Jídelní židle Heros

Materiál: bukové dřevo  Dekor: olše  Velmi oblíbený produkt Jídelní židle Heros, olše můžete najít právě teď na našich stránkách v rubrice uncategorized. Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu! To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další kousky značky . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce má ve stále nabídkce vynikající výrobky Přesvědčte se. Tento designový produkt jde nakoupit právě nyní tady a teď na našem webu ve známé sekci jídelní židle – čalouněné! Nyní koupíte skvělé produkty z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu. V očích zákazníků populární značka HAL představuje prvotřídní sortiment. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od výrobce HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Kvalitní kus Jídelní židle Heros, olše máte možnost najít bezstarostně tady na našich stránkách umístěný v sekci jídelní židle – čalouněné! Nyní najdete kvalitní produkty ze zmíněné kategorie za internetové ceny. Známý dodavatel HAL vám může nabídnout špičkový sortiment.
Hodně prodávaný kus Jídelní židle Heros, olše najdete lehce na našich stránkách ve známé kategorii jídelní židle – čalouněné. Vyhledejte si oblíbené produkty ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. Levný výrobek je k získání bezstarostně tu na našich stránkách umístěný v kategorii jídelní židle – čalouněné. Podívejte se na oblíbené kousky z této populární kategorie za outletovou cenu!

Akční a ve slevě produkt Jídelní židle Heros, olše máte možnost koupit již dnes tady u nás v sekci jídelní židle – čalouněné. Nyní získáte akční kousky z této známé sekce za rozumné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od dodavatele HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce HAL pro vás vyrábí top produkty ! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Kvalitní a oblíbený kus Jídelní židle Heros, olše je k dispozici rovněž tady na našem webu v populární kategorii jídelní židle – čalouněné! Nyní najdete ještě podobné produkty z této populární kategorie jednoduše online. Dodavatel HAL vám nabízí špičkové zboží ! A tady je důkaz. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další produkty od dodavatele HAL. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený a akční produkt Jídelní židle Heros, olše můžete pořídit právě zde tady na našem webu v populární kategorii jídelní židle – čalouněné! Získejte skvělé produkty z této populární rubriky za skvělou cenu. Tato značka HAL má na skladě skvělý sortiment.. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také více produktů od dodavatele HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Levný kus můžete získat pohodlně tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice jídelní židle – čalouněné. Máme pro vás nové produkty z této známé rubriky na pár kliknutí! To není vše, u nás vám nabízíme více! U nás najdete více kousků od dodavatele HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel HAL vám poskytuje špičkové zboží za super peníze. Kvalitní a žádaný kousek Jídelní židle Heros, olše je k získání právě na našich stránkách umístěný v kategorii jídelní židle – čalouněné. Nyní najdete kvalitní produkty z naší sekce snadno online! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další vybrané kousky značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední značka HAL pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní produkty.!

K202 židle

rozměry: 44/59/97/48 cm, materiál: prášková barva / ekologická kůže, barva: černá Tento unikátní produkt K202 židle, barva: černá jde nakoupit taky tu na webu v oblíbené kategorii uncategorized! Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této populární sekce za parádní cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce vám poskytuje vynikající produkty. Podívejte se sami! To není všechno, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento neodolatelný kousek K202 židle, barva: černá lze nakoupit nyní tady na stránkách v kategorii jídelní židle – čalouněné! Nyní si můžete pořídit zcela nové kusy z této rubriky za báječnou cenu. Významná značka Nábytek Helcel svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní produkty.
Zajímavý produkt je k dostání taky tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii jídelní židle – čalouněné! Prozkoumejte nové kousky z této populární rubriky za extra cenu. Oblíbená značka Nábytek Helcel má k dispozici velmi kvalitní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob!
Tento akční a ve slevě produkt máte možnost koupit mimo jiné na našem webu ve známé rubrice jídelní židle – čalouněné! Připravili jsme vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za super peníze! Oblíbená značka Nábytek Helcel pro své zákazníky nabízí špičkové produkty. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky Nábytek Helcel. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Často hledaný produkt K202 židle, barva: černá můžete najít bezstarostně tady na našich stránkách zařazený v sekci jídelní židle – čalouněné. Připravili jsme pro vás ještě ostatní výrobky z této oblíbené sekce za výborné peníze.
Tento zlevněný výrobek K202 židle, barva: černá pořídíte bez problémů tu na našich stránkách v oblíbené kategorii jídelní židle – čalouněné! Nyní můžete získat oblíbené produkty ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce Nábytek Helcel. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka Nábytek Helcel pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky..

Jídelní židle H577

Designová židle Vysoké opěradlo Kvalitní a stabilní konstrukce Materiál: lakovaná ocel/eko-kůže  Barva: bílá Parametry (šířka x hloubka x výška)
44x48x96cm   Designová židle s celočalouněným sedákem i opěradlem. Elegantní design bude vynikat v každém moderním interiéru. Praktické barevné provedení snadno zakomponujete do svého interiéru. Polstrování jídelní židle zajistí příjemné sezení i po delší dobu. Nožky židle jsou vyrobeny z kovového materiálu, který je universální a neměnný. Vysoké opěradlo zajistí pohodlí pro vaše záda.Tento skvělý produkt Jídelní židle H577, bílá můžete najít taky tady na webu zařazený v sekci jídelna! Mrkněte na nové produkty z této oblíbené kategorie za outletovou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od výrobce HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární dodavatel HAL pro své zákazníky nabízí skvělé výrobky Nové kousky každý den!
Nový produkt Jídelní židle H577, bílá najdete pohodlně tady u nás v oblíbené kategorii jídelna. Nyní koupíte parádní kusy ze zmíněné rubriky jednoduše online. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce HAL dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky
Tento levný produkt Jídelní židle H577, bílá jde získat bez problémů na našich stránkách ve známé sekci jídelní židle – čalouněné. Získejte ještě podobné kousky ve zmiňované rubrice za skvělou cenu. Přední značka HAL má ve stále nabídkce vynikající produkty za překvapivě výhodnou cenu!

Jídelní židle H593

Designová židle Vysoké opěradlo Kvalitní a stabilní konstrukce Materiál: ocel/eko-kůže  Barva: bílá Parametry (šířka x hloubka x výška)
43x53x99cm   Designová židle s celočalouněným sedákem i opěradlem. Elegantní design bude vynikat v každém moderním interiéru. Praktické barevné provedení snadno zakomponujete do svého interiéru. Polstrování jídelní židle zajistí příjemné sezení i po delší dobu. Nožky židle jsou vyrobeny z kovového materiálu, který je universální a neměnný. Vysoké opěradlo zajistí pohodlí pro vaše záda.Tento diskontní produkt máte možnost koupit prostě tady na webu v kategorii jídelna! Nyní získáte ještě jiné výrobky z této populární sekce za outletovou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento levný produkt Jídelní židle H593, bílá lze zakoupit přímo tady na webu ve známé rubrice jídelna. Pořiďte si vyjímečné produkty z naší rubriky za zcela nejnižší cenu.

Velmi prodávaný kus Jídelní židle H593, bílá dostanete právě teď tady na webu umístěný v kategorii jídelní židle – čalouněné! Získejte zcela nové produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To však není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele HAL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel HAL vás obohatí o vynikající výrobky.

Jídelní židle H501

Moderní jídelní židle Kvalitní konstrukce Vysoké opěradlo Materiál: chromovaná ocel/eko-kůže Barva: černá Parametry:
99x42x58cm (výška x šířka x hloubka) Designová židle s celočalouněným sedákem i opěradlem. Elegantní design bude vynikat v každém moderním interiéru. Praktické barevné provedení snadno zakomponujete do svého interiéru.  Polstrování jídelní židle zajistí příjemné sezení i po delší dobu. Nožky židle jsou vyrobeny z kovového materiálu, který je universální a neměnný. Vysoké opěradlo zajistí pohodlí pro vaše záda.
Exkluzivní kousek dostanete právě nyní na stránkách umístěný v rubrice jídelna. Máme pro vás akční kousky z této známé kategorie ve výprodejové akci. U nás nabízíme více, máme v nabídce další prověřené kousky od značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce HAL vám poskytuje skvělý sortiment Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!
Tento exkluzivní produkt Jídelní židle H501, černá je k získání bezprostředně na našem webu v populární kategorii jídelní židle – čalouněné! Vyberte si ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce na pár kliknutí! U nás nabízíme více, máme v nabídce více skvělých kousků od dodavatele HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže Vzorník potahů vám zašleme na dotaz Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm   Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Žádaný produkt Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano máte možnost koupit bezprostředně tady u nás zařazený v kategorii jídelna. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z naší sekce za parádní cenu! Dodavatel MHN vám nabízí prvotřídní produkty
Kvalitní produkt Jídelní židle P-17 Varianta: máte možnost koupit bez problémů tu na webu zařazený v rubrice jídelna! Vyberte si nové produkty ze zmíněné rubriky za super cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další kvalitní zboží od značky MHN. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce MHN vás a vaše blízké obohatí o vynikající produkty

Unikátní a žádaný produkt Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano máte možnost pořídit teď na webu v populární sekci jídelní židle – dřevěné! Nyní pořídíte skvělé produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu.
Tento designový produkt Jídelní židle P-17 Varianta: můžete získat snadno tady a teď na našem webu zařazený v sekci jídelní židle – dřevěné. Nyní můžete koupit zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu!

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle  Dodáváme v různých dekorech  Vzorník dekorů najdete níže Vzorník potahů vám zašleme na dotaz Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm   Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.
Tento levný kousek Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech je k získání aktuálně tady u nás umístěný v kategorii jídelna. Podívejte se na skvělé produkty ze zmíněné kategorie za výborné peníze! To není vše, nebojte, máme toho více! Mrkněte na další kvalitní kousky od značky MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Dodavatel MHN pro vás vyrábí top sortiment
Levný produkt Jídelní židle P-17 Varianta: můžete získat právě na stránkách ve známé kategorii jídelna! Vyberte si ještě ostatní produkty z této známé sekce za výhodnou cenu! Máme toho více, máme v nabídce také další prověřené kousky značky MHN. Najdete je níže na této stránce. Známý dodavatel MHN vám může poskytnout skvělé produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem.
Tento oblíbený produkt Jídelní židle P-17 Varianta: máte možnost získat pohodlně na stránkách v rubrice jídelní židle – dřevěné. Nyní pořídíte unikátní zboží z této populární sekce snadno online. V očích zákazníků populární výrobce MHN poskytuje vysoce kvalitní sortiment

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Žádaný kousek Jídelní židle P-17 Varianta: můžete dostat právě na webu ve známé kategorii jídelní židle – dřevěné! Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z naší sekce za akční cenu. Významný dodavatel MHN pro vás vyrábí špičkové produkty Nabídka platí do vyprodání zásob.

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Tento exkluzivní výrobek Jídelní židle P-17 Varianta: máte možnost dostat bez problémů tu na webu v kategorii jídelní židle – dřevěné. Nyní můžete koupit akční produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu.

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Tento neodolatelný kus Jídelní židle P-17 Varianta: je k dispozici přímo u nás ve známé kategorii jídelní židle – dřevěné. Nyní najdete parádní produkty ze zmíněné kategorie v akci! Známá značka MHN vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další skvělé zboží od značky MHN. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Tento žádaný produkt Jídelní židle P-17 Varianta: máte možnost dostat bezstarostně tu na našem webu v oblíbené kategorii jídelní židle – dřevěné. Mrkněte na další produkty z této sekce za výborné peníze.

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Velmi oblíbený produkt máte možnost najít již dnes na našich stránkách zařazený v kategorii jídelní židle – dřevěné. Máme pro vás akční kusy ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka MHN pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další produkty značky MHN. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.
Velmi oblíbený produkt jde získat právě nyní na stránkách v kategorii jídelní židle – dřevěné! Nyní můžete koupit parádní produkty z této populární rubriky za výborné peníze! Populární výrobce MHN pro své zákazníky poskytuje prvotřídní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.
Tento kvalitní a žádaný produkt Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano můžete sehnat bezprostředně na našem webu zařazený v kategorii jídelní židle – dřevěné! Nyní koupíte ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice za super ceny!

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.
Nejprodávanější výrobek Jídelní židle P-17 Varianta: je dostupný lehce tady na našem webu umístěný v rubrice jídelní židle – dřevěné. Vyhledejte si oblíbené produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží od značky MHN. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce MHN má k dispozici top výrobky.

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.
Ve slevě produkt Jídelní židle P-17 Varianta: máte možnost pořídit také tady a teď na našem webu v kategorii jídelní židle – dřevěné. Podívejte se na oblíbené zboží z této sekce za mimořádně nízkou cenu. V očích zákazníků popupární značka MHN dlouhodobě poskytuje kvalitní produkty. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.Povedený produkt Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech je dostupný zrovna tady na našem webu v kategorii jídelní židle – dřevěné! Získejte ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online. To ale ovšem není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od značky MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Tento výjimečný produkt lze koupit v pohodě na webu umístěný v kategorii jídelní židle – dřevěné. Nyní můžete koupit akční produkty ve zmiňované sekci jednoduše online! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce více kousků od dodavatele MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Unikátní výrobek můžete koupit právě teď tady na našem webu ve známé sekci jídelní židle – dřevěné! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu. U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele MHN. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka MHN vás obohatí o velmi kvalitní výrobky.

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Ve slevě produkt Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano máte možnost koupit právě teď tady na stránkách v kategorii jídelní židle – dřevěné! Nyní můžete koupit akční výrobky z této známé sekce v akci! Oblíbený dodavatel MHN dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob! Máme toho více, podívejte se také na další vybrané produkty značky MHN. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.Ve slevě produkt Jídelní židle P-17 Varianta: můžete dostat právě teď tu v oblíbené rubrice jídelní židle – dřevěné. Nyní si můžete pořídit skvělé výrobky z této populární sekce za outletovou cenu! Značka MHN svým zákazníkům dodává prvotřídní výrobky. Však to vidíte sami. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další kousky od dodavatele MHN. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Vynikající produkt Jídelní židle P-17 Varianta: máte možnost sehnat mimo jiné tady a teď na našem webu zařazený v kategorii jídelní židle – dřevěné! Prozkoumejte zlevněné výrobky z této známé kategorie snadno online. Máme toho více, podívejte se taky na další vybrané produkty od značky MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka MHN může nabídnout skvělý sortiment.

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.
Tento výjimečný produkt Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano máte možnost získat právě teď tady u nás zařazený v sekci jídelní židle – dřevěné. Nyní můžete najít oblíbené kusy z této známé rubriky ve výhodné akci. U zákazníků oblíbená značka MHN svým zákazníkům dodává kvalitní zboží

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.
Zajímavý výrobek Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech máte možnost pořídit prostě tu umístěný v sekci jídelní židle – dřevěné! Připravili jsme zcela nové kusy z této známé sekce za výhodnou cenu! Přední dodavatel MHN má k dispozici vynikající výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! To však není všechno, naše nabídka je široká. Mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele MHN. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.
Ve slevě tento produkt Jídelní židle P-17 Varianta: jde získat pohodlně tady na našich stránkách v oblíbené kategorii jídelní židle – dřevěné! Vyhledejte si akční kusy ve zmíněné rubrice za příznivou cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další skvělé produkty od značky MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární dodavatel MHN poskytuje vysoce kvalitní výrobky.

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.
Tento žádaný produkt Jídelní židle P-17 Varianta: jde nakoupit snadno tu na našem webu ve známé sekci jídelní židle – dřevěné! Nyní můžete najít ještě další produkty z této populární sekce ve slevě! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás také více kousků od výrobce MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka MHN vám představuje kvalitní výrobky.

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Vysoce kvalitní produkt Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano máte možnost najít rovněž tady na našem webu v rubrice jídelní židle – dřevěné! Připravili jsme jiné kousky z této oblíbené kategorie za výborné peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce MHN nabízí skvělé produkty.

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.
Diskontní produkt Jídelní židle P-17 Varianta: je dostupný rovnou tu na webu zařazený v kategorii jídelní židle – dřevěné! Nyní pořídíte kvalitní produkty z naší kategorie za nejnižší cenu! Věhlasný dodavatel MHN vám může poskytnout velmi kvalitní výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.
Levný kus Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano máte možnost nakoupit snadno na webu ve známé sekci jídelní židle – dřevěné. Nyní si můžete pořídit unikátní produkty ve zmiňované kategorii ve slevě! Oblíbený výrobce MHN vám představuje kvalitní sortiment. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další vybrané kousky značky MHN. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Tento nejprodávanější produkt Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech jde koupit právě zde tu na našem webu umístěný v sekci jídelní židle – dřevěné. Mrkněte na unikátní produkty ve zmiňované rubrice za super cenu! Věhlasný dodavatel MHN dlouhodobě vyrábí prvotřídní produkty. Přesvědčte se sami.

Jídelní židle P-17 Varianta: Lagano

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou.

Jídelní židle P-17 Varianta: Ořech

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Tento velmi žádaný produkt Jídelní židle P-17 Varianta: lze nakoupit bez problémů tady u nás v kategorii jídelní židle – dřevěné! Podívejte se na oblíbené výrobky z této populární rubriky jednoduše online. V očích zákazníků populární výrobce MHN pro své zákazníky nabízí kvalitní produkty. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem další zboží od dodavatele MHN. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Moderní jídelní židle H2099

Materiál: dřevo masiv 
Dekor: ořech / černá látka 
ŠxVxH: 56x77x55cm 
Tento výjimečný produkt Moderní jídelní židle H2099, ořech / černá látka jde sehnat také na webu v oblíbené sekci jídelní židle – čalouněné. Pořiďte si ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další kousky od dodavatele HAL. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.Velmi žádaný výrobek lze koupit bezprostředně tady na našem webu v oblíbené sekci jídelní židle – čalouněné! Nyní najdete ostatní produkty z této populární kategorie jednoduše online. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další prověřené zboží značky HAL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Masivní židle sel 15 - k13/k02 (bělená borovice/hnědá)

Tento diskontní produkt jde získat snadno tu na webu umístěný v sekci bílé jídelní židle! Nyní můžete získat zlevněné produkty z této rubriky za parádní cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od značky MW. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Originální, ručně vyřezávané opěradlo této selské židle je vyladěno do nejmenšího detailu. Rustikální venkovská židle je vyrobena výhradně z masivního borového dřeva a ošetřena přírodním včelím voskem, který ji povyšuje na luxusní ekologický nábytek. Navíc ji zdobí kovová dekorace. Rustikální židle se tak jednoduše stanou originální výzdobou interiéru v rustikálním stylu, selského stavení, venkovské restaurace, chalupy, horského baru i hotelu. Sedadlo je ve standardní výšce 45cm. Ať už máte domácnost v jakémkoli stylu, poctivé židle najdou své místo i u vás. Barevně je můžete sladit s dalším nábytkem či vybavením. Díky ruční práci a masivnímu dřevu je každý kus nábytku jedinečný. Nabídka nábytku z masivní borovice je velmi široká – prohlédněte si související zboží níže nebo přímo kategorii „selský nábytek“. Zaujmout by vás mohl také „rustikální nábytek“.

 

Vzhledem k tomu, že jde o výprodejové kusy židlí, nabízíme je za zvýhodněnou cenu.

 

Tyto židle jsou vyrobeny v…

Designová jídelní židle H-2

Pohodlná jídelní židle 
Kvalitní žinilková látka Bluvel 
Nohy kovové, černý mat 
92x45x37cm 
Tento neodolatelný výrobek Designová jídelní židle H-2, šedá je k dispozici ještě na našich stránkách zařazený v rubrice jídelní židle – čalouněné. Nyní si můžete koupit ještě podobné kousky z naší kategorie za akční cenu. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více produktů od značky SIG. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce SIG představuje kvalitní zboží. Velmi žádaný produkt můžete koupit ještě tu na našem webu umístěný v sekci jídelní židle – čalouněné. Získejte ještě jiné produkty z této známé kategorie za báječnou cenu! Tato vyjímečná značka SIG pro své zákazníky poskytuje špičkové produkty za příznivé ceny.

Jídelní židle U-6

Jídelní židle U-6
Dodáváme v různých dekorech 
Lze objednat v různých potazích 
Vzorník potahů Vám rádi zašleme na dotaz

Parametry:
46x98cm
 
  Hodně povedený výrobek Jídelní židle U-6 je k sehnání bezprostředně tu na stránkách v oblíbené kategorii jídelní židle – dřevěné. Připravili jsme podobné produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také více kousků značky MHN. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel MHN pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní produkty.

Jídelní židle U-7

Jídelní židle U-7
Dodáváme v níže uvedených dekorech 
Lze objendat v různých potazích 
Vzorník potahů Vám rádi zašleme na dotaz

Parametry:
45x97cm  Hodně prodávaný produkt Jídelní židle U-7 můžete získat lehce na stránkách v oblíbené kategorii jídelní židle – dřevěné. Máme pro vás oblíbené produkty z této populární sekce za super cenu! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od dodavatele MHN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Jídelní židle P-14

Moderní jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x97x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. 

Jídelní židle P-10

Stylová jídelní židle 
Dodáváme v různých dekorech 
Vzorník dekorů najdete níže
Vzorník potahů vám zašleme na dotaz

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
45x94x45cm
 
Stylová jídelní židle s pevným opěradlem pro pohodlné sezení. Sedák je polstrovaný a díky tomu poskytne příjemný odpočinek. Na výběr je několik barev potahů. Aby židle zajistila vysokou nosnost, je vyrobena z kvalitního masivu a konstrukce židle odpovídá parametrům stabilní konstrukce. Jelikož jde o dřevo, lze jej mořit několika odstíny, viz. Vzorník níže. V naší nabídce naleznete i jídelní stůl ve stejném barevném provedení. Židli vám dodáme ve stavu jako je na obrázku, tedy smontovanou. Tento žádaný výrobek jde pořídit pohodlně tady na webu v populární kategorii jídelní židle – dřevěné. Nyní získáte ostatní produkty z naší kategorie jednoduše online. Tato značka MHN má ve stále nabídkce vynikající výrobky. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce MHN. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.