Interbyt.cz

Postel s roštem penelope 160x200cm – dub sonoma světlý/dub sonoma

Unikátní a oblíbený produkt Postel s roštem penelope 160x200cm - dub sonoma světlý/dub sonoma od skvělého a známého výrobce LB máte možnost najít tady teď právě opravdu levně. Akční cena od 13 998 Kč.
Postel s roštem penelope 160x200cm - dub sonoma světlý/dub sonoma
Ověřit dostupnost
Značka: LB
13 998
Popis produktu

Do kategorie moderních ložnic jsme zařadili kolekci Penelope. Už na první pohled vyzařuje z kolekce elegance a propracovanost, které zaručují pohodlí a harmonii. Nábytek z kolekce Penelope je vyrobený z laminované dřevotřísky a MDF desky (čílka šuplíků a dvířek) v kombinaci odstínů dub sonoma světlý/dub sonoma tmavý. Zaoblené, měkké linie nábytku vytvoří v ložnici atmosféru klidu a absence ostrých rohů zajistí bezpečnost. Nabízená postel Penelope má svůj osobitý styl. Výrazným prvkem této postele je vysoké čelo, jehož výplň je v kombinaci s tkaninou. Součástí postele je rošt, matraci je však nutné dokoupit. Ložná plocha postele je 160x200cm. Při vložení matrace o výšce 20cm bude výška sedu 50cm. Spodní část soklu postele je v tmavém odstínu dub sonoma.

 

Pokud vás kolekce Penelope zaujala, můžete se podívat na další prvky, které jsou její součástí a můžete tak sestavit ložnici podle vlastních představ. Tyto prvky naleznete v souvisejících produktech.

 

MDF desky – jedná…