Dvoudvéřová předsíňová skříň sofia s plnými dveřmi – béžová/lento

Nejprodávanější produkt Dvoudvéřová předsíňová skříň sofia s plnými dveřmi - béžová/lento od našeho známého výrobce LB snadno můžete sehnat v naší aktuální nabídce trvale výhodně! Levně za cenu 8 548 Kč.
Dvoudvéřová předsíňová skříň sofia s plnými dveřmi - béžová/lento
Ověřit dostupnost
Značka: LB
8 548

Popis produktu

Trpíte-li nedostatkem úložného prostoru pro vaše oblečení, dvoudvéřová skříň Sofia vám dokáže takzvaně vytrhnout trn paty. Krásně rustikální dveře s ozdobnými panely uprostřed se vám budou snadno otevírat díky zdobným kovovým úchytkám. Za nimi nalezneme dvě široké police přes celou horní i spodní šíři skříně, mezi nimiž se nachází visící plocha, kterou zaopatřuje výsuvný věšák na ramínka s maximálním zatížením 20kg. Maximální zatížení police udává výrobce 10kg. Úhel otevření dveří je 110°.

 

Pro výrobu skříně bylo použito kvalitní lamino v dekoru kůže lento, kombinované s MDF deskou. Dekor lamina by se dal charakterizovat jako béžový s patinou, připomínající vzhled rustikální broušené kůže ve světlém odstínu lento. Pro větší bezpečnost se doporučuje po montáži skříň připevnit ke zdi. Součástky pro připevnění na zeď nejsou součástí výrobku. Skříň má navíc nastavitelné nožky do 10mm. 

 

Rozměry dvoudvéřové šatní skříně do předsíně Sofia jsou 88,8×218,7x46cm (š, v, h)…