PC stůl Lenka, sonoma / bílá

Velmi moderní komoda Lenka K dispozici v dubu sonoma + bílý lesk na dveřích PC tabulka má bezpečnostní hrany ABS Nábytek se dodává v demontovaném... více informací »
PC stůl Lenka
Značka: HAL
1 880 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní komoda Lenka K dispozici v dubu sonoma + bílý lesk na dveřích PC tabulka má bezpečnostní hrany ABS Nábytek se dodává v demontovaném...

Velmi moderní komoda Lenka
K dispozici v dubu sonoma + bílý lesk na dveřích
PC tabulka má bezpečnostní hrany ABS
Nábytek se dodává v demontovaném stavu

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
120x75x55cm
 
Materiál
Vyrobeno z desky DTDL (laminované dřevotřískové desky) o tloušťce 16-18 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné panely na bázi dřeva ošetřené impregnovanou dekorativní fólií.
 
Údržba
Pro tento účel jsou k dispozici společné prostředky. Postupujte podle návodu k použití. Použijte měkké bavlněné úterý. Nepoužívejte ostré hadry. Pro demontovatelné spoje je nutné zabránit jejich uvolnění občasným utažením.
 
Konstrukce
Nábytek je dodáván v demontáži pro vlastní montáž. Nábytek je vše   kování potřebné pro montáž nábytku a montážního návodu.
Často hledaný výrobek máte možnost nakoupit taky tady na stránkách v oblíbené kategorii moderní pc stoly. Vyhledejte si další výrobky z naší kategorie za výhodnou cenu!

Unikátní a oblíbený produkt PC stůl Lenka, sonoma / bílá od výrobce s dlouholetou historií HAL můžete dostat momentálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Akční ceny od 1 880 Kč.