Šatní skřín Malta 36, sonoma/zrcadlo 183cm

Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru dub sonoma / zrcadlo  Vnitřní uspořádání na fotografii č.2  Nábytek je... více informací »
Šatní skřín Malta 36
Značka: IDZ
9 425 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní 2-dveřová skřín Malta  Dodáváme v dekoru dub sonoma / zrcadlo  Vnitřní uspořádání na fotografii č.2  Nábytek je...

Moderní 2-dveřová skřín Malta 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / zrcadlo 
Vnitřní uspořádání na fotografii č.2 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
183x218x61cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Kvalitní a velmi žádaný produkt Šatní skřín Malta 36, dostanete také tu v populární kategorii ložnice! Nyní si můžete vybrat kvalitní zboží z této sekce na pár kliknutí. Oblíbený dodavatel IDZ vám představuje skvělý sortiment. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od výrobce IDZ. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento velmi oblíbený produkt Šatní skřín Malta 36, sonoma/zrcadlo můžete pořídit teď tady u nás ve známé kategorii moderní skříně. Nyní najdete parádní výrobky z této známé rubriky za příznivou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce IDZ. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Ve slevě výrobek lze zakoupit přímo tady u nás v sekci moderní skříně. Prozkoumejte oblíbené produkty z naší sekce v akci. Tato vyjímečná značka IDZ pro své zákazníky dodává prvotřídní výrobky. Vždyť to vidíte sami. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také více produktů od výrobce IDZ. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek Šatní skřín Malta 36, sonoma/zrcadlo 183cm od našeho výrobce IDZ jednoduše seženete tady teď až neuvěřitelně levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 9 425 Kč.