Interbyt.cz

Šatní skříň penelope 1d – dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý

Zcela unikátní kus Šatní skříň penelope 1d - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý od značky s dlouholetou historií LB je k sehnání aktuálně v akci! Ve skvělé akci za 5 771 Kč.
Šatní skříň penelope 1d - dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý
Ověřit dostupnost
Značka: LB
5 771
Popis produktu

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Kolekce Penelope nabízí několik typů šatních skříní. Nabízená skříň je jednodvéřová. Čílka dvířek mají členité frézkování (nejsou jednolité). Uprostřed dvířek je tmavý pruh dekoru dub sonoma. Uvnitř je vybavena tyčemi na šaty a policemi. Úchyty jsou kovové. Pokud by jste potřebovali skříň se zrcadlem, výrobce nabízí i tuto variantu.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky – jedná se…