Dětský Pc stůl Tomáš

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání Zásuvka s tlumením... více informací »
Dětský Pc stůl Tomáš
Značka: COT
3 516 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání Zásuvka s tlumením...

Vyrobeno z kvalitního lamina o tloušťce 18mm
Zaoblené hrany zaručují bezpečnost dětí při používání
Zásuvka s tlumením dovírání
Výška zásuvky 13 cm, nosnost 10 kg

Rozměry:
100x75x60 cm
 Velmi prodávaný výrobek Dětský Pc stůl Tomáš seženete snadno na našem webu v populární rubrice dětské pokoje. Nyní získáte ještě další kousky z této sekce za výprodejovou cenu.

Často hledaný produkt lze pořídit prostě tady na webu ve známé kategorii dětské psací stoly! Vyberte si další produkty z této známé rubriky na pár kliknutí! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Zlevněný produkt lze koupit zrovna na webu v oblíbené sekci dětské psací stoly! Mrkněte na ostatní produkty z této populární sekce za nejlepší ceny! Přední výrobce COT svým zákazníkům nabízí skvělé výrobky Tento výjimečný kousek Dětský Pc stůl Tomáš je k získání právě teď tu v sekci dětské psací stoly! Nyní pořídíte zcela nové produkty z naší rubriky z pohodlí domova. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od výrobce COT. Najdete je níže na této stránce.
Levný produkt jde koupit nyní tady a teď na našem webu v sekci dětské psací stoly! Nyní najdete nové zboží z naší kategorie za zcela nejnižší cenu. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další prověřené zboží od značky COT. Najdete je níže na této stránce.

Tento zlevněný produkt Dětský Pc stůl Tomáš můžete dostat právě zde tady u nás v sekci dětské psací stoly. Nyní můžete najít vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu!
Tento výjimečný produkt Dětský Pc stůl Tomáš získáte bez problémů tu na webu v populární kategorii dětské psací stoly. Připravili jsme pro vás akční výrobky z této kategorie za parádní cenu. Hodně povedený výrobek Dětský Pc stůl Tomáš naleznete ještě na stránkách v oblíbené kategorii dětské psací stoly! Nyní můžete koupit akční produkty z této sekce za výborné peníze. Tato vyjímečná značka COT poskytuje top sortiment za rozumné peníze! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.
Unikátní a žádaný produkt Dětský Pc stůl Tomáš máte možnost najít nyní na stránkách v sekci dětské psací stoly! Připravili jsme ostatní zboží ze zmíněné sekce za internetové ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další skvělé kousky od dodavatele COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka COT má v nabídce vynikající zboží. za parádní cenu! Kvalitní produkt Dětský Pc stůl Tomáš je k sehnání pohodlně tu na našem webu ve známé kategorii dětské psací stoly! Nyní můžete najít ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží značky COT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka COT má ve stále nabídkce kvalitní výrobky..

Tento velmi žádaný výrobek Dětský Pc stůl Tomáš od této skvělé značky COT jednoduše získáte na našich stránkách za výborné peníze. Akční cena 3 516 Kč.