Botník se sedátkem POK 05 sonoma

Botník Pok se sedátkem  Dodáváme v dekoru dub sonoma Nábytek je dodáván v demontu Parametry Šířka: 90cm Výška: 53cm Hloubka:... více informací »
Botník se sedátkem POK 05 sonoma
Značka: MLM
2 375 Kč
Ověřit dostupnost
Botník Pok se sedátkem  Dodáváme v dekoru dub sonoma Nábytek je dodáván v demontu Parametry Šířka: 90cm Výška: 53cm Hloubka:...

Botník Pok se sedátkem 
Dodáváme v dekoru dub sonoma
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry
Šířka: 90cm
Výška: 53cm
Hloubka: 36cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento skvělý výrobek Botník se sedátkem POK 05 sonoma lze zakoupit právě zde tu na webu v rubrice botníky. Získejte oblíbené kousky ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu.

Ve slevě tento produkt Botník se sedátkem POK 05 sonoma od kvalitního výrobce MLM je k získání tady až neuvěřitelně levně! Nyní můžete mít za 2 375 Kč.