Postel s úložným prostorem penelope 140x200cm – dub sonoma světlý/dub

Unikátní produkt Postel s úložným prostorem penelope 140x200cm - dub sonoma světlý/dub od top výrobce LB jednoduše naleznete zrovna pořád výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 16 947 Kč.
Postel s úložným prostorem penelope 140x200cm - dub sonoma světlý/dub
Značka: LB
16 947
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Nabízená postel Penelope má svůj osobitý styl. Výrazným prvkem této postele je vysoké čelo, jehož výplň je v kombinaci s tkaninou. Součástí postele je rošt a úložný box se zvedacím mechanismem, matraci je však nutné dokoupit. Ložná plocha postele je 140x200cm. Při vložení matrace o výšce 20cm bude výška sedu 50cm. Spodní část soklu postele je v tmavém odstínu dub sonoma.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících…