Studentská postel 120x200cm sofia s ornamentálním čelem a ortopedickým

Vynikající výrobek Studentská postel 120x200cm sofia s ornamentálním čelem a ortopedickým od populární značky LB seženete již dnes levně! Cena již od 14 951 Kč.
Studentská postel 120x200cm sofia s ornamentálním čelem a ortopedickým
Ověřit dostupnost
Značka: LB
14 951

Popis produktu

Postel z kolekce Sofia je klasickým prvkem nábytku s neobvyklým ormnamentálním čelem, které z této postele dělá skutečnou ozdobu místnosti. Dvoulůžko je vyrobeno ze silných a odolných laminovaných desek, jejichž světlý povrch napodobuje pravou kůži v odstínu lento. Spací plocha je prostorná a nachází se v optimální výšce od podlahy. Postel Sofia je by měla být kombinována se světlým nábytkem z přírodních materiálů, stěny a dekorativní prvky by měly být zdobeny také v uklidňujících pastelových barvách. 

 

Toto barevné schéma vytváří perfektní atmosféru pro relaxační spánek a vynikající odpočinek. Ložná plocha je v rozměru 120x200cm. Čelo postele je vyrobeno z PPU. Tato postel je dodávaná včetně ortopedického roštu, který je instalován na příčných částech a kovových rozích, upevněných fixačními rohy k sloupku postele. Včetně veškerého potřebného montážního vybavení. Námi doporučené příslušenství, stejně jako další varianty postelí Sofia naleznete v souvisejích produktech níže….