Moderní rohová sedací souprava Anika, hnědá

Anika je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedačka má univerzální pravo/levý... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Anika
Značka: DBK
11 190 Kč
Ověřit dostupnost
Anika je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedačka má univerzální pravo/levý...

Anika je moderní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Sedačka má univerzální pravo/levý roh
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení  
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  

 
Rozměry
220x140x75-88cm 
Plocha po rozložení: 198x133cm
 
ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA ANIKA 
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Anika bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
 
Velmi oblíbený produkt Moderní rohová sedací souprava Anika, hnědá jde sehnat zrovna tady na stránkách zařazený v kategorii sedačky rohové! Nyní můžete najít další zboží z naší kategorie za internetové ceny!

Nový produkt Moderní rohová sedací souprava Anika, hnědá od oblíbené značky se zárukou kvality DBK máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě za báječnou cenu! Ceny již od 11 190 Kč.