Kráječe sýrů STELTON RIG-TIG Say-Cheese, oranžový

STELTON RIG-TIG Say-Cheese – kráječe sýrů.  Dvojice kráječů na sýry – strunový kráječ na měkké sýry a plátkovač na... více informací »
Kráječe sýrů STELTON RIG-TIG Say-Cheese
Značka: NOO
695 Kč
Ověřit dostupnost
STELTON RIG-TIG Say-Cheese – kráječe sýrů.  Dvojice kráječů na sýry – strunový kráječ na měkké sýry a plátkovač na...

STELTON RIG-TIG Say-Cheese – kráječe sýrů. 
Dvojice kráječů na sýry – strunový kráječ na měkké sýry a plátkovač na tvrdé sýry. Nástroje jsou vyrobeny nerezi, plastu a silikonové gumy. 
Lze mýt v myčce. 

Dodáváno na papírové kartěTento zlevněný produkt můžete koupit bez problémů tady na našich stránkách umístěný v rubrice nože, kráječe! Nyní si můžete pořídit ještě podobné výrobky ze zmíněné kategorie za extra cenu! Výrobce NOO má ve stále nabídkce top produkty. Udělejte radost sami sobě! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další prověřené produkty od dodavatele NOO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento skvělý produkt Kráječe sýrů STELTON RIG-TIG Say-Cheese, oranžový můžete nakoupit zrovna tady na webu v oblíbené rubrice nože, kráječe! Nyní koupíte ještě jiné zboží z této známé kategorie za výprodejovou cenu! To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další kvalitní produkty od dodavatele NOO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce NOO pro vás připravuje skvělý sortiment.

Hodně žádaný produkt Kráječe sýrů STELTON RIG-TIG Say-Cheese, oranžový od top značky NOO je k sehnání na našich stránkách teď napořád výhodně! Akční ceny již od 695 Kč.