Skřín Santal 4, sonoma : Dub sonoma

  Moderní 4-dveřová skřín Santal  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Vnitřní uspořádání na fotografii níže Nábytek je... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: IDZ
12 599 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní 4-dveřová skřín Santal  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Vnitřní uspořádání na fotografii níže Nábytek je...

 

Moderní 4-dveřová skřín Santal 
Dodáváme v dekoru dub sonoma 
Vnitřní uspořádání na fotografii níže
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
200x210x64cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení Hodně žádaný kus Skřín Santal 4, sonoma : Dub sonoma jde sehnat pohodlně tady u nás v oblíbené rubrice ložnice. Nyní koupíte ještě jiné kusy z této rubriky za nejnižší cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další prověřené kousky značky IDZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce IDZ vyrábí prvotřídní výrobky.
Akční a ve slevě produkt můžete nakoupit rovnou tu na našich stránkách v oblíbené rubrice moderní skříně! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z této oblíbené kategorie za parádní cenu.

Žádaný výrobek Skřín Santal 4, sonoma : Dub sonoma od oblíbené značky se zárukou kvality IDZ můžete pořídit u nás teď ve slevě. Akční cena 12 599 Kč.