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se také na více produktů značky ADR. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka ADR pro vás vyrábí kvalitní výrobky. Hodně povedený výrobek máte možnost získat již dnes tady na našich stránkách zařazený v rubrice postele pro 1 dítě. Nyní můžete získat podobné zboží ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! Populární dodavatel ADR svým zákazníkům dodává velmi kvalitní výrobky . Nakupujte výhoděn u nás. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na další vybrané kousky od dodavatele ADR. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Dětská postel Fire 140×70 máte možnost nakoupit ještě tady u nás umístěný v rubrice postele pro 1 dítě. Podívejte se na ještě jiné produkty z naší rubriky za výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás další produkty od dodavatele ADR. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel ADR představuje vysoce kvalitní zboží za super cenu! Podívejte se sami.
Hodně oblíbený produkt Dětská postel Fire 140×70 + dostanete právě nyní tu na našem webu zařazený v rubrice postele pro 1 dítě. Vyberte si ještě další zboží z této známé sekce za výborné peníze! Oblíbená značka ADR dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží za neuvěřitelně výhodné ceny! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!
Exkluzivní produkt jde koupit bez problémů na stránkách zařazený v sekci postele pro 1 dítě! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této populární kategorie v bezva akci!

Dětská postel Traktor žlutý 140x70 + matrace ZDARMA!

Kvalitní dětská postel ve tvaru autíčka  V ceně postele je kvalitní rošt a matrace Dopřejte svým dětem krásné a pohodlné spaní  ABS hrany Parametry:  šířka: 74 cm výška: 65 cm délka: 154 cm Ložná plocha: 140x70cm  
Povedený výrobek Dětská postel Traktor žlutý 140×70 + matrace ZDARMA! můžete nakoupit aktuálně na našem webu zařazený v sekci postele pro 1 dítě! Nyní si můžete vybrat parádní zboží z naší sekce za internetové ceny.
Tento oblíbený výrobek najdete lehce tady na našem webu v populární kategorii postele pro 1 dítě! Vyberte si ještě jiné zboží ve zmiňované kategorii ve výhodné akci! To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další produkty od značky ADR. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární výrobce ADR dlouhodobě nabízí top produkty. Výjimečný a žádaný výrobek máte možnost dostat prostě tu v rubrice postele pro 1 dítě! Máme pro vás nové výrobky ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu. Tento vyjímečný výrobce ADR dlouhodobě prodává kvalitní zboží. Nové kousky každý den!
Nový kousek Dětská postel Traktor žlutý můžete najít právě nyní tu na stránkách ve známé rubrice postele pro 1 dítě. Vyberte si nové produkty z této oblíbené sekce snadno online.
Tento neodolatelný produkt Dětská postel Traktor žlutý 140×70 + matrace ZDARMA! jde sehnat bezstarostně tady u nás v sekci postele pro 1 dítě. Nyní si můžete pořídit podobné produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další zboží od dodavatele ADR. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Oblíbený kus Dětská postel Traktor žlutý 140×70 + matrace ZDARMA! je k sehnání také tady na webu v rubrice postele pro 1 dítě. Nyní najdete ještě podobné kousky z naší sekce za outletovou cenu! U zákazníků oblíbená značka ADR dlouhodobě nabízí špičkový sortiment za opravdu výhodné peníze. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce více kousků od výrobce ADR. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Hodně povedený produkt Dětská postel Traktor žlutý 140×70 + matrace ZDARMA! získáte taky tady na webu v rubrice postele pro 1 dítě! Nyní pořídíte akční zboží ze zmíněné sekce na pár kliknutí! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další kvalitní produkty od výrobce ADR. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Ve slevě kus je k dispozici přímo tady na našem webu v oblíbené kategorii postele pro 1 dítě. Připravili jsme ostatní výrobky z této populární rubriky za extra cenu. U nás vám nabízíme více, mrkněte na další kvalitní zboží od značky ADR. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce ADR pro své zákazníky nabízí vynikající zboží. za super peníze.
Tento kvalitní produkt Dětská postel Traktor žlutý 140×70 + matrace ZDARMA! máte možnost najít zrovna tu na stránkách umístěný v rubrice postele pro 1 dítě! Připravili jsme kvalitní výrobky ze zmíněné sekce za nejnižší cenu. To ale ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od výrobce ADR. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dětská postel Cassandra 160x80 + matrace ZDARMA!

Kvalitní dětská postel  V ceně postele je kvalitní rošt a matrace Dopřejte svým dětem krásné a pohodlné spaní  ABS hrany Parametry:  šířka: 84 cm výška: 65 cm délka: 174 cm Ložná plocha: 160x80cm  Velmi žádaný výrobek Dětská postel Cassandra 160×80 + je k získání bezprostředně tady na webu v oblíbené rubrice uncategorized. Připravili jsme pro vás skvělé produkty z této sekce za báječnou cenu!
Často hledaný kousek Dětská postel Cassandra 160×80 pořídíte ještě na webu v populární sekci postele pro 1 dítě! Nyní získáte ještě ostatní výrobky ze zmíněné sekce za skvělou cenu. To ale však není vše, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od výrobce ADR. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce ADR pro své zákazníky prodává kvalitní produkty.
Hodně oblíbený produkt Dětská postel Cassandra 160×80 + matrace máte možnost získat rovněž u nás zařazený v sekci postele pro 1 dítě. Nyní si můžete koupit skvělé produkty z naší rubriky za super cenu. Významná značka ADR dodává vysoce kvalitní zboží. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další vybrané produkty značky ADR. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Velmi oblíbený produkt Dětská postel Cassandra 160×80 + máte možnost dostat bez obtíží tu zařazený v rubrice postele pro 1 dítě. Nyní koupíte ještě podobné kusy z této oblíbené rubriky za báječnou cenu.

Tento skvělý výrobek Dětská postel Cassandra 160×80 + matrace ZDARMA! lze sehnat snadno na našem webu v sekci postele pro 1 dítě. Najděte si ještě ostatní výrobky ve zmíněné rubrice za skvělou cenu! Tato značka ADR má kvalitní produkty. Udělejte radost sami sobě. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další skvělé zboží značky ADR. Najdete je níže na této stránce. Hodně prodávaný produkt získáte jednoduše tady na webu v populární sekci postele pro 1 dítě! Nyní najdete oblíbené kusy z naší sekce v akci! Přední značka ADR vám představuje vynikající produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další prověřené produkty od výrobce ADR. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a akční produkt Dětská postel Cassandra 160×80 + matrace ZDARMA! můžete najít bezprostředně tu na webu ve známé rubrice postele pro 1 dítě. Nyní koupíte ještě podobné kusy ve zmiňované rubrice za super cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete další produkty od značky ADR. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka ADR pro vás připravuje vynikající výrobky . Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Tento akční a ve slevě výrobek jde koupit lehce na našem webu v populární sekci postele pro 1 dítě. Nyní můžete získat zcela nové produkty z této známé kategorie za super cenu! Oblíbený dodavatel ADR prodává top zboží. za příznivé ceny!

Hodně povedený produkt Dětská postel Cassandra 160×80 + matrace ZDARMA! máte možnost koupit taky tady u nás v populární rubrice postele pro 1 dítě. Připravili jsme zlevněné produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci! Tato značka ADR vám představuje top sortiment za extra ceny. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další kvalitní zboží od dodavatele ADR. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento nejprodávanější produkt Dětská postel Cassandra 160×80 + matrace ZDARMA! lze sehnat nyní na našem webu umístěný v sekci postele pro 1 dítě! Nyní si můžete pořídit podobné výrobky ze zmíněné kategorie ve výhodné akci! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky ADR. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Tento skvělý kus Dětská postel Cassandra 160×80 + můžete nakoupit právě teď na stránkách v oblíbené sekci postele pro 1 dítě! Připravili jsme pro vás ještě jiné kusy ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další kousky od výrobce ADR. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce ADR dlouhodobě vyrábí skvělé produkty.!

Dětská  postel pro 3 děti Paris

  Masivní dětská postel s úložnými prostory  Kvalitní a precizní provedení  Postel je vyrobena z borovicového dřeva a barevné části z MDF  Proti odření a poškození je postel lakovaná zdravotně nezávadným lakem  Piano je velmi kvalitně zpracovaná postel z masivního dřeva V ceně postele je kvalitní pevný rošt a matrace  Dopřejte svým dětem krásné a pohodlné spaní Ložná plocha: 190x80cm 
Rozměry: 200x88x174cm    Spánek je pro děti klíčový. Podívejte se proto na naši nabídku dětských postelí v široké škále tvarů, velikostí a barev. Snadno si tak najdete tu, která bude vyhovovat vašemu stylu. Mnoho dětských postelí je součástí sérií, takže je bez problémů sladíte s ostatními kusy nábytku, například se skříňkami. Pro všechny postele samozřejmě nabízíme matrace. Nabízíme pouze kvalitní a stabilní postele, aby vaše dítě bylo v bezpečí a pohodlí. Větší děti objevují svou vlastní identitu a zjišťují, jak se zařadit do okolního světa. Proto není náš nábytek pro děti praktický pouze na vše od spánku po hraní her, ale také dětem pomáhá vytvořit si prostor s vlastní osobností a ukázat ostatním, kdo vlastně jsou. Sestavy dětských pokojů vám poté pomohou vytvořit dokonalý pokoj pro své díte na hraní a plnění povinností.
Velmi prodávaný produkt Dětská postel pro 3 děti pořídíte jednoduše tu v populární sekci . Získejte ještě ostatní zboží z této sekce za super ceny!

Neodolatelný produkt Dětská postel pro 3 děti Paris, bílá + MATRACE dostanete aktuálně tady u nás zařazený v kategorii ! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této rubriky za internetové ceny. U zákazníků oblíbená značka CHM poskytuje top výrobky.

Tento kvalitní produkt Dětská postel pro 3 děti Paris, bílá + MATRACE máte možnost sehnat aktuálně tady u nás v oblíbené sekci ! Nyní můžete koupit unikátní produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu! Dodavatel CHM dodává vynikající výrobky. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také více skvělých produktů od výrobce CHM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Levný kus Dětská postel pro 3 děti Paris, můžete nakoupit přímo tady a teď na našem webu zařazený v rubrice ! Připravili jsme nové produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu! Významný výrobce CHM pro své zákazníky dodává skvělé zboží A to je teprve začátek. Zajímavý produkt Dětská postel pro 3 děti Paris, bílá + MATRACE lze nakoupit bezstarostně tady na webu zařazený v kategorii ! Najděte si ještě další produkty z této známé rubriky snadno online! Oblíbený a akční produkt Dětská postel pro 3 děti Paris, lze pořídit rovněž na stránkách v populární sekci . Mrkněte na podobné produkty z naší kategorie za parádní cenu. Výrobce CHM vám může nabídnout prvotřídní sortiment
Často hledaný produkt Dětská postel pro 3 děti Paris, bílá + MATRACE najdete právě teď tu na stránkách v oblíbené sekci postele pro 3 děti. Nyní můžete koupit nové zboží ve zmiňované kategorii na pár kliknutí. V očích zákazníků populární značka CHM dlouhodobě dodává velmi kvalitní výrobky. za neuvěřitelně výhodné ceny. Udělejte si radost! Neodolatelný produkt Dětská postel pro máte možnost koupit pohodlně tady na našem webu umístěný v kategorii postele pro 3 děti! Nyní pořídíte skvělé produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další vybrané produkty značky CHM. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka CHM pro své zákazníky dodává top sortiment.! Udělejte radost sami sobě! Vynikající výrobek Dětská postel pro 3 děti Paris, bílá + máte možnost koupit právě tady u nás v populární sekci postele pro 3 děti! Máme pro vás ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu. Známá značka CHM představuje top výrobky ! Nakupujte, dokud je zboží sladem. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další kvalitní kousky od značky CHM. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento oblíbený produkt Dětská postel pro 3 děti Paris, bílá + MATRACE je k získání jednoduše na webu ve známé kategorii postele pro 3 děti! Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii ve slevě. Populární dodavatel CHM dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další skvělé zboží značky CHM. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Nový produkt Dětská postel pro 3 děti máte možnost nakoupit právě nyní tady na webu zařazený v kategorii postele pro 3 děti. Nyní můžete získat ještě podobné produkty z naší sekce ve výhodné akci! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od výrobce CHM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dětská komoda Sen růžová - Modrý medvěd

– komoda ze série Sen  – vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm – komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm – obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům.  Rozměry: 80x81x42 cm

Dětská komoda Sen zelená - Hasič

– komoda ze série Sen  – vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm – komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm – obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům.  Rozměry: 80x81x42 cm

Dětská komoda Sen bílá- Dinosaurus

– komoda ze série Sen  – vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm – komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm – obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům.  Rozměry: 80x81x42 cm

Dětská police Willy

Vyrobena z kvalitního lamina 18mm Lze zavěsit na zeď nebo postavit na PC stůl Willy Nosnost až 40 kg, při zavěšení je nosnost nižší   Rozměr: 94x18x22 cm

Dětská komoda Sen modrá - Formule

– komoda ze série Sen  – vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm – komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm – obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům.  Rozměry: 80x81x42 cm

Dětská komoda Sen modrá - Bagr

– komoda ze série Sen  – vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm – komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm – obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům.  Rozměry: 80x81x42 cm

Dětská komoda Sen růžová - Jednorožec

– komoda ze série Sen  – vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm – komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm – obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům.  Rozměry: 80x81x42 cm

Dětská komoda Sen zelená - Sloník

– komoda ze série Sen  – vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm – komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm – obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům.  Rozměry: 80x81x42 cm

Dětská komoda Sen bílá- Princezny

– komoda ze série Sen  – vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm – komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm – obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům.  Rozměry: 80x81x42 cm

Dětská komoda Sen bílá- Závodní auto

– komoda ze série Sen  – vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm – komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm – obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům.  Rozměry: 80x81x42 cm

Dětská komoda Sen bílá- Zoo

– komoda ze série Sen  – vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18 mm – komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm – obrázek na komodě je potažen laminem. Odolný vůči čistícím prostředkům.  Rozměry: 80x81x42 cm

Dětská postel Berta 160x80 Domeček

Krásná a stylová postel, která nadchne Vaše děti Maximální nosnost do 100 kg Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele   Rozměr: 160x149x80 cm

Dětská postel Berta 180x80 Domeček

Krásná a stylová postel, která nadchne Vaše děti Maximální nosnost do 100 kg Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele   Rozměr: 180x149x80 cm

Dětská postel Berta 200x90 Domeček

Krásná a stylová postel, která nadchne Vaše děti Maximální nosnost do 100 kg Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele   Rozměr: 200x149x90 cm

Dětská postel Berta 200x90 Domeček

Krásná a stylová postel, která nadchne Vaše děti Maximální nosnost do 100 kg Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele   Rozměr: 200x149x90 cm

Dětská postel Jakub

Kvalitní dětská postel Ložná plocha 180×80 cm Maximální nosnost do 100 kg Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele   Rozměry: 184x92x84

Dětský noční stolek Jakub

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Tiché dovírání Univerzální dvířka Rozměry: 50x56x34 cm

Dětský pokoj Jakub

Sestava dětského pokoje Jakub Obsahuje skříň, komodu, noční stolek a postel Součástí je postel 180×80 cm Maximální nosnost postele do 100 kg Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele Systém tichého dovírání Více informací k jednotlivým částem v souvisejících produktech Rozměry: viz. jednotlivé produkty

Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 180x80 cm

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání Maximální nosnost do 100 kg Součástí je zásuvka pod postel Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele   Rozměr: 180x80x65 cm

Dětská postel s úložným prostorem Tomáš 140x80 cm

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání Maximální nosnost do 100 kg Součástí je zásuvka pod postel Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele   Rozměr: 140x80x65 cm

Dětský pokoj Julie

Sestava dětského pokoje Julie Obsahuje skříň, regál, komodu a postel Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání Součástí je postel 180×80 cm, lze i jiné rozměry v souvisejících produktech Maximální nosnost postele do 100 kg Součástí je zásuvka pod postel Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele Více informací k jednotlivým částem v souvisejících produktech Rozměry: viz. jednotlivé produkty

Dětský pokoj Klasik "A"

Sestava dětského pokoje klasik Obsahuje skříň, komodu, postel a noční stolek Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání Součástí je postel 180×80 cm, lze i jiné rozměry v souvisejících produktech Maximální nosnost postele do 100 kg Součástí je zásuvka pod postel Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele Více informací k jednotlivým částem v souvisejících produktech Rozměry: viz. jednotlivé produkty

Dětská postel s úložným prostorem Julie 180x80 cm

Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání Maximální nosnost do 100 kg Součástí je zásuvka pod postel Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele   Rozměr: 180x80x65 cm

Dětská postel s úložným prostorem Julie 180x80 cm

Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání Maximální nosnost do 100 kg Součástí je zásuvka pod postel Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele   Rozměr: 180x80x65 cm

Dětský regál Klasik

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami Rozměry: 90x186x34 cm  

Dětská postel s úložným prostorem Sen 160X80 cm

Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky. Vyrobeno z 18 mm laminované desky. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání.  Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce Maximální nosnost do 100 kg FLEX odpružený rám : Vyrobeny z vrstveně lepených březových lamel, profilovaných do lehkého oblouku, zvyšující komfort a elasticitu matrace, poskytují matraci dostatečnou oporu a ventilaci. Pryskyřice na obou stranách Skládá se z řady lamel upevněných vysoce pevnými syntetickými pásy, které zaručují rovnoměrné a odolné rozložení lamel na rámu postele. Sada obsahuje plastové kryty lišt proti vrzání a montážní příslušenství Matrace není součástí  Rozměry: 164 x 90 x 61 cm  

Dětská postel s úložným prostorem Sen 180X80 cm

Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky. Vyrobeno z 18 mm laminované desky. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání.  Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce Maximální nosnost do 100 kg FLEX odpružený rám : Vyrobeny z vrstveně lepených březových lamel, profilovaných do lehkého oblouku, zvyšující komfort a elasticitu matrace, poskytují matraci dostatečnou oporu a ventilaci. Pryskyřice na obou stranách Skládá se z řady lamel upevněných vysoce pevnými syntetickými pásy, které zaručují rovnoměrné a odolné rozložení lamel na rámu postele. Sada obsahuje plastové kryty lišt proti vrzání a montážní příslušenství Matrace není součástí  Rozměry: 184 x 90 x 61 cm  

Dětská postel s úložným prostorem Sen 140X70 cm

Postel je vyrobena z kvalitní nábytkové desky. Vyrobeno z 18 mm laminované desky. Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání.  Dlouhé ložné desky jsou ve spodní části spojeny spojkou pro zpevnění konstrukce Maximální nosnost do 100 kg FLEX odpružený rám : Vyrobeny z vrstveně lepených březových lamel, profilovaných do lehkého oblouku, zvyšující komfort a elasticitu matrace, poskytují matraci dostatečnou oporu a ventilaci. Pryskyřice na obou stranách Skládá se z řady lamel upevněných vysoce pevnými syntetickými pásy, které zaručují rovnoměrné a odolné rozložení lamel na rámu postele. Sada obsahuje plastové kryty lišt proti vrzání a montážní příslušenství Matrace není součástí  Rozměry: 140/70/65  

Dětská postel s úložným prostorem Sen 140X70 cm

Posteľ je vyrobená z kvalitnej nábytkovej dosky. Vyrobené z 18 mm laminovanej dosky.
Zaoblené hrany zaručujú bezpečnosť detí pri používaní.
Dlhé ložné dosky sú v spodnej časti spojené spojkou na spevnenie konštrukcie
Maximálna nosnosť do 100 kg
FLEX odpružený rám: Vyrobené z vrstvene lepených brezových lamiel, profilovaných do ľahkého oblúka, zvyšujúce komfort a elasticitu matraca, poskytujú matrac dostatočnú oporu a ventiláciu.
Živica na oboch stranách
Skladá sa z radu lamiel upevnených vysoko pevnými syntetickými pásmi, ktoré zaručujú rovnomerné a odolné rozloženie lamiel na ráme postele.
Sada obsahuje plastové kryty líšt proti vŕzganiu a montážne príslušenstvo
Matrac nie je súčasťou Rozměry: 140/70/65

Dětská postýlka Klasik 120x60 cm

Postýlka provází děti jejich vývojem a mění se s nimi Nejlepší volba pro rodiče, kteří oceňují pohodlná a praktická řešení Ložná plocha 120×60 cm Vnější prvky postele jsou vyrobeny z lakovaného MDF a příčky z lakovaného borovicového dřeva Boční prvky mají ozdobné frézování Nosnost do 70 kg Výška čela zásuvky 20 cm Odnímatelné příčky Vzdálenost mezi příčkami je 6,3 cm Více úrovní nastavení Bez matrace (doporučena tloušťka je max. 10 cm)

Dětská komoda Klasik

Komoda ze série Klasik Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Komoda má 3 prostorné zásuvky, hloubka 34 cm Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami Rozměry: 81x92x41 cm

Dětský noční stolek Klasik

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Dvířka jsou vyrobena z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami Rozměry: 40x41x31 cm

Dětská postel s úložným prostorem Klasik 140x80 cm

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání Maximální nosnost do 100 kg Součástí je zásuvka pod postel Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele   Rozměr: 140x80x65 cm

Dětská postel s úložným prostorem Klasik 160x80 cm

Postýlka je dostupná v široké škále barev, další varianty naleznete v souvisejících produktech Čelo postele je vyrobeno z MDF, které je 3x lakováno ekologickými barvami Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání Maximální nosnost do 100 kg Součástí je zásuvka pod postel Dodáváno bez matrace Rošt je součástí postele   Rozměr: 160x80x65 cm

Police Bambi MO15

Krásný dětský pokoj pro kluky i holky Dodáváme v dekoru bílá LUX/modrá  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
115x30x25cm     DĚTSKÝ POKOJ BAMBI  Tak tento dětský ráj by chtělo mít doma každé dítko. Originální design a nápadité řešení jednotlivých elementů udělají z dětského pokojíčku opravdu výjimečné místo pro hru i odpočinek. Modré detaily pro kluky, žluté pro holky, tento nábytek bude bavit všechny po mnoho let. Objednejte ještě dnes, vaše děti vám padnou kolem krku.   Každý výrobek v naší nabídce je vyráběn tak, aby dětem co nejlépe sloužil a vyhovoval. Je nám jasné, že při hraní děti na bezpečnost nemyslí – proto na ni myslíme u výroby dětského nábytku. Výrobky, které nabízíme, splňují ty nejpřísnější zákony a standardy. U nás můžete dětem splnit všechna jejich přání a vytvořit jim ten nejkrásnější dětský pokoj, kde budou trávit spoustu zábavných chvil, ale také si zde budou plnit své školní povinnosti. Ve všech sestavách najdete postele, psací stoly, komody, skříně a mnoho dalšího nábytku. Můžete si pořídit celou vzorovou sestavu nebo popustit uzdu své fantazii a vytvořit svým dětem jedinečný dětský pokoj! Myslete na své děti a dopřejte jim pohodlné, kvalitní a zábavné prostředí.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Regál Bambi MO8

Krásný dětský pokoj pro kluky i holky Dodáváme v dekoru bílá LUX/modrá  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x135x40cm    DĚTSKÝ POKOJ BAMBI  Tak tento dětský ráj by chtělo mít doma každé dítko. Originální design a nápadité řešení jednotlivých elementů udělají z dětského pokojíčku opravdu výjimečné místo pro hru i odpočinek. Modré detaily pro kluky, žluté pro holky, tento nábytek bude bavit všechny po mnoho let. Objednejte ještě dnes, vaše děti vám padnou kolem krku.   Každý výrobek v naší nabídce je vyráběn tak, aby dětem co nejlépe sloužil a vyhovoval. Je nám jasné, že při hraní děti na bezpečnost nemyslí – proto na ni myslíme u výroby dětského nábytku. Výrobky, které nabízíme, splňují ty nejpřísnější zákony a standardy. U nás můžete dětem splnit všechna jejich přání a vytvořit jim ten nejkrásnější dětský pokoj, kde budou trávit spoustu zábavných chvil, ale také si zde budou plnit své školní povinnosti. Ve všech sestavách najdete postele, psací stoly, komody, skříně a mnoho dalšího nábytku. Můžete si pořídit celou vzorovou sestavu nebo popustit uzdu své fantazii a vytvořit svým dětem jedinečný dětský pokoj! Myslete na své děti a dopřejte jim pohodlné, kvalitní a zábavné prostředí.   Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Komoda Alian 12 z masivu

Komoda Alian 12 Nabízíme v kombinaci: bílá borovice s šedou strukturou Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
90x91x40cm   Materiál
Systém Alian je vyroben z kvalitního výběrového borovicového masivu!   Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.