Komoda Suomi 9

  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x... více informací »
Komoda Suomi 9
Značka: DLM
4 742 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x...

 

Moderní bytový systém Suomi 
Dekor borovice andersen / dub nash 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x hloubka x výška) 
130x40x93cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Oblíbený výrobek Komoda Suomi 9 lze koupit taky na našem webu v oblíbené rubrice moderní komody! Nyní pořídíte ještě další zboží z této populární rubriky za extra cenu. Tento designový produkt Komoda Suomi 9 máte možnost najít v pohodě tady na našem webu v oblíbené kategorii skandinávský styl. Mrkněte na parádní výrobky z této rubriky za nejnižší cenu. Věhlasná značka DLM poskytuje špičkové produkty Udělejte radost sami sobě. Náš sortiment je široký, mrkněte na více produktů od dodavatele DLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Komoda Suomi 9 od značky s tradicí a dobrou pověstí DLM pořídíte tady nyní za báječnou cenu! Akční ceny od 4 742 Kč.