TV stolek Lady 180 + LED osvětlení

Moderní bytový nábytek Lady  Dodáváme v dekoru buk / bílá / kámen  LED osvětlení v ceně  ABS hrany  Nábytek je dodáván v... více informací »
TV stolek Lady 180 + LED osvětlení
Značka: LAS
5 905 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní bytový nábytek Lady  Dodáváme v dekoru buk / bílá / kámen  LED osvětlení v ceně  ABS hrany  Nábytek je dodáván v...

Moderní bytový nábytek Lady 
Dodáváme v dekoru buk / bílá / kámen 
LED osvětlení v ceně 
ABS hrany 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
180x39x42cm  
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
Vysoce kvalitní produkt je k sehnání mimo jiné na našich stránkách ve známé rubrice moderní! Nyní získáte ještě jiné výrobky z této kategorie za výprodejovou cenu.
Velmi oblíbený produkt TV stolek Lady 180 + LED osvětlení můžete pořídit v pohodě tu na webu umístěný v kategorii moderní! Máme pro vás parádní kousky z této kategorie za nejnižší cenu! Unikátní výrobek TV stolek Lady 180 + LED osvětlení můžete dostat pohodlně tu zařazený v kategorii moderní! Pořiďte si parádní produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu. To však není všechno, máme toho více. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od výrobce LAS. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt TV stolek Lady 180 + LED osvětlení od známé společnosti LAS pohodlně seženete na našich stránkách nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 5 905 Kč.