Dětská postel 80x190cm sofia se zásuvkami – béžová

Tento kvalitní a levný výrobek Dětská postel 80x190cm sofia se zásuvkami - béžová od předního výrobce LB jde získat momentálně na našich stránkách opravdu výhodně. Nabídky již od 9 127 Kč.
Dětská postel 80x190cm sofia se zásuvkami - béžová
Ověřit dostupnost
Značka: LB
9 127

Popis produktu

Tato dětská postel se zaoblenými a dekorativně zdobenými oběma čely, je vyrobená z lamina v dekoru kůže lento, který by se dal chrakterizovat jako béžový s patinou bez viditelné struktury dřeva, a taktéž je posilněná MDF. Díky tomu zaručuje nosnost až 120kg. Dodává se včetně roštu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu si jistě vyberete. Vhodné matrace o rozměru 80x190cm naleznete v souvisejících produktech níže. Výška lůžka s matrací 18cm bude 50cm.

 

Z postele se vám tak bude velmi pohodlně vstávat a zároveň se budete těšit do ní znovu ulehnout. Skvěle pasuje do spodního výklenku patrové postele Sofia, takže pokud máte rovnou dvě děti, tato kombinace je jasnou volbou. Konečně budete mít kam uložit ložní prádlo přes den a děti se mohou spokojeně povalovat po ustlané posteli. Výrobním materiálem zásuvky je taktéž lamino v kombinaci s MDF a elegantní úchytky jsou z kovu. Kolečka ve spodní části a zajišťují plynulý pohyb, a i dětem se s ní bude dobře manipulovat….