Moderní sedací souprava Corfu, černá

Moderní sedací souprava Corfu nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete... více informací »
Moderní sedací souprava Corfu
Značka: FUT
15 514 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Corfu nyní za TOP cenu!  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky  Díky polštářům si můžete...

Moderní sedací souprava Corfu nyní za TOP cenu! 
Volně ložené polštáře jsou v ceně sedačky 
Díky polštářům si můžete vytvořit úžasné pohodlí pro relax 
Sedací souprava v kombinaci dvou potahů 
Sedačka Corfu má univerzální pravo-levý roh 
Sedací souprava Corfu je rozkládací
Precizní provedení a kvalitní výpln sedáků
Stabilní dřevěná konstrukce 
Dopřejte si designovou sedačku a neuvěřitelnou cenu 
Akční cena platí pro provedení na fotografii (režná látka) 

 
Rozměry: 
274x131cm  
Plocha po rozložení: 200x133cm 
 
ROHOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA CORFU 
 
Neotřelá elegance a harmonické tvary, to je sedací souprava Corfu! Stane se rychle oblíbeným místem odpočinku celé rodiny a v noci poslouží stejně dobře vašim hostům. Dopřejte se pohodlí a styl, vaši sousedé budou jen tiše závidět!
 
Jádrem každého obývacího pokoje je pohodlná sedačka, na které se můžete povalovat klidně celý den. Takovou je i sedačka Corfu. Je to přímo lákadlo na komfortní lenošení, podřimování i dramatické chvilky při pořádně napínavém filmu. A co když k vám přijde návštěva, kam ji uložíte ke spánku? Corfu se se svojí možnosti rozložení hlásí o slovo! Konec řečí, pojďme se raději rovnou válet a užívat si nového moderního obývacího pokoje. 
 
Tento vynikající kus Moderní sedací souprava Corfu, černá lze nakoupit bezstarostně tady na našich stránkách v oblíbené kategorii sedačky rohové! Připravili jsme pro vás unikátní produkty z této populární sekce za super peníze. Věhlasný výrobce FUT vyrábí vynikající výrobky A tady je důkaz! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás více kousků od značky FUT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Ve slevě tento produkt Moderní sedací souprava Corfu, můžete dostat rovněž u nás v populární rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč! Pořiďte si ještě podobné produkty z této oblíbené sekce za super cenu!

Vysoce kvalitní výrobek Moderní sedací souprava Corfu, černá lze pořídit taky tu na našich stránkách umístěný v sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní pořídíte akční výrobky z naší kategorie snadno online!
Tento kvalitní výrobek Moderní sedací souprava Corfu, černá máte možnost pořídit prostě na našem webu zařazený v rubrice sedačky 10 – 15 tis. kč! Nyní pořídíte zcela nové produkty z této známé sekce ve slevě! Věhlasný výrobce FUT představuje kvalitní zboží. To ale není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od značky FUT. Najdete je níže na této stránce.

Tento zlevněný kousek Moderní sedací souprava Corfu, černá od skvělého výrobce FUT máte možnost sehnat právě nyní skutečně levně! Aktuálně v akci od 15 514 Kč.