Skřín Lenka S-3, sonoma/bílá

    Velmi moderní šatní skřín Lenka  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá  Komoda má bezpečnostní hrany ABS  Nábytek je... více informací »
Skřín Lenka S-3
Značka: HAL
5 879 Kč
Ověřit dostupnost
    Velmi moderní šatní skřín Lenka  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá  Komoda má bezpečnostní hrany ABS  Nábytek je...

 
 

Velmi moderní šatní skřín Lenka 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá 
Komoda má bezpečnostní hrany ABS 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
120x205x52cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Nejprodávanější výrobek Skřín Lenka S-3, sonoma/bílá máte možnost nakoupit mimo jiné tu na našich stránkách zařazený v rubrice moderní skříně. Získejte kvalitní produkty z naší sekce v bezva akci.
Tento zlevněný produkt Skřín Lenka S-3, sonoma/bílá můžete dostat lehce tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii moderní skříně. Vyberte si parádní zboží z této známé rubriky za super peníze!

Výjimečný výrobek Skřín Lenka S-3, sonoma/bílá od značky s tradicí a dobrou pověstí HAL lze pořídit teď za super cenu! Nyní můžete mít za 5 879 Kč.