Stylová sedací souprava Gomera 3+1+1, šedá

  Stylová sedací souprava nyní se slevou!   Dodáváme jako sestavu 3R+1+1  Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR... více informací »
Stylová sedací souprava Gomera 3+1+1
Značka: Mrs
28 062 Kč
Ověřit dostupnost
  Stylová sedací souprava nyní se slevou!   Dodáváme jako sestavu 3R+1+1  Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR...

 

Stylová sedací souprava nyní se slevou!  
Dodáváme jako sestavu 3R+1+1 
Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pěnou
Kvalitní výpln sedáků je zárukou pohodlného sezení

Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Parametry: (šířka x hloubka x výška) 
3R: 226x86x100cm
1: 89x84x100cm 
Plocha po rozložení: 190x126cm 
 
SEDACÍ SOUPRAVA GOMERA 
Sedací souprava Gomera je elegantní, ale ne fádní. Trendové barevné variace zapadnou do každého interiéru a nadčasový design nikdy nezevšední! Neváhejte a dejte na první dojem!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína.
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
  Tento kvalitní a levný produkt Stylová sedací souprava Gomera jde pořídit ještě na webu v oblíbené kategorii sedačky nad 20 tis. kč! Mrkněte na ostatní zboží z naší kategorie za zcela nejnižší cenu. Populární dodavatel Mrs poskytuje vysoce kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!
Zcela unikátní produkt Stylová sedací souprava Gomera 3+1+1, šedá můžete získat prostě tu na našem webu ve známé sekci sedačky nad 20 tis. kč. Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této populární rubriky v akci. Tato vyjímečná značka Mrs vás obohatí o špičkové produkty Nakupujte výhoděn u nás.

Tento exkluzivní produkt Stylová sedací souprava Gomera 3+1+1, šedá pocházející od značky Mrs jednoduše najdete zde teď právě za výhodnou cenu. Akční ceny již od 28 062 Kč.