Šatní skřín Malta 36, sonoma/zrcadlo 233cm

Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru dub sonoma / zrcadlo  Vnitřní uspořádání na fotografii č.2  Nábytek je... více informací »
Šatní skřín Malta 36
Značka: IDZ
16 299 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru dub sonoma / zrcadlo  Vnitřní uspořádání na fotografii č.2  Nábytek je...

Moderní 2-dveřová skřín Malta 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / zrcadlo 
Vnitřní uspořádání na fotografii č.2 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
233x218x61cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Velmi žádaný produkt Šatní skřín Malta 36, sonoma/zrcadlo 233cm jde pořídit aktuálně tady na webu umístěný v sekci moderní skříně! Pořiďte si akční zboží z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Značka IDZ dlouhodobě vyrábí skvělé zboží
Zcela unikátní produkt Šatní skřín Malta 36, sonoma/zrcadlo 233cm máte možnost nakoupit mimo jiné tu na webu umístěný v kategorii moderní skříně! Nyní si můžete pořídit zlevněné zboží ve zmíněné sekci v akci.

Levný produkt Šatní skřín Malta 36, sonoma/zrcadlo 233cm od dodavatele s dlouholetou historií IDZ snadno můžete najít tady teď extra se slevou. Nyní za akční cenu 16 299 Kč.