Nástavec nad psací stůl sailor – bílá

Hodně povedený produkt Nástavec nad psací stůl sailor - bílá od dodavatele s dlouholetou historií LB snadno získáte u nás nyní za parádní cenu. K sehnání zrovna v akci za 3 681 Kč.
Nástavec nad psací stůl sailor - bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
3 681

Popis produktu

Přemýšlíte o pořízení psacího stolu Sailor a rádi byste jej rozšířili o další úložné prostory? Nástavec je skvělým řešením, a to i pokud nemáte volný prostor vedle stolu. Nástavec se totiž umísťuje na horní desku stolu a zabere tak místo pouze do výšky. Nástavec je zhotoven v námořnickém designu tak jako všechny prvky v kolekci Sailor.

 

Nechybí motiv kotvy, která neoddělitelně patří k námořnickému životu. Kovové dekorativní prvky v bronzové barvě, které jsou umístěné na rozích dvířek dodávají na eleganci. Ve stejném stylu, tedy v kovu bronzové barvy, je úchytka se vzorem kotvy. Maximální nosnost nástavce je 45kg.

 

Nástavec je vyroben z lamina o tloušťce 16mm, mezi jehož přednosti patří odolnost vůči krátkodobému působení vody a poškrábání. Tento materiál je také jednoduchý na údržbu, jelikož jej stačí přetřít mokrým hadříkem. Rozměry nástavce nad stůl Sailor jsou 110x30x120cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sailor najdete níže v souvisejících…