Moderní box spring postel Diary 180×200, bílá/černá

  Moderní box spring postel Diary Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii  Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Diary 180x200
Značka: ELT
20 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Diary Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii  Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Diary
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii 
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
195x205x126cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 60cm 
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
  Velmi žádaný produkt máte možnost nakoupit rovněž tady a teď na našem webu umístěný v kategorii postele 180×200 cm! Najděte si jiné produkty z naší kategorie za nejnižší cenu. Významný výrobce ELT pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!
Tento kvalitní produkt Moderní box spring postel jde pořídit také tu na našich stránkách v kategorii boxsprings postele! Získejte kvalitní výrobky ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Hodně povedený produkt Moderní box spring postel máte možnost získat přímo na našem webu umístěný v kategorii boxsprings postele! Nyní můžete koupit podobné kusy z této oblíbené rubriky za super cenu! Tento vyjímečný výrobce ELT představuje top sortiment Náš sortiment je ale široký, mrkněte na více skvělých produktů značky ELT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Designový produkt Moderní box spring postel Diary můžete pořídit zrovna tu v oblíbené kategorii boxsprings postele. Získejte ještě jiné produkty z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Výjimečný a žádaný výrobek Moderní box spring postel Diary 180x200, bílá/černá od kvalitní značky ELT je k získání na našich stránkách extra se slevou! Aktuálně za 20 999 Kč.