Předsínová stěna Siena

  Moderní předsínová sestava Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá  ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Předsínová stěna Siena
Značka: PSK
5 346 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní předsínová sestava Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá  ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x...

 

Moderní předsínová sestava
Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá 
ABS hrany 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
135x197x34cm 
 
PŘEDSÍNOVÁ STĚNA PRIMO 
Prostorově úsporná předsíňová stěna Stella je cenově dostupná a nabídne vám vše, co od nové předsíně očekáváte. Věšák, botník a zrcadlo, to je základ! Světlý dřevěný dekor zapadne do každého interiéru a pěkně ho rozjasní. Neváhejte, tato nabídka nebude platit věčně!
Velmi prodávaný produkt můžete najít rovněž tu na stránkách v rubrice předsíňové stěny. Nyní pořídíte akční produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další kousky značky PSK. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce PSK prodává skvělé výrobky.

Zlevněný produkt Předsínová stěna Siena od dodavatele s dobrým jménem PSK můžete koupit u nás teď se slevou. Výhodně za 5 346 Kč.