Noční stolek Berry

  Moderní noční stolek  Dekor: dub san remo / černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Noční stolek Berry
Značka: IDZ
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní noční stolek  Dekor: dub san remo / černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

 

Moderní noční stolek 
Dekor: dub san remo / černý lesk 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
40x45x40cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Unikátní výrobek Noční stolek Berry můžete sehnat bez problémů tu zařazený v kategorii noční stolky. Nyní získáte ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce v akci.
Tento oblíbený produkt Noční stolek Berry máte možnost získat mimo jiné tady na našem webu v populární sekci noční stolky. Nyní můžete získat parádní produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci. Tento vyjímečný výrobce IDZ má ve stále nabídkce skvělé zboží Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další vybrané produkty od výrobce IDZ. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Velmi prodávaný výrobek Noční stolek Berry máte možnost najít teď na našich stránkách umístěný v rubrice noční stolky. Nyní najdete ještě jiné kusy z naší rubriky za rozumné peníze. Tato vyjímečná značka IDZ dlouhodobě prodává velmi kvalitní zboží Kvalitní a levný produkt Noční stolek Berry můžete nakoupit ještě na webu umístěný v sekci noční stolky. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od výrobce IDZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce IDZ vyrábí kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Kvalitní a žádaný produkt Noční stolek Berry od spolehlivého výrobce IDZ k dostání v naší nabídce za outletovou cenu. Ceny od 1 299 Kč.