Botník 7 sonoma

Botník 7 Dodáváme v dekoru dub sonoma DTD deska - laminovaná Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Botník 7 sonoma
Značka: IDZ
2 899 Kč
Ověřit dostupnost
Botník 7 Dodáváme v dekoru dub sonoma DTD deska - laminovaná Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x...

Botník 7
Dodáváme v dekoru dub sonoma
DTD deska – laminovaná
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
110x85x36cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
  Tento nejprodávanější produkt Botník 7 sonoma můžete sehnat bezprostředně tu na webu umístěný v kategorii botníky. Najděte si zlevněné produkty z této známé kategorie ve slevě! Tato značka IDZ pro vás vyrábí vynikající produkty. A to je teprve začátek!

Super produkt Botník 7 sonoma od společnosti s úžasnou pověstí IDZ snadno můžete pořídit v naší online nabídce výhodně! Za bezkonkureční cenu 2 899 Kč.