Noční stolek Tango, turkus

Moderní noční stolek Tango Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / turkus  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Noční stolek Tango
Značka: GIB
1 157 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní noční stolek Tango Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / turkus  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

Moderní noční stolek Tango
Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / turkus 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
50x45x35cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Tento nejprodávanější výrobek Noční stolek Tango, turkus od značky se zárukou kvality GIB snadno můžete získat na našich stránkách teď právě napořád výhodně! V současnosti za 1 157 Kč.