Luxusní sedací souprava do U Paramo, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Paramo  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Luxusní sedací souprava do U Paramo
Značka: Mjn
31 163 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Paramo  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Paramo 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Na hlavní fotografii je sedačka v provedení levý roh 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy 
Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Korpus v eko kůži Soft 
Sezení v režné látce Majorka 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
350x205x155x76-101cm 
Plocha po rozložení: 290x125cm 
 
LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA PARAMO 
Oh là là ! Tak tohle je opravdu povedený kousek, nemyslíte? Ta prostornost, nápaditost a dokonalé tvary! Neříkejte, že byste nechtěli mít podobného mazlíčka doma! Sedačka Paramo pohodlně pohostí všechny vaše přátelé a vy tak budete oblíbenými hostiteli. Moderní kombinace eko-kůže a tkaniny, vytříbené barevné varianty a prvotřídní provedení dodají vašemu interiéru punc luxusu. Díky své prostornosti se okamžitě stane dominantou vašeho interiéru!
 
Paramo je sedací souprava velmi moderního designu. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Paramo pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Soupravu Paramo si můžete zvolit v provedení pravý nebo levý roh – na hlavní fotografii je levý roh. Moderní kombinace potahů eko-kůže a režné látky rozzáří každý pokoj. 
 
  Tento levný kus Luxusní sedací souprava do U Paramo, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh najdete přímo tady u nás ve známé kategorii sedačky rohové. Pořiďte si jiné produkty ze zmíněné kategorie za akční cenu! Levný výrobek Luxusní sedací souprava do U Paramo, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh můžete najít ještě tu na webu v populární kategorii trendy top design 2021. Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny! U nás nabízíme více, podívejte se taky na další produkty od výrobce Mjn. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Povedený produkt Luxusní sedací souprava do U Paramo, šedá jde pořídit prostě tady u nás ve známé sekci trendy top design 2021. Nyní koupíte nové produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny.

Oblíbený a akční výrobek Luxusní sedací souprava do U Paramo, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh s osvědčenou značkou Mjn dostanete právě dnes za výborné peníze. Levně za 31 163 Kč.