Stylový obývací pokoj Norman

Krásný severský styl u Vás doma? To je nábytek Norman!  Celkem 8 elementů v nabídce  Sestava A zahrnuje elementy: 1 + 2 + 5 +... více informací »
Stylový obývací pokoj Norman
Značka: IDZ
19 961 Kč
Ověřit dostupnost
Krásný severský styl u Vás doma? To je nábytek Norman!  Celkem 8 elementů v nabídce  Sestava A zahrnuje elementy: 1 + 2 + 5 +...

Krásný severský styl u Vás doma? To je nábytek Norman! 
Celkem 8 elementů v nabídce 
Sestava A zahrnuje elementy: 1 + 2 + 5 + 6 
Další elementy níže v souvisejícím zboží 
Dekor jako na fotografii (northland / dub sonoma trufla) 
Dodáváno v demontu 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
viz. jednotlivé elementy  Tento exkluzivní výrobek jde nakoupit zrovna na stránkách zařazený v rubrice obývací stěny. Připravili jsme zcela nové produkty z této oblíbené sekce ve výhodné akci! Značka IDZ dlouhodobě poskytuje skvělý sortiment Vždyť to vidíte sami! Vynikající kousek jde získat rovnou tady u nás v oblíbené kategorii provence – dotek francie u vás doma!! Nyní získáte oblíbené produkty z této populární rubriky za internetové ceny. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Mrkněte také na další kousky od dodavatele IDZ. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Unikátní kousek lze sehnat prostě tady u nás umístěný v rubrice provence – dotek francie u vás doma!. Najděte si podobné produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další zboží od značky IDZ. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Stylový obývací pokoj Norman lze sehnat již dnes tu na našem webu v kategorii provence – dotek francie u vás doma!. Podívejte se na nové produkty z této známé kategorie za rozumné peníze!

Akční produkt Stylový obývací pokoj Norman s osvědčenou značkou IDZ lze nakoupit u nás za výborné peníze! Nabídky již od 19 961 Kč.