Noční stolek Lenka, sonoma

    Velmi moderní noční stolek Lenka Dodává se v dubovém dekoru sonoma Noční stolek má bezpečnostní hrany ABS Nábytek se dodává v... více informací »
Noční stolek Lenka
Značka: HAL
1 150 Kč
Ověřit dostupnost
    Velmi moderní noční stolek Lenka Dodává se v dubovém dekoru sonoma Noční stolek má bezpečnostní hrany ABS Nábytek se dodává v...

 
 

Velmi moderní noční stolek Lenka
Dodává se v dubovém dekoru sonoma
Noční stolek má bezpečnostní hrany ABS
Nábytek se dodává v demontovaném stavu

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
39x44x40cm
 
Materiál
Vyrobeno z desky DTDL (laminované dřevotřískové desky) o tloušťce 16-18 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné panely na bázi dřeva ošetřené impregnovanou dekorativní fólií.
 
Údržba
Pro tento účel jsou k dispozici společné prostředky. Postupujte podle návodu k použití. Použijte měkké bavlněné úterý. Nepoužívejte ostré hadry. Pro demontovatelné spoje je nutné zabránit jejich uvolnění občasným utažením.
 
Konstrukce
Nábytek je dodáván v demontáži pro vlastní montáž. Nábytek je vše   kování potřebné pro montáž nábytku a montážního návodu. Hodně povedený produkt Noční stolek Lenka, sonoma jde nakoupit jednoduše na stránkách v populární rubrice noční stolky! Podívejte se na zlevněné produkty ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu!

Tento designový produkt Noční stolek Lenka, sonoma od spolehlivého výrobce HAL pohodlně dostanete momentálně na našich stránkách výhodně! Nyní získáte od 1 150 Kč.