Sestava do obývacího pokoje sofia ii – béžová/lento

Ve slevě produkt Sestava do obývacího pokoje sofia ii - béžová/lento s osvědčenou značkou LB pohodlně seženete právě teď za super cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 41 197 Kč.
Sestava do obývacího pokoje sofia ii - béžová/lento
Ověřit dostupnost
Značka: LB
41 197

Popis produktu

Součástí sestavy do obývacího pokoje Sofia II je i konferenční stolek. Nejedná se jen o kombinaci skříňových dílů, které společně tvoří krásnou obývací stěnu, ale zároveň se jedná o komplexní řešení obývacího pokoje v elgantním provedení. Komplex skříněk navíc lemuje rustikální ozdobná lišta, řezaná přesně na míru. Této kompozici dominuje obývací stěna v prostřední části, kterou obklopuje z levé strany dvoudvéřová skříň a z pravé strany vysoká jednokřídlá skříň s jedním otevřeným výklenkem. Detailní popis jednotlivých komponent si můžete rozkliknout v seznamu prvků sestavy níže.

 

Díky krásným kovovým úchytkám se vám budou pohodlně otevírat dvířka i zásuvky. Celý obývací pokoj působí harmonicky, čistě a příjemně. Přesně takový pocit vám dokáže navodit nábytek z kolekce Sofia v elegantním dekoru lento, který by se dal charakterizovat jako béžový s patinou bez viditelné struktury dřeva, připomínající spíše rustikální broušenou kůži v béžovém odstínu lento. Veškerý nábytek vznikl…