Šatní skřín Carlos 120 se zrcadlem, sonoma

  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: dob sonoma  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Nábytek je dodáván v... více informací »
Šatní skřín Carlos 120 se zrcadlem
Značka: JRK
7 199 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: dob sonoma  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Nábytek je dodáván v...

 

Moderní šatní skřín 
Korpus v dekoru: dob sonoma 
Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
120x216x60cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Tento nejprodávanější kus Šatní skřín Carlos 120 se zrcadlem, sonoma lze nakoupit bez obtíží tu zařazený v rubrice moderní skříně! Vyhledejte si parádní výrobky z této známé kategorie za extra cenu. Značka JRK představuje špičkové zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte také na další vybrané produkty značky JRK. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Šatní skřín Carlos 120 se zrcadlem, sonoma od společnosti s předním postavením na trhu JRK pohodlně seženete tady v akci! V akci za cenu 7 199 Kč.