Konferenční stůl Drake, dub monastery/černý lesk

Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Nábytek je dodáván v... více informací »
Konferenční stůl Drake
Značka: GIB
3 046 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní bytový nábytek Drake  Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk  Nábytek je dodáván v...

Moderní bytový nábytek Drake 
Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
120x46x65cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Hodně oblíbený produkt Konferenční stůl Drake, dub seženete rovněž na našem webu v sekci dřevěná deska! Nyní můžete získat akční produkty z této známé sekce za rozumné peníze. Naše nabídka je široká, podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce GIB. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kousek Konferenční stůl Drake, dub monastery/černý lesk od spolehlivého výrobce GIB můžete najít právě téměř zdarma! Výhodně za skvělou cenu 3 046 Kč.