Komoda Tiego sonoma

Moderní komoda Tiego Dodáváme v dekoru sonoma Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč  Nábytek je dodáván v demontu  Krásná... více informací »
Komoda Tiego sonoma
Značka: STZ
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní komoda Tiego Dodáváme v dekoru sonoma Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč  Nábytek je dodáván v demontu  Krásná...

Moderní komoda Tiego
Dodáváme v dekoru sonoma
Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč 
Nábytek je dodáván v demontu 
Krásná komoda za TOP cenu!

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
169x79x40cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Diskontní produkt získáte právě teď tu na webu v oblíbené sekci ložnice. Pořiďte si ještě další produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu! Značka STZ vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Podívejte se také na více skvělých kousků od dodavatele STZ. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Vysoce kvalitní výrobek Komoda Tiego sonoma můžete najít jednoduše na našem webu ve známé kategorii kombinované komody. Máme pro vás akční zboží ve zmiňované rubrice za báječnou cenu. Populární značka STZ prodává vynikající výrobky Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete více skvělých kousků od značky STZ. Najdete je níže na této stránce.

Exkluzivní kousek Komoda Tiego sonoma od skvělé značky STZ jednoduše můžete sehnat v naší aktuální nabídce výhodně! Aktuálně za super cenu 4 599 Kč.